МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Pustovojtenko, Tygipko i Kinah poky ne pidtrymujut' Yanukovycha

04/20/2004 | Englishman
Лідер фракції СДПУ(о) Леонід Кравчук переконаний, що відмова голови НДП Валерія Пустовойтенка підтримати Віктора Януковича як єдиного кандидата від влади на президентських виборах не означає розвалу парламентсько-урядової коаліції.

Про це він сказав, відповідаючи у вівторок на запитання журналістів.

За словами Кравчука, в понеділок коаліція підписала ухвалене 14 квітня рішення про висунення єдиним кандидатом Януковича. Він зазначив, що цей документ відмовився підписати лише Пустовойтенко. Також, за його словами, на засіданні не було Тігіпка та Анатолія Кінаха. Водночас Кравчук зауважив, що після закінчення відрядження вони визначаться щодо підтримки кандидатури.

На думку Кравчука, цілком можливо, що, крім НДП, ще якась партія коаліції прийме рішення йти на президентські вибори самостійно. Він нагадав, що остаточне рішення прийматимуть з`їзди партій, які мають пройти до 10 червня.

Говорячи про СДПУ(о), Кравчук підкреслив, що він і лідер цієї партії Віктор Медведчук підписали рішення коаліції про висунення Януковича. І тому Кравчук переконаний, що і з`їзд СДПУ(о) прийме відповідне рішення і не висуватиме кандидатуру від партії, зокрема, Медведчука.

Коментуючи рішення Пустовойтенка, Кравчук сказав: "Хто не хоче, хай іде собі. Це демократія. Я хотів, щоб результат у нього був не на останній парті парламенту".

Як повідомлялося, лідер Народно-демократичної партії Валерій Пустовойтенко заявив, що політрада НДП у листопаді 2003 року ухвалила рішення про висунення власного кандидата на виборах президента України, а з'їзд партії має ухвалити остаточне рішення, а також – рішення щодо можливої підтримки єдиного кандидата.

Пустовойтенко висловив переконання, що партія, у лавах якої перебувають близько 300 тисяч партійців, має право обирати свій шлях, а також випробувати власні сили у президентських перегонах, а "обіцянок підтримувати іншого кандидата я не давав".

Відповіді

  • 2004.04.20 | Englishman

    Dzherelo- UNIAN (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua