МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Скільки ще гратися в непристойні ігри?

04/20/2004 | Мартинюк
В цю гру ми втягнулися тоді коли почали погоджуватися з "невеликими" підкупами та фальшуваннями голосів. Трактувати це як, так би мовити , дрібні хлоп'ячі витівки успішних кандидатів.

Переломним моментом стало те що депутати Верховної Ради не погидували сидіти в одній залі з Шуфричем, який купив собі мандат по ціні 20грн за голос ( при чому як виявилося багатьох жадібних виборців просто обманув).

Повне занурення в гівно настало тоді коли Шуфрича почали запрошувати на радіо "Свободу" , "Громадське радіо" і змушувати таким чином більш менш порядних політиків вести з ним псевдо-розумні розмови .

Воно звичайно цікаво спостерігати як проститутка вдає з себе монахиню чи навіть Жанну-Д'Арк - але для цього є передачі Дмитра Нагієва і його епігонів на українських телеканалах.

Тепер ось 5 канал пообіцяв нам якнайскоріше довести думку не просто СДПУ(о) а особисто Шуфрича стосовно мукачівських подій. Невже в СДПУ(о) немає жодного депутата , за яким не тягнеться такий одіозний шлейф політичної непристойності? Невже 5-й канал надіється що він потім просто відмиє свою студію ? Невже ведучі надіються почути від Шуфрича що небудь відмінне від безцеремонної і нахабної брехні? Невже вони вважають що хтось з опозиції зможе щось говорити в такій "компанії"? Чи ведучі 5-го каналу претендують на сумнівну славу і аудиторію Дмитра Нагієва?


Шуфрич постійно смердів на всіх опозиційних каналах від покійної "Свободи"т до "Громадського радіо" . Возіння з ним не означає дотримання якихось принципів журналістики чи засад об'єктивності - це ознака відсутності елементарного смаку та інстинкту збереження честі.
Рівновіддаленість від "протилежних" сторін не є ознакою об'єктивності - це поведінка гівна в ополонці, яке бовтається "рівновіддалено" від всіх її країв.

Відповіді

 • 2004.04.21 | Майдан

  Сьогодні могли знову подивитися на Шуфрича.

  Шуфрич сьогодні у Верховній Раді пробував доводити що хирлявий Роман Безсмертний поламав кості 150 кілограмовому міліцейському полковнику.

  Це рівень вуличного урки-наперсточника, і цей рівень він проявляв з першого дня своєї появи у Верховній Раді.
  Чи звертають увагу шановні автори та режисери опозиційних мас-медія, які протягом минулого року безперевно "крутили" Шуфрича , на те що ним гидують навіть провладні мас-медія, які його в цей час майже не показували?

  Шуфрич, наче тарілка з гівном обовязково появлявся поряд з опозиційними депутатами в різних теле та радіо-дебатах. А чи не догадуюся вони що цей запах гівна пристає і до тих депутатів та політичних діячів від опозиції, які по їхній вині мали нещастя предстати перед слухачами і глядачами в цій мерзотній компанії?
  Чи не стало це одною із причин появи стійкого стереотипу в посередньо-розумного українця - "вони всі там однакові".

  У всякому разі що міг би подумати, слухаючи численні "диспути" Шуфрича на радіо "Свободі", простий черкаський селюх, який за обіцянку 20 гривень проголосував за Шуфрича та гривень так і не дістав?

  Для того щоб зробити передачу про священника не обовязко приводити в студію людоїда. Є безліч інших депутатів від більшості, які принаймні не купували голосів виборців на своїх виборах...

  Мені абсолютно незрозумілий потяг редакторів та авторів пердач радіо"Свободи" та "Громадського радіо" до вищезгаданого Шуфрича.
  Чи це ознака повної деградації в Україні інстинкту бридливості без якого неможливі будь які нормальне існування нормальних еліт?

  Ци це просто холопський інстинкт, який по цій безцеремонній нахабності і впевненій брехні безпомилково розпізнає свого майбутнього пана?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.21 | Мінор

   Re: Сьогодні могли знову подивитися на Шуфрича.

   Не хотів, але розкажу вам одну смішну історію.
   Діло було в переддень форуму демократичних сил Київщини. До мене звернулися друзі з проханням допомогти розмістити на різних радіо оголошення про форум у БЦ. Оскільки радіо катастрофічно уникали ставити таке повідомлення в новини, ми вирішили замаскувати його під рекламний кліп і розмістити через комерційні служби. Я написав сценарій дуже простий - голос плюс музичний фон. Та тут виявилося, що в злиднів нашоукраїнців на виготовлення кліпу також немає грошей. Я міг би попросити "Люкс" або будь-яку іншу станцію, деє професійна апаратура допомогти, але я, друний, звернувся до ГР. Мовляв, треба записати голос (мій) на музику як анонс форуму демсил у Білій Церкві. Треба сказати, що головний редактор погодився одразу і взявши з мене чесне слово, що це не комерційний кліп і там не буде звучати назва ГР пустив до апаратури, де я з інженером за 30 хвилин склепали досить пристойний анонс на 30 сек. Я обіцяв могорич.
   На другий день я щасливий, що анонсовий кліп вийшов добре, з пляшкою ужгородського і коробокою "Вечірнього Києва" я з"явився дякувати ГР... Але мене навіть не пустили до офісу. Як я зумів розібрати крізь бризкання слини головного редактора, мене звинувачено у виготовлені комерційного кліпу (!) для Форуму демсил Київщини :-)
   Отак. Сашко в труні, напевно, перевернувся. ГР відмовило в сміховинній допомозі НУ.

   Пастка розуму. ГР і Свобода думають, що вони виглядають об"єктивно, коли запрошують Шуфрича. Тим часом окрім відвертих негідників в більшості досить пристойних людей, яких можна було б запросити замість Шуфрича щоб також зберегти об"єктивність. Та наші опозиційні ЗМІ так само купуються на ПР-акції, як і провладні і не можуть розрізнити де правда, а де прикрашена, та все ж відверта брехня.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua