МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ги-ги-ги :))))) Зовсім пацани берега пустилися. Дол(піп!)би

04/20/2004 | Shooter
ШУФРИЧ: БЮЛЕТЕНІ В МУКАЧЕВОМУ ЗНИКЛИ ЧЕРЕЗ ЗІНЧЕНКА

www.ПРАВДА.com.ua, 20.04.2004, 12:53

Уповноважений СДПУ(о) Нестор Шуфрич припускає, що зникнення бюлетенів із виборів міського голови Мукачева пов’язано із нічним візитом до мерії віце-спікера Олександра Зінченка.

Про це Шуфрич сказав у коментарі журналістам у парламенті.

Шуфрич розповів, що у понеділок ввечері о 23 годині до мерії, де знаходиться міський виборчком, “зайшов Зінченко у супроводженні депутата Ратушняка і завів невідомих осіб”.

Як відомо, Зінченко разом із групою депутатів перебуває у Мукачевому, де як голова робочої групи вивчає ситуацію з виборами мера.

“Я можу припустити, що хтось із Зінченком зайшов і залишився на території виборчкому, а потім витяг документацію”, - сказав Шуфрич. “Буквально через кілька хвилин після того, як вони залишили мерію, і сталося це (зникнення протоколів і бюлетенів)”, - додав депутат.

“Я не пов’язую зникнення бюлетенів і протоколів із приходом Зінченка, але факт говорить сам за себе”, - додав Шуфрич.

За словами Шуфрича, до 23 години мерію охороняли загони міліції, “але вони не могли не пропустити віце-спікера парламенту”. “І якби Зінченко не зірвав охорону, сьогодні продовжили б роботу”, - додав він.

Шуфрич також поскаржився, що Зінченко не прийшов на зібрану ним же зустріч під мерією о 21-30.

Шуфрич сказав, що ці події із зникненням бюлетенів нагадують йому 1998 рік, “коли Ратушняк, тоді мер Ужгорода, намагався не допустити обрання мене депутатом парламенту”.

“Ратушняк спробував знищити бюлетені. Він відкрив батареї над тією кімнатою, де зберігалися бюлетені, з тим, щоб їх залило водою. Потім намагалися підігнати машину з вибухівкою…”, - пригадав Шуфрич.

За його словами, він став депутатом лише тому, що “просто спав на бюлетенях”, щоб ніхто їх не знищив.

Як відомо, у вівторок зранку стало відомо, що внаслідок нічного нападу на мерію зникли бюлетені виборів мера Мукачевого та протоколи виборчкому. На їх підставі виборчком, очолюваний членом СДПУ(о), оголосив про перемогу кандидата СДПУ(о) Нусера.

Шуфрич у Мукачевому одягався як бритоголові, але справжні бандити ходять із Зінченком

www.ПРАВДА.com.ua, 20.04.2004, 13:15

Уповноважений фракції СДПУ(о) Нестор Шуфрич вважає, що бритоголові молоді люди, які зривали вибори в Мукачевому, могли бути членами УНА-УНСО.

На питання про бритоголових Шуфрич в інтерв’ю журналістам сказав, що "із усієї України в Мукачеве привезли членів УНА-УНСО".

Шуфрич також розповів, що бачив "групу лисих у жовтих майках із надписом "Пора голосувати", і зараз з’ясовується їх природа".

На уточнююче питання, що ідеться про людей у шкіряних куртках, Шуфрич сказав, що сам був у неї одягнутий. Він також пояснив, що на виборах були присутні "депутати різних рівнів" і уточнив, що ідеться про Чубірка.

На питання, чи є Чубірко родичем Медведчука, Шуфрич сказав, що не знає цього. "Я знаю, що він нещодавно одружився, але не знаю, чи на сестрі Оксани Марченко", - додав він і пояснив, що не був присутній на весіллі.

Шуфрич також категорично проти, щоб бритоголових називати словом "бандити". "Бандити – це засуджені за статтею бандитизм. І якщо немає такого вироку, то їх не можна так називати", - пояснив він.

На репліку, що ідеться про тричі судимого на прізвисько Чалий, Шуфрич сказав, що зараз це "законослухняний громадянин". "З повагою треба ставитися до депутатів різних рівнів. І не треба гратися у своїх і чужих бандитів".

Він пояснив, що народний депутат Сергій Ратушняк також був двічі засуджений – "він злочинець, бо це визнав суд, але його судимість погашена". Зараз, за словами Шуфрича, "Ратушняк усюди супроводжує Зінченка".

Шуфрич не відповів на питання журналістів, як називати прем’єра Януковича, який також був двічі судимий і судимості якого погашені.
Мені цікаво, на що цей клоун розраховує?
Ще ж вже крайній долбоїбізм якийсь. Канкрєтно-абрєзаний.

Відповіді

  • 2004.04.20 | Franko

    Від безкарності сеча в голову б"є (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua