МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Більшість+коммі здали острів Тузла та Керченську протоку Росії

04/20/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Верховна Рада України ратифікувала договір між Україною і Російською федерацією про ратифікацію договору про співробітництво у використанні Керченчької протоки і Азовського моря.

За відповідне рішення проголосували 274 депутати. Договір не підтримали фракції "Нашої України", БЮТ та СПУ.

Виступаючи після ратифікації договору лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявила, що "сьогодні відбулася здача Керченської протоки Верховною Радою".

"Пам'ятаєте, ми майже зі зброєю захищали острів Тузла, щоб не здати Керченську протоку, а сьогодні це зробили депутати", - наголосила Тимошенко, зазначивши, що народ повинен знати імена тих, хто здав його інтереси.

Перед ратифікацією договору парламент не підтримав два проекти закону про неприйнятність договору між Україною і Російською федерацією про ратифікацію договору про співробітництво у використанні Керченчької протоки і Азовського моря. Проекти депутатів Шкіля та Рудьковського підтримали відповідно 117 та 118 депутатів.

Виступаючи перед ратифікацією угоди депутати опозиційних фракцій вказували на припустимість схвалення такого договору, а також закидали МЗС те, що воно не допрацювало по цьому договору і не досягло реальних домовленостей і гарантій від Росії.

УП

Близько 500 представників Української народної партії, Народного руху України, Конгресу українських націоналістів пікетують Верховну Раду України. Вони тримають гасла “ЄЕП - втрата незалежності. Депутати, захистіть Україну”, “При ЄЕПі не потрібен Донбас, бо вугілля дасть Кузбас”, “Геть ЄЕП – чергове ярмо для України”, “Головних ідеологів ЄЕПу – КУЧМУ, ЯНУКОВИЧА, МЕДВЕДЧУКА, АЗАРОВА - за зраду національних інтересів – до суду”.


УНІАН


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua