МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Боги спускаються з небес?

04/20/2004 | Ігор Немашкало
Може й правильно, що депутатів повикидали з другого поверху? Зліші будуть, раз. І відчують на собі хоч трохи поневіряння пересічних громадян, два. Бо інакше страшно далекі вони від народу.
В мене один знайомий був помічником депутата минулого скликання. Так він чесно зізнавсі - "Я був як Бог, з тією корочкою мене усюди шанували. Я зовсім розпадлючився, а тепер важко одвикати і повертатися до нормального життя." І це, зважте, тільки, помічник. Так що нехай хоч сідницею відчують проблеми народу та взнають реальні умови його життя серед бандюків звичайних і міліцейських. Корисно іноді. Навіть у казках королі подорожували між люди і наражалися на різні халепи.
Бо як на це заплющувати очі, дійде й до того, що опозиційних депутатів будуть викидати просто з вікна Верховної Ради. Щоб не заважали і не псували нерви конструктивним та демократичним силам.

Відповіді

 • 2004.04.20 | технолог

  Re: Якби вони були богами, а то ж грязюка...

  Згадаймо того ж Ромчика Безсмертного, який прийшов у ВР від УРП, потім як вірний пес прислужувався Кучмі, а потім раптом не там опинився.
  Або Юрасика Павленка, який був вірним клєврєтом Віталія Журавського, продав молодіжне крило християнсько-демократичної молоді, був друганом Раїси Богатирьової, а потім раптово став двоюрідним зятєм Ющенка (бо женився на племінниці) та став таким опозиціонером...

  Мало їм гризла поначищали, треба було б так, щоб на все життя запам'ятали, як звичайних громадян у мєнтовкі п...издять...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.21 | Михайло Свистович

   Про Павленка можна докладніше?

   Бо тут є люди, які про нього розпитують.

   технолог пише:
   >
   > Або Юрасика Павленка, який був вірним клєврєтом Віталія Журавського

   Це коли було? До створення МПУ?

   >
   > продав молодіжне крило християнсько-демократичної молоді

   Що значить "продав"? Коли і кому? Він очолював це крило, якщо зміг продати?

   >
   > був друганом Раїси Богатирьової

   А це коли було? І що означає "був друганом"?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.21 | технолог

    Re: Про Павленка можна докладніше?

    Михайло Свистович пише:
    > Бо тут є люди, які про нього розпитують.

    То людям, які розпитують, набагато легше знайти свідків з молоді у Києві, вони розкажуть, як після того, коли створилась молодіжна християнсько-демократичнв організація, він разом з Журавським творив двійника, подальші періпєтії може розказати Стретович, проти котрого Юрасик вівактивну боротьбу, а тепер вони "соратнікі".

    >
    > технолог пише:
    > >
    > > Або Юрасика Павленка, який був вірним клєврєтом Віталія Журавського
    >
    > Це коли було? До створення МПУ?
    >

    Це було у середені дев'яностих років.

    > >
    > > продав молодіжне крило християнсько-демократичної молоді
    >
    > Що значить "продав"? Коли і кому? Він очолював це крило, якщо зміг продати?
    >

    див. вище.

    > >
    > > був друганом Раїси Богатирьової
    >

    Яка, в свою чергу, була вірною подругою Віталія Журавського. Навіть був публічний скандал з цього приводу.

    > А це коли було? І що означає "був друганом"?

    Михайле! Про Юрасика тут писалися набагато страшніші речі, і про ці речі знають по всій Україні буквально, але то вже не тема для тутошньої розмови...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.04.22 | Михайло Свистович

     Або Вам є що сказати, або це просто слова, за якими нічого не

     стоїть?

     технолог пише:
     >
     > То людям, які розпитують, набагато легше знайти свідків з молоді у Києві, вони розкажуть, як після того, коли створилась молодіжна християнсько-демократичнв організація, він разом з Журавським творив двійника, подальші періпєтії може розказати Стретович, проти котрого Юрасик вівактивну боротьбу, а тепер вони "соратнікі".

     Люди приїхали на кілька днів і не заради Павленка, в них нема часу навіть на сон, тому, якщо Ви хочете дійсно щось сказати про Павленка, то, сказавши "А", потрібно казати і "Б". Інакше це виглядає як наклеп. Принаймні в очах цих людей. А люди ці - непрості. Хто такі - напишу через два тижні.

     >
     > Михайле! Про Юрасика тут писалися набагато страшніші речі, і про ці речі знають по всій Україні буквально, але то вже не тема для тутошньої розмови...

     Неправда. Я не пам"ятаю, що тут про нього писалося страшного, і я нічого з того, що Ви написали, не знаю.

     Поки що можу сказати, що своїм дописом Ви лише підвищили імідж Павленка словами "не тема для тутошньої розмови" в очах цих людей. Вони не розуміють, навіщо починати писати і не закінчувати, тим більше не бачать причин для того, щоб не написати цього під ніком.

     Я шкодую, що показав їм Ваш допис. Тепер вся моя інформація про українську політику виглядає у їхніх очах повною туфтою, бо в них складається враження, що я просто ляпаю язиком, а всі мої приклади такого роду як Ваш допис - звинувачення без наведення фактів, лише ярлики ("клеврет", "продажний" тощо) :(
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.04.22 | технолог

      Re: Або Вам є що сказати, або це просто слова, за якими нічого не

      На яке мило тобі скинути подробиці?
      Отам я тобі напишу, що, де і до чого...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.04.22 | технолог

       Re: Хау!!! Я все сказав!!!

       Михайле!
       Я кинув тобі інформацію на maidan@maidan.org.ua.
       Шукай там...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.04.28 | Михайло Свистович

        Не все. Але все одно дякую. Хоча хотілося б все.

        Там нема про Богатирьову.
  • 2004.04.21 | КП8416

   Кравчука менти били - і не помогло.

   Пригадайте, на похороні Патріарха Володимира. Перепало Кравчукові добряче по спині гумаком, бо менти його впізнавали й особливо відводили душу. І що? Облизався - і в С-ДУПо. Безсмертний теж оближеться і, коли настане час, продасть і Ющенка і всіх. Причому задешево.
 • 2004.04.20 | Pavlo Z.

  Теоретично це так. І мало б бути плюсом, якби, вони стиснувши

  зуби сказали: "Ви нас зараз мочили - це було востаннє. Відтепер мочитимемо ми". Але поки що вийшло як у дітей: їх побили - зразу побігли плакати до тата...
 • 2004.04.21 | М.

  З депутатами воно так. Тільки б про КМи та АПети не забути (-)

 • 2004.04.21 | Михайло Свистович

  Не знаю чи спустяться, але бітіє визначає свідомість.

  Ігор Немашкало пише:
  > Може й правильно, що депутатів повикидали з другого поверху? Зліші будуть, раз. І відчують на собі хоч трохи поневіряння пересічних громадян, два. Бо інакше страшно далекі вони від народу.

  Абсолютно згоден. До речі, під час форуму НУ в Донецьку багато рядових і не дуже рядових нашоукраїнців раділи, що Ющенка зустріли саме так. Аргументи їх були аналогічні Вашим.

  > В мене один знайомий був помічником депутата минулого скликання. Так він чесно зізнавсі - "Я був як Бог, з тією корочкою мене усюди шанували.

  Не знаю. Багато моїх знайомих мають такі корочки (і сам я не виключення), але щось не бачу навіть можливості розпадлючитись. Що та корочка дає, окрім пропуску до ВР?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.21 | технолог

   Re: Не знаю чи спустяться, але бітіє визначає свідомість.

   Михайло Свистович пише:
   >
   > > В мене один знайомий був помічником депутата минулого скликання. Так він чесно зізнавсі - "Я був як Бог, з тією корочкою мене усюди шанували.
   >
   > Не знаю. Багато моїх знайомих мають такі корочки (і сам я не виключення), але щось не бачу навіть можливості розпадлючитись. Що та корочка дає, окрім пропуску до ВР?

   А ступінь розпадлючення залежить від того, уякої падлюки ходиш у помічниках...
  • 2004.04.22 | Ігор Немашкало

   Корочка помічника

   Я сам не знаю, що вона дає, це треба читати закон "Про статус депутата", там це описано. Тільки знаю, що на київському вокзалі є спецкаса, де можна купувати квитки депутатам, їх помічникам і помічникам помічників. Принаймні мої знайомі прикинувшись помічниками помічників, купили.
   Сам споглядав, як той мій знайомий принципово наманався вселитися до київського готелю не по паспорту, а по корочці помічника депутата і лаявся з дівчиною, адміністратором готелю. Таки не вселився, серед ночі телефонував депутату, але той солодко спав :-)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.22 | Ігор Немашкало

    Окрім того

    мені розповідали, що у депутата є скільки-то помічників, працю яких оплачує держава, і скільки-то додатково можуть працювати на громадських засадах, тобто безкоштовно. Це все є у законі "Про статус депутата...", просто ліньки читати. Так от багато навіть самі ладні приплачувати, щоб отримати статус громадського помічника депутата ВР. Значить, щось то воно та дає?
 • 2004.04.21 | state

  Pravda - Igry v demokratiyu zakinchylysya.

  Влада довeла, шо гра в дeмократію закінчилася.
  Мукачeво, ЕЕП - вони здають і продають всe, шоб залишитися при владі. В ціи боротьбі виграють циніки і прагматики. Мeта виправдовуe засоби. Ніяких правил нeма. Діють мeтоди Лeніна і Троцького.
  Алe пошируивати інформацію нeобхідно - цe тe, чим заімаeться Mаідан.

  Прокинтeся, залиштe ілюзіі. Ігри в дeмократію закінчeно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.21 | Dworkin

   Перефразируя Ленина

   "Только тогда революция чего-нибудь стоит, когда они умеет защищаться..." (с) В.И.Ульянов (Ленин)

   state пише:
   > Влада довeла, шо гра в дeмократію закінчилася.
   > Мукачeво, ЕЕП - вони здають і продають всe, шоб залишитися при владі. В ціи боротьбі виграють циніки і прагматики. Мeта виправдовуe засоби. Ніяких правил нeма. Діють мeтоди Лeніна і Троцького.

   Перефразируя Ильяча: Только тогда оппозиция чего-то стоит, если она умеет приходить к власти. Любыми средствами (и совсем не обязательно в белых перчатках). Не верите, посмотрите хотя бы на Грузию.
 • 2004.04.21 | trick

  Koly Bogy spustyatsya z nebes, slugy dyjavola poletyat u nebo(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.21 | state

   Re: Koly Bogy spustyatsya z nebes, slugy dyjavola poletyat u nebo

   Ідуістські і буддіиські боги поєднують в собі властивості дияволів і богів. Лишe такyi підхід eфeктивнyi в украінськіи політиці.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.21 | технолог

    "Богів" сьогодні опустили, бо вони не захотіли понести (+)

    страждання за людей.
    Навіть минулі дні не навчили їх тому, що стати просто людиною, не кажучи вже про тих, хто хоче стати на чолі, можна тільки самому переживши страждання тих, за кого вони стають.
    А якщо реально стають самі за себе, прикриваючись людьми, то нехай і отримують за свою нещирість...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.04.21 | Zy

     Re: ?

     Чи не цитата це з Щуфрича, бо дуже нагадує його промову на "ГР"
     (21.04.2004, 18:17)
     "Людей мучити не треба" - каже,
     але, мабуть, не втримався і аж раптом: "Якщо комусь потрібен екстрім, хай роблять це в іншому регіоні" :( :what
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.04.21 | технолог

      Re: ?

      Нє, цепро фарисейство також.
      Коли кажеться про одне, а робиться вигляд, що розуміється інше, ще й при цьому використовується таке ж семе фарисейство, як у Шуфрича.

      Мені незрівнянно більше болить страждання тієї дівчинки, якій потрібна кров, ніж та юшка, яку, маю надію, вибили з отих постраждалих депутатів.

      Просто тому, що дівчинка не винна, що її оточує отаке гівно...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.04.22 | Zy

       Re: Чи то щирість ?

       До чого тут -
       > А якщо реально стають самі за себе, прикриваючись людьми, то нехай і отримують за свою нещирість,

       співчуття до дівчинки, котрій потрібна конкретна допомога? Прочитали, допоможіть (якщо можете),
       але ж ні, виказуєте свої політичні антипатії до депутатів, навіть через такий страшний привід …


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua