МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

КОЛИ ВЖЕ НАСТАЛО!

04/20/2004 | Слово
www.UkrNationalism.org

20.04.2004
Мукачеве: Вибори - 2004.

Про що мовчить телевізор - того й знати не треба?
Мукачеве. 18 квітня. Ранок

В день виборів міського голови містом на іномарках роз'їжджають відверті бандити, вираховуючи і погрожуючи незалежним спостерігачам, шантажуючи і залякуючи виборців. На одній з дільниць журналісти спробували відзняти дії нахаб на відеокамеру - і їх жорстоко побито прямо на очах бездіяльної міліції.

Місцеві жителі збираються купками біля виборчих дільниць і пошепки повторюють клички "авторитетів" - Пауль - "Чалий", Іщенко - "Кіфля", Шиндила — "Молдаванин". Їх супутників - Чубарка (чоловіка сестри Оксани Марченко - дружини Медведчука) та Нестора Шуфрича (депутата ВР від СДПУ(о)) впізнають всі.

Об 11-й вечора (голосування припинено, дільниці закриті) починається побоїще. Бригади з 30-40 чоловік вдираються у приміщення і все трощать на своєму шляху, барикади не дуже допомагають, міліція теж. На одній з дільниць їм під руки потрапляє депутат ВР від "Нашої України" Микола Поліщук - 60-річного відомого нейрохірурга б'ють ногами в обличчя. З усіх дільниць напади вчиняються на ті, де перебувають міжнародні спостерігачі та журналісти і підрахунок голосів виявляє перевагу Віктора Балоги - кандидата від "Нашої України". Ситуація виходить за рамки здорового глузду і ніхто не розуміє для чого це все.

Опитування в день і оформлені протоколи з печатками дільничних виборчих комісій явно свідчать про те, що вибори виграв Балога з відривом мінімум у 5,5 тис. голосів.

Але під ранок Мукачівський тервиборчком оголошує... перемогу Ернеста Нусера (СДПУ(о)) з відривом від Балоги в 5 тис. голосів. При цьому загального протокола результатів виборів нема, а приміщення міськради оточують озброєні загони "Беркуту". Четверо депутатів "Нашої України" — Роман Безсмертний, Тарас Стецьків, Юрій Павленко і Петро Олійник – прориваються через кордони "правоохоронців", щоб вияснити ситуацію. Однак через кілька хвилин їх, побитих, викидають з другого поверху будинку на бруківку. Виборчком закривається, телефони вимикаються. Всі вільні.

Мукачеве. 19 квітня 2004 року. Ранок.

За одну ніч змінилось все. Ще вчора ми жили в незалежній демократичній Україні. А сьогодні вже ні. В нас відібрали право вибору - так вирішив "великий адміністратор". Цим він поставив себе вище Господа Бога - бо Господь завжди дає людині право вибору.

І тільки від нас залежить, ЯК це право собі повернути.

Бо КОЛИ - вже настало.


З листівки, що розповсюджуються у Мукачевому
Інформцентр МНК

Відповіді

 • 2004.04.20 | Максим’як

  Re: Добра листівка, але мало оптимізму.

  Злочинців чекає покарання.
  залякування - ст. така-то
  Фальсифікація - ст. така-то
  перевищення повноважень службових осіб - ст. така-то
  іт.д.

  О, тоді коже прочитає і скаже, добре, я проголосую ще сотню разів проти режиму, але діждуся коли хтось з бандитів за грати сяде.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.21 | М.

   За грати... А судді хто? (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua