МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ну, і що це таке...

04/20/2004 | Franko
Я сподіваюся, це такий стьоб Ющенка з Кучми? Чи, може, це варто серйозно сприймати?

ЮЩЕНКО РОЗПОВІВ КУЧМІ ПРО БЕЗЧИНСТВА МЕДВЕДЧУКА В МУКАЧЕВОМУ

www.ПРАВДА.com.ua, 20.04.2004, 18:10

У вівторок відбулася зустріч лідера "Нашої України" з Леонідом Кучмою Лідер
Про це повідомила прес-секретар Віктора Ющенка Ірина Геращенко.

"На зустрічі, яка тривала дві години, були також присутні народні депутати Петро Олійник, Микола Поліщук, Юрій Павленко, Євген Червоненко, а також Уповноважений Верховної Ради з питань прав людини Ніна Карпачова. Розмова з президентом відбулася за ініціативи "Нашої України", - зазначила вона.

"Головною метою зустрічі було донести до гаранта Конституції об’єктивну інформацію щодо подій у Мукачевому. На переконання Віктора Ющенка і представників блоку, президент отримує односторонню і тенденційну інформацію з вуст керівника АП", - повідомила Геращенко.

Представники "Нашої України" розповіли про численні порушення, скоєні під час виборів мукачівського міського голови, а також продемонстрували Кучмі копії протоколів виборчих дільниць," – повідомила Геращенко.

За її словами, Кучму також поінформували про факти порушень законодавства на виборчих дільницях і розповіли про факти політичних переслідувань мукачевців за політичні погляди. Геращенко повідомила, що головною метою зустрічі був пошук можливостей відновити законність, верховенство права у Мукачевому і захистити права людини.

Віктор Ющенко, депутати "Нашої України" відзначили, що зустріч відбулася в конструктивному руслі.

"Лідер "Нашої України" наголосив під час дискусії, що юридичні факти свідчать про перемогу Віктора Балоги на виборах міського голови Мукачевого. На користь цього свідчать протоколи дільничних комісій, копії яких депутати продемонстрували главі держави і згідно яких за Балогу проголосували 19385 громадян", - повідомила Геращенко.

Також були наведені факти опитування "екзіт-пол". Віктор Ющенко заявив на зустрічі, що "Наша Україна" вимагатиме негайного розгляду цього питання у Верховній Раді із виступами керівників спеціальної комісії Верховної Ради, голів профільних парламентських комітетів, керівників МВС, СБУ, прокуратури, а також омбудсмена. Крім того, Ющенко заявив, що "Наша Україна" вимагатиме відставки глави АП, міністра внутрішніх справ, керівника Закарпатського управління внутрішніх справ, голову Закарпатської обласної державної адміністрації.

За словами Ющенка, для такого кроку є всі підстави, оскільки ці чиновники недбало ставляться до виконання своїх обов’язків, ганьблять Україну, український народ і в тому числі – президента. Представники "Нашої України" висловили сподівання, що їхня позиція була сприйнята президентом.
Бідний, бідний Кучма, як його однобоко інформують, невже бракує тільки одного поцілунку прекрасного принца, щоб збудити сплячу демократичну красуню?

Відповіді

 • 2004.04.20 | Shooter

  е-е-е....

  Кучмі сказали - "папа, не вийобуйся..чи хочеш восени значних проблем? воно тобі тре? пиздуй тихенько на свою пенсію і ніхто тебе, засранця, чіпати не буде...менше смроду буде".

  А журналістам сказали те, що мали сказати.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.20 | Franko

   Re: е-е-е....

   Ви вважаєте, що САМЕ ЦЕ мали сказати журналістам?

   Я розумію, що слиною бризкати, памперси всує поминати і распальцовку робити - це прерогатива Бандюковича. Але могли б сказати, що Президенту, наприклад, запропонували дати адекватну оцінку діям його підлеглих, висунули низку вимог щодо розслідування подій у Мукачево. А тут жодної вимоги до Президента, який якщо вже назвався гарантом, то мусить гарантувати. А тут його просто "поінформували". За десять років президентства відкрили йому Америку... Ну не подобається мені такий підхід. Навіть якщо це справді театр, то театру треба мати міру. :-( Ну хіба ні? Прикиньте: Ющ построїв Кучму... Та кожна бабця би на кожній лавочці це переказувала.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.20 | Shooter

    не дивіться на речі (в т.ч. на мої слова) прямолінійно

    Ющ має найвищі шанси виграти вибори. Януковича підтримують зараз, де-факто, тільки абрєзані, та й то не відомо доки. "Мукачева" загрожують білорусизації країни, що вдарить відчутним рикошетом по великій кількості заможних людей, котрі мають що втрачати - бо ж то тілько абрєзаним грозять суттєві проблеми з приходом Ющенка до влади.

    Папік Мукачевим "мстілся" Ющу за провалену реХВорму. Причому, робив це по безмежному глупо. Тому розмова, яку мали сьогодні представники НУ з папіком, була приблизно в такому ключі, як я це подавав (з іншими словами, звісно :)). Ну і ніхто Кучму не строїв - воно ж дурне, йому просто пропонували чи не найкращий для нього варіант.

    P.S. Журналістам в нормальній демократії мали казати, звісно, інакше. Проте не живем ми в нормальній демокртії. Та й в нормальній демократії ні "Мукачев", ні решта прєлєстєй посткомуняцько-бандюківської ван не буває.
 • 2004.04.20 | Максим’як

  Re: Кучма повинен знати за що його судитимуть. Він думає про плі

  Кучма повинен знати за що його судитимуть. Він все думає про плівки.

  Ось уявимо собі судовий процес 2005 року і Кучма на лавці підсудних каже, що він нічого не знав про події у Мукачево, бо Медведчук йому не доповів.

  Тепер, нехай він так скаже.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.20 | СЕМЕН

   Про що Ви тут трете...

   Україну з потрохами здали, а Ви тут про вибори в осини щось розповідаєте.
   Вибори на васала Кремля по Україні?
   Чи на керівника над "маленькими українцями".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.20 | Максим’як

    Re:Пойняв, Кучма боровся за Україну, а Ющенко її здав москалям(-

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.04.20 | СЕМЕН

     Максим'як, щось не бачив РЕАЛЬНИХ дій Ющенка

     по захисту України.

     Взагалі Ваш "лідер" відсутній був.
     Дрібницями займався, про Мукачево тер з Кучмою, а не суверенітет України захищав в стінах парламента.
 • 2004.04.20 | М.

  Це віра в коктейль здоброго царя і матінки демократії. тьху.(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.20 | Shooter

   Це стан суспільства, в якому ми живемо. Нажаль. (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".