МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кримінал править бал у Мукачево (дивіться також фоторепортаж)

04/20/2004 | Майдан-ІНФОРМ
У місті Мукачево, Закарпатської області зберігається напружена ситуація. Протистояння викликане численними фальсифікаціями на виборах міського голови, що відбулися 18 квітня.

Керівник Одеського представництва „Наша Україна” Володимир Курінний був серед спостерігачів на виборах у Мукачево. На його думку: „Одеситів важко здивувати застосуванням брудних технологій на виборах. Досвід 1998 і 2002 років привчив Одесу до того, що „не важливо як голосують, важливо - хто і як рахує голоси” . Однак те, як проходили вибори міського голови Мукачево затьмарило навіть одеський приклад. Якщо раніше уособленням слова адмінресурс вважався чиновник, що не проти застосування незаконних способів заради результату на виборах, - тепер, згідно з мукачевским досвідом, уособленням адмінресурсу став відвертий кримінал. Влада зірвала із себе маски. І відбулося це саме в Мукачево”.

Народний депутат України Іван Заєць (фракція "Наша Україна") так само був серед великої групи парламентарів, які спостерігали за перебігом голосування на виборах міського голови Мукачево. На його думку - багато подій, які відбувалися 18 квітня, не дають підстав бути задоволеним від перебігу голосування. "Я маю на увазі те, що територіальна виборча комісія довільно трактує Закон про спостерігачів і своїми вказівками фактично перешкоджала багатьом спостерігачам виконувати свої функції. Дійшло до того, що спостерігачів було позбавлено всіх прав”. У Мукачево народного депутата вразило зрощення кримінальних "братків" з представниками правоохоронних органів. "Було видно, що вони діють спільно. Фактично, правоохоронні органи поставлені на службу криміналу..."

Як сказав в інтерв’ю Голосу Америки ще один народний депутат України Іван Стойко – „Наша Україна” повинна була б зайняти жорстку позицію для того щоби міським головою Мукачево став той за кого проголосували виборці, а не адмінресурс”.
20 квітня у Мукачево побував заступник Голови Верховної Ради України пан Зінченко. Зібрану інформацію Він оприлюднить на парламентських слуханнях.

Тим часом делегація парламентарів від фракції „Наша Україна” 21 квітня ввечері так само прибуде до Мукачево. „Ми будемо стояти твердо і добиватися щоби волевиявлення мукачівців було визнане на державному рівні і щоби Віктор Балога приступив до своїх обов’язків” – наголосив народний депутат України Іван Стойко.

Додаються фото (див. ФотоАрхів Майдану):

1. „Бритоголові” виштовхують з виборчої дільниці Мукачево журналістку телеканалу „5 канал” (http://maidan.org.ua/n/foto/1082479554)
2. Саме ці „авторитети” не допускали на виборчі дільниці журналістів та спостерігачів (http://maidan.org.ua/n/foto/1082479685)
3. Журналістка «5 каналу» Тетяна Кухоцька вже за межами виборчої дільниці №8 (http://maidan.org.ua/n/foto/1082479819)
4. Небайдужі мукачівці – свідки фальсифікацій на виборах… (http://maidan.org.ua/n/foto/1082479969)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua