МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко розповів Кучмі, що його ганблять. Кучма розбереться.

04/20/2004 | Майдан-ІНФОРМ

Сьогодні відбулася зустріч лідера “Нашої України” Віктора Ющенка з Президентом Леонідом Кучмою, повідомляє прес-служба «Нашої України», посилаючись на прес-секретаря Ющенка. На зустрічі, що тривала дві години, були присутні також народні депутати Петро Олійник, Микола Поліщук, Юрій Павленко, Євген Червоненко, а також Уповноважений Верховної Ради у правах людини Ніна Карпачова. Розмова з Президентом відбулася з ініціативи “Нашої України”. Головною метою зустрічі було донести Президенту об'єктивну інформацію щодо подій у Мукачевому. Віктор Ющенко і представники блоку переконані, що президент одержує однобоку і тенденційну інформацію з вуст керівника своєї Адміністрації.

"Представники “Нашої України” розповіли про численні порушення під час виборів мера Мукачевого, а також продемонстрували Кучмі копії протоколів виборчих дільниць,” – повідомила прес-секретар Ющенка. За її словами, Кучму також поінформували про факти порушень законодавства на виборчих дільницях і розповіли про факти політичних переслідувань мешканців міста за політичні погляди.

Віктор Ющенко заявив на зустрічі, що “Наша Україна” вимагатиме негайного розгляду цього питання у Верховній Раді з виступами керівників спеціальної комісії Верховної Ради, голів профільних парламентських комітетів, керівників МВС, СБУ, прокуратури, а також омбудсмена.

Крім того, Ющенко заявив, що “Наша Україна” буде вимагати відставки глави АП, міністра внутрішніх справ, керівника Закарпатського управління внутрішніх справ, голови Закарпатської обласної державної адміністрації.

За словами Ющенка, для такого кроку є всі підстави, «оскільки ці чиновники недбало ставляться до виконання своїх обов'язків, ганьблять Україну, український народ і в тому числі – Президента», повідомляє прес-служба блоку.

Представники “Нашої України” висловили чекання, що їхня позиція була сприйнята Президентом.

Після зустрічи Президент доручив Генпрокуратурі розслідувати ситуацію в Мукачевому.

За матеріалами http://www.infa.com.ua/

М.-І.: Ми вважаємо, що Ющенкові варто було також розповісти Президентові, користуючись нагодою, про вбивство Гонгадзе і інших журналістів, про розправи над суддями, про злиденне життя українського народу, бо, напевне, Президент, що отримує однобоку інформацію від голови своєї канцелярії, не знає всього цього... А так він у нас білий та пухнастий!

Відповіді

 • 2004.04.20 | Shooter

  Кучма доручив Васильєву і Смешку до 1 травня знайти "крайніх" у

  Кучма доручив Васильєву і Смешку до 1 травня знайти "крайніх" у Мукачевому

  www.ПРАВДА.com.ua, 20.04.2004, 20:22

  Глава держави доручив Генеральному прокуророві України Геннадію Васильєву провести силами Генеральної прокуратури України із залученням Служби безпеки України всебічне розслідування фактів порушень закону під час виборів міського голови Мукачевого.

  Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  Таке розпорядження Кучма дав після зустрічі у вівторок, 20 квітня, з групою народних депутатів України та Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Ніною Карпачовою у зв'язку з подіями, що мали місце під час проведення 18 квітня 2004 року виборів Мукачівського міського голови.

  Мова йде, зокрема, про побиття народних депутатів України, зникнення виборчої документації, необґрунтованого звільнення працівників державних установ та неправомірних дій правоохоронних органів.

  За результатами розслідування генеральному прокуророві України запропоновано вжити передбачених законом заходів та поінформувати президента України особисто до 1 травня 2004 року.
  Побачим, чим все закінчиться...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.20 | Адвокат ...

   Що буде, що буде...

   Та те, що й було... у Донецьку. :(

   "Ґвозді нада дєлать із етіх людей,
   Крєпчайшіє вийдут ґвозді!"
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.20 | Dworkin

    Сначала затянут время, а потом - концы в воду! (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.04.20 | Максим’як

     Re: так буде. Але Ку варто сказати за що його судитимуть у 2005

     А то він скаже, що незнав і не чув про Мукачево. З телевізора і тих газет, які він читає, того не знайдеш, а це може бути серйозне оправдання у суді. (Сьогодні "День" навіть словом не промовилась про вибори).

     Нікого не покарають, а навпаки, будуть винагороди. Сьогодні рекетня побила у виборчій дільниці двох помічників депутата Матвієнка. А на стихійний мітинг у Мукачево повільно почали стягуватися бандюки.

     Звичайно, потрібно ставити питання у Верховній Раді і давити до кінця, але результат буде, той самий, що із Александровим іт.д.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.04.20 | Нічний гість

      Дещо з приводу

      За три дні до виборів у Мукачеві МВС та СБУ, як на центральному, так і на місцевому рівні були попереджені і мали інформацію оперативного характеру про приїзд значної кількості членів ОЗГ до цього міста. Окрім цього, всі ці особи жили весь час не в куренях і не в ямах, а пристойних умовах курортного міста. Попередньо робились і були зроблені замовлення на їх розміщення на проживання. Для МВС та СБУ на разі ще не складно встановити, хто конкретно мешкав у зазначений період в міських та приміських готелях, а також в санаторіях та пансіонатах міста. Не складно також встановити, якими авто користувались ці групи, оскільки відеоматеріалів достатньо. Дуже вірогідно, що вже зроблені і лягли на столичні столи роздруківки найбільш цікавих розмов з мобільних телефонів, які точились в місті та його околиці. Так, що вже зараз в певних колах достеменно відомо, хто і що робив у Мукачеві. А от начальники місцевих відділів МВС та СБУ, починаючи з минулої п'ятниці, практично самоусунулись від виконання своїх начальницьких обов'язків, що говорить про їх бездіяльність і неспроможність бути керівниками. Обидва не змогли об'єктивно оцінити загрози, про що їх повідомляли віч-на віч, і боягузницько посилались лише на начальників відповідних обласних управлінь.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.04.21 | М.

       Крім того прошу врахувати таке:

       В Україні УВС, СБУ, спецпідрозділи та армія підпорядковуються безпосередньо президенту і без нього там ні одна собака не гавкне і не пукне.
       Такщо все те, що говорять т.зв. високопосадовці не менший фарс, ніж "вибори" в мукачеві. Той самий принцип - "пшел н х..., і шо ти мені зробиш?". Вчора після 16-00 у ВР нардепам в черговий раз плюнули в побиті морди, і вони втерлись.
       Рекомендую фракціям НУ та БЮТ саморозпуститись, скласти повноваження депутатів (все одно толку з їх депутатства зараз 0) і нарешті піти до людей і почати брати владу в руки. Під шумок довиборів 150 депутатів та виборів президента це якраз і можна провернути.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.04.21 | Предсказамус

        Тут-то их и ждали

        > Рекомендую фракціям НУ та БЮТ саморозпуститись, скласти повноваження депутатів (все одно толку з їх депутатства зараз 0) і нарешті піти до людей і почати брати владу в руки. Під шумок довиборів 150 депутатів та виборів президента це якраз і можна провернути.
        Если они сложат полномочия, то через пару-тройку дней все окажутся злостными хулиганами, растлителями малолетних и прочими жуткими уголовниками, самое место которым в следственных изоляторах. Тогда с людьми экс-депутаты смогут разве что перестукиваться.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.04.21 | М.

         Ми їх заникаємо і вони почнуть народу служити а не навпаки (-)

 • 2004.04.20 | SpokusXalepniy

  Аналогичный случай был в Тамбове

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Сьогодні відбулася зустріч лідера “Нашої України” Віктора Ющенка з Президентом Леонідом Кучмою... На зустрічі, що тривала дві години, були присутні також народні депутати Петро Олійник, Микола Поліщук, Юрій Павленко, ...
  > Віктор Ющенко і представники блоку переконані, що президент одержує однобоку і тенденційну інформацію з вуст керівника своєї Адміністрації.

  Сегодня президент Соединенных Штатов Дж.Буш направил нескольких представителей своей администрации (Кондолину Райс, Колина Пауэлла, Джорджа Тенета...) для переговоров с известным афганским лидером Асамой Бин Ладеном.
  По словам Дж.Буша, он уверен, что администрация Бина Ладена плохо информируют его о действиях подчиненных ему боевиков. Задачей К.Райс является поставить в известность Бина Ладена о творимых боевиками безобразиях. Лидеру афганских моджахедов будут представлены документальные доказательства - фотографии тех пустых мест, где раньше стояли небоскребы-близнецы Торгового центра.
  Ожидается, что Бин Ладен сформирует компетентную комиссию из числа осевших в Европе локальных представительств боевиков для выработки окончательного решения по вопросу других уцелевших зданий Манхетана.
 • 2004.04.21 | Тоня Білоус

  Нагадування коту-леопольду Ющенку

  Коту-леопольду Ющенку!

  Ти що, перевертню, Україну під гниду пітерську, шрьодерську й вашингтонську підкладаєш?
  «Путин – пятый элемент «Украины без Кучмы»»
  http://rus.for-ua.com/comments/2002/10/02/110029.html
  Свою жінку підклади, може, вовочку чи бушика наймолодшого народить. Думаєш, як сина Тарасом назвав, то прикриєшся Ім’ям Тараса Шевченка. Спитай свого швондєра «просвітянського» Мовчана, чого це він церкву Тарасові будує, Бога робить з нього чи що? Хіба забув, що у нас один Спаситель – Ісус Христос? Чи забув, бува, Заповіт Поета, то нагадаю: «Поховайте та вставайте, кайдани порвіте І вражою злою кров’ю волю окропіте!» Довго будеш до ворога балакати «Давайтє жіть дружно!». Хоча про що це я? Як ворог сам до себе може балакати?

  Краще замоли свої гріхи, бо скоро буде пізно.

  Тоня Білоус, Бельгія
  8000 Brugge
  O.-L.-Vrouwekerkhof-Zuid 6
  Tel: 050 490 525
  e-mail: tonia.bilous@skynet.be
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.21 | М.

   Мда, не знайомі "буржуї" з українськими чорними PR-темниками (-)

  • 2004.04.21 | Сова

   Геть агентів СВР!!!

 • 2004.04.21 | желєзний Хвелікс

  Re: Ющенко розповів Кучмі, що його ганблять. Кучма розбереться.

  Ю : Леоніде Даниловичу, вас ганблять !
  Л : Хто ... блять ?
  Ю : Не блять , а ганблять !
  Л : А ето куда ?
  Ю : Ето С-с. і М-к.
  Л : Шо, серйозно ?
  Ю : Ну, вот же ж, Мукачево... то-сьо ....
  Л : А Мукачєво - це де ? Це в Польщі ?
  Ю : Нє, Мукачево - це Западна Україна .
  Л : Ну і ?
  Ю : В Мукачево вас, Л.Д., ганблять.
  Л : Ну і пусть, я в Мукачево не поїду.
  Ю : Но вони ж вас там учора ...
  Л : Піздьож, мене там не було... Я весь день сидів отут у кабінєті.
  Ю : Ви сиділи в кабінєті, а вони вас там ганьбили.
  Л : Как же вони могли мене там... ето... єслі я сидів здєсь ?
  Ю : Вони побили народних депутатів і розбили урни з бюлєтєнями.
  Л : А шо там депутати робили ? Чого ... ето... не на сесії були ?
  Ю : Наблюдали.
  Л : Оні шо, вуай... еті ... рісти ?
  Ю : Хто ?
  Л : Ну.. еті... дєпутати ?
  Ю : Нєт, вони просто депутати. Народні.
  Л : Ну і ?
  Ю : Їх побили. Сбросілі со второго етажа.
  Л : Йопсєль !..... І шо ? Жертви єсть ?
  Ю : Всі живі-здорові, але побиті.
  Л : Нада же... Со второво етажа ! Ето точно.... ган.. ето... блять...
  Ю : Треба щось робити.
  Л : Нада було с трєтьєво...
  Ю : Це ж в очах всієї світової спільноти !
  Л : Да канєшно... шо ж я , не понімаю ?? А де оно ето Мукачево ?
  Ю : На Западній Україні.
  Л : А де іменно ?
  Ю : Та десь під Львовом.
  Л : Возлє Трускавца ?
  Ю : За Моршином.
  Л : Ага! Понятно. Ну шо ж... будем разбіраться. Да...
  Ю : Так шо мені сказати своїм ?
  Л : Разбєрьомся. Ето же ж ! Вообщє ! Ето ж .... ета... ганьба !
  Ю : Ну да.
  Л : Ето ж на вєсь ... етот... на вєсь мір ганьба !
  Ю : Во-во !
  Л : На всю ... ету .. Європу !
  Ю : Вот імєнно !
  Л : Ето ж так нєльзя !
  Ю : Само собой !
  Л : Шо, нєльзя було без етіх... бєз етіх как їх ?
  Ю : Бєз кого ?
  Л : Інцин ... етіх ... інциндєнтов ?
  Ю : Так і я ж про шо.
  Л : Шо, нєльзя було по двадцать грівєнь ?
  Ю : То єсть ?
  Л : Ну, по двадцать грівєнь, но шоб без етіх.... інцин...дєнтів .. которі ган.. ето... блять. Слово ж яке гарне !
  Ю : Це ж по-українськи.
  Л : А чого ж я його раньше не чув ?
  Ю : Так я ж вам давно казав... Шо вас усі ганблять....
  Л : А-а-а.... Агаааа ! Так вот оно шо ! А я ше дивувався, чого це Ю. материться ! А це ж...
  Ю : Ну да !
  Л : агаа! хорошо ! Тоді разбєрьомся....Разбєрьомся ! До пєрвомайських празніків разбєрьомся , де яка блять, шо мене ганблять.
  Ю : Ганьбить.
  Л : Бить ? Бить ілі нє бить ? Вот в чьом вопрос !
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.21 | Zaporozhets

   Дякую за стенограму розмови.

   А то давно вже нових записів з-під дивану Кучми не з'являлося :).


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua