МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Зінченко: "Під сумнів поставлено цінності демократії"

04/21/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Керівник робочої групи Верховної Ради із вивчення подій у Мукачевому Олександр Зінченко вважає ситуацією "критичною".

Про це Зінченко сказав під час звіту у Верховній Раді, запропонувавши кадрові зміни у керівництві Закарпатської області і міста Мукачевого.

Зінченко додав, що група "наполягає" на судовій перевірці подій на рівні Верховного суду України.

За словами Зінченка, "в результаті жорсткого протистояння у Мукачевому під сумнів поставлено цінності демократії". Він додав, що порушення закону фіксувалися "на всіх етапах виборчого процесу і продовжуються зараз".

"Так, на виборців чинився тиск і мало місце переслідування за політичними мотивами!", - сказав Зінченко. Він додав, що у робочої групи є "підтвердження тиску та погроз", які зафіксовані у заявах.

"Склалося враження, що місцевого самоврядування у Мукачевому немає. Міліція і прокуратура є, таблички на кабінетах висять, а самоврядування немає!", - зазначив Зінченко.

Він розповів, що у ніч після виборів у Мукачевому "концентрувалася група людей певної специфічної зовнішності, їх діяльність корегувалася". "Відбувалися сутички між присутніми депутатами із невідомими людьми міцної статури", - сказав він.

www.ПРАВДА.com.ua

Відповіді

  • 2004.04.21 | Shooter

    Виглядає, що "далі буде" (-)

  • 2004.04.21 | Пан Roller

    12.37 кино Му ., после перерыва в ВР. Парламентский канал 25 (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua