МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко і Плющ закликають Білоконя піти у відставку

04/21/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Луценко пропонує його зняти, а натомість на посаду міністра МВС призначити 74 - літнього сторожа Степана Левандовського, який після того як втікла міліція, намагався захистити бюлетені.

Юлія Тимошенко й Іван Плющ, виступаючи у сесійній залі ВР після доповіді голови МВС, закликають міністра внутрішніх справ Миколи Білоконя піти у відставку.

Тимошенко обвинуватила Білоконя разом з головою Адміністрації Президента Віктором Медведчуком і кримінальними структурами в організації порушень на виборах мера Мукачева. "Разом з Медведчуком і кримінальними структурами ви організували цей шабаш", - сказала вона.

Тимошенко також обвинуватила Білоконя в причетності міліції до розгрому приміщення територіальної виборчої комісії, у якому зберігалися бюлетені. "Де ви діли бюлетені?", - запитала вона Білоконя. Плющ також обвинуватив Білоконя в причетності до порушень на виборах. "У вас є два виходи: або назвати, чиє замовлення ви виконуєте... або чесно написати заяву, і йдіть, не мучте ні міліцію, ні нас", - сказав Плющ.
Трохи раніше заступник голови Ради Олександр Зінченко
заявив про причетність міліції до порушень на виборах мера Мукачева.

У проекті Ю. Луценка, про висловлення недовіри Білоконю, пропонується вимагати від президента України звільнення
М.Білоконя та рекомендувати президенту призначити на посаду міністра внутрішніх справ “останнього сторожа демократії Мукачівської міськради Степана Левандовського, 1930 року народження”.

Українські Новини

Відповіді

  • 2004.04.21 | Navigator

    Цієї відставки необхідно добитись! (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua