МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко:Пане генерале....Ваше місце сьогодні дійсно біля параші.

04/21/2004 | Максим’як
Віктор Ющенко: Події у Мукачевому засвідчують, що МВС, СБУ та місцева влада злилися з бандитами
21-04-04 13:39 // версія для друку“Події, які відбулися 18 квітня засвідчують, що в Україні МВС, СБУ та місцева влада злилися з бандитами. Для Закарпаття “місцева влада” і “бандити” - тотожні поняття . Це теза номер один. В Україні стався кримінальний заколот: у Мукачевому владу силою захопили представники СДПУ(о) за допомогою криміналітету”, - заявив лідер “Нашої України” Віктор Ющенко у своєму виступі у парламенті під час розгляду подій у Мукачевому.“Пане генерале, ви не забезпечили охорону урн, ви не забезпечили охорону дільниць, ви не забезпечили охорону бюлетенів і виборчих документів. Все, що вам доручалося, ви не забезпечили. Тому в моєму розумінні ви не є міліціонером. Ви навіть не є сторож. І тому я до вас звертаюся як капітан запасу української армії до генерала. Ви зрадили все, що можна було зрадити. Ви зрадили закон, ви зрадили виборця, ви стали на сторону криміналітету. Ваше місце сьогодні дійсно біля параші. Бо ви діяли як злодій. І тому, я розумію, що у вас не вистачить офіцерської честі написати заяву про відставку. Ми вимагаємо вашої відставки! Це є наша політична позиція. Я сподіваюся, що я доживу до того часу, коли ви будете робити звіт перед законом і прохати вибачення у скривджених виборців Мукачевого”, - сказав Віктор Ющенко, звертаючись до голови МВС Білоконя.“Це саме можна сказати і про пана Різака. У найтяжчі години для мукачівської громади він не був з громадою, він був з бандитами. Він зрадив громаду, він зрадив Закарпаття", - наголосив Ющенко. Він висловив переконання, що "натхненником злодіянь у Мукачевому є СДПУ(о)". "Тому по всіх ознаках, які там чинилися, я стверджую, що СДПУ(о) – партія фашистської спрямованості, яка працює з бандитами”, - додав лідер "Нашої України".

Ющенко наголосив у виступі, що головне сьогодні - “не кого як били, як поводилась міліція, чи як поводилась влада”. “Головне те, що у Мукачевому вибори відбулися. Виграв вибори Віктор Балога. За нього проголосували 19 385 виборців, або 51 відсоток тих, хто взяли участь у виборах. Ми володіємо первинними протоколами, які засвідчують цю перемогу. І для нас не є фактом перемога Нусера”, - зазначив Віктор Ющенко.

Прес-служба "Нашої України"

Відповіді

  • 2004.04.21 | Мінор

    Приємно чути, що це Ющенка таки зачепило (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua