МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мітинг у центрі Мукачево заборонено

04/21/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні Мукачівський (тричі незалежний) міжрайонний суд задовольнив звернення міськвиконкому і заборонив проводити у центрі міста будь-які мітинги.


Як повідомила закарпатська журналістка Олеся Тимар, яка знаходиться на місці події, зараз на площі Миру в Мукачевому зібралося близько п'яти тисяч громадян, які прийшли взяти участь у мітингу опозиційних сил з приводу ситуації навколо виборів мера міста. Учасники мітингу тримають прапори блоку “Наша Україна”, прапори УРП “Собор”, “Батьківщини”, інших
опозиційних партій, численні плакати на підтримку Віктора Балоги - кандидата від блоку “НУ”, якій нібито програв на виборах 18 квітня. На площі представники міськвиконкому через мегафони повідомляють присутніх про постанову суду, а також закликають батьків з дітьми залишити площу. Проте, ніхто з мітингуючи площу не залишає. А до центру продовжує підходити велика кількість жителів Мукачевого.

Водночас, як повідомила О.Тимар, на під'їзді до міста патрулі міліції зупиняють усі мікроавтобуси та автобуси і запитують пасажирів про те, куди і з якою метою вони прямують.

Сьогодні о 17.00 у Мукачевому на центральній площі міста має розпочатися мітинг опозиції з приводу ситуації навколо виборів мера. Водночас, повідомляє Інтернет-сайт “Гаряча лінія”, сьогодні у Мукачівську міську раду з'їхались народні депутати - члени СДПУ(О) та “залежні від партії депутати всіх рівнів – від селищних до обласної і Верховної Ради.
Депутати звезені для організації підтримки Ернеста Нусера. Керує ними помічник губернатора Закарпатській області Іван Чубірко”. Крім того, зазначає “Гаряча лінія”, в Ужгороді створено групу з 200 молодиків для участі у сьогоднішньому мітингу опозиції з метою його зриву. За деякими даними, по 30 гривень отримають ті з членів цієї групи, які кидатимуть яйцями в учасників опозиційного мітингу та його організаторів. З Ужгорода молодики звозяться „Ікарусами”. Їхнє завдання – “концентрованими і не концентрованими групами просочитися серед мітингуючих і „глушити” мітинг
криками, свистом, чинити галас”.

УНІАН

Відповіді

 • 2004.04.21 | Максим’як

  R:Ось і сценарій. Щось там Карпачова говорила про незнаючого Ку

  Ну, Кучма вже знає, що там робиться у Мукачево, отже розділяє повністю відповідальність за те, що там відбувається з вчорашнього дня.

  А може вже Кучма не президент, просто для форми тримають, поки переворот готуються. Всі диктатори мали двійників, Гусейн аж п"ять мав, одного навіть бачив, як він по ВСС інтерв"ю давав.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.21 | Dworkin

   Позор ему! Давайте оправим его в отставку!

   Ой нет! Нету ж закона про импичмент! :(

   Ну хорошо - тогда давайте открем против него уголовное дело! :)

   Ой нет! Уже ж пробовали... Конс. суд разъяснил, что такого делать законопослушным гражднанам и судьям нельзя... :(

   Ну ладно! Тогда подождем осени и выберем другого президента! :)

   Ой! Так ведь КС разрешил ему третий раз балотироваться... :(


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".