МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Учасники мітингу дуже ображені"

04/21/2004 | Englishman
21.04.2004 - [17:48] Мітинг продовжується, змінюючи форму


Виступаючих на сцені закидали яйцями, значна частина людей відійшла в бік штабу НУ, що знаходиться за сто метрів від Площі Миру.

Більшість людей на прохання Матвієнка, який сказав, що „ законослухняні громадяни і виконаємо рішення суду”, розійшлися.

Люди розсіваються по площі. Учасники мітингу дуже ображені тим, що влада зірвала його проведення та що їх закидали яйцями. Люди, що не розійшлися, скандують „Балога”.Найбільш неприємно людей вразило те, що ті 5 тис. чол, що зібралися на площі, з машини з мегафонами щохвилини називають киянами, івано-франківчанами, львів’янами, тобто немісцевими. Абсолютна більшість мітингуючих є жителями Мукачевого.

Кілька разів люди поривалися припинити віщання, але його посилене охороняє міліція і криміналітет.

Біля штабу НУ стоїть коло 1,5 тис. чол., де продовж мітинг у формі стихійного. По мірі відходу з Площі Мру, людей супроводжувала група есдеків, яка і далі закидує їх яйцями.

За мітингом наглядають бандити, потрохи оточуючи стихійний мітинг біля штабу НУ, переходячи з на туди.

Люди скандують „Балога”, „Геть антинародний режим”.

І.Рогач перебуває в міськараді, очевидно керуючи міліцією і бандитами через мобільний з’язок.

Скоріше всього, едески наважилися на такі дії після того, як не вистачило 5 голосів у ВР для того, щоб відправити у відставку міністра внутрішніх справ Білоконя.

На цьому ж стихійному мітингу оголосили, що прокуратура пішла у відставку. Поки що незрозуміло, чи мається на увазі міська чи обласна прокуратура.

Відповіді

 • 2004.04.21 | Ukropithecus (robustus)

  Re: "Учасники мітингу дуже ображені"

  Ну і де ж президент, який за конституцією є гарантом прав і свобод? В Англії ще на початку 13 століття барони збунтувались проти свавілля короля і була підписана Велика Хартія Вольностей. Якому ідіоту може прийти в голову, що монарх наділений абсолютною владою буде захищати чиїсь права? В Англії в 13 столітті це розуміли, а у нас в 21 ще не розуміють. Цілком логічна, закономірна і жахлива картина в Мукачеві - безправні люди, що вже десь перетворились на худобу, якими поганяє президентська шпана.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.21 | Shooter

   Знову суттєва підміна понять

   Накази в Мукачево віддає не Кучма, а абрєзані бандити, котрі рвуться до влади.

   Така собі "веймарська республіка" (Кучма - на уходє) з фашиствуючим абрєзаними зі своїми кримінальними штурмовими загонами.

   БТВ, рехВОрма цим фашистам всю владу давала на халяву.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.21 | Ukropithecus (robustus)

    Ви прямо сама наївність

    > Накази в Мукачево віддає не Кучма, а абрєзані бандити, котрі рвуться до влади.

    Це мені нагадую те, як Кучма відповів Соросу про темники - А Ви їх самі в руках тримали?

    Або ще аргументи типу - Сталін нічого не знав, у нього оточення було погане, а Сталін був хорошим.

    Так виходить з Ваших слів, що безпорадний Кучма не може нічого зробить, а його завгосп може все, І міліція раптом не підкоряється міністру, якого Кучма може виштовхнути під зад одним розчерком пера. Кучма прямо як сама невинність.

    А порівняння з веймарської республікою взагалі безглузде, у Гітлера було 30% підтримки у всій Німеччині, а не 6% як у обрізаних. І прийшов він до влади на хвилі народної підтримки, а не завдяки фальсифікаціям.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.04.21 | Shooter

     Це Ви - кумедність

     Ukropithecus (robustus) пише:
     > > Накази в Мукачево віддає не Кучма, а абрєзані бандити, котрі рвуться до влади.
     >

     > Так виходить з Ваших слів, що безпорадний Кучма не може нічого зробить, а його завгосп може все, І міліція раптом не підкоряється міністру, якого Кучма може виштовхнути під зад одним розчерком пера. Кучма прямо як сама невинність.

     Я вів мову про абсолютно інше: Кучма уходіт і йому, в принципі, відносно по барабану хто прийде до влади - Ющ чи не-Ющ. Фашистам обрєзаним - ні. І тому Кучма тільки мовчки спостерігає над фашистськими виходками глави своєї АП. Для Кучми ж - більше аргументів в торгах з Ющем.

     > А порівняння з веймарської республікою взагалі безглузде, у Гітлера було 30% підтримки у всій Німеччині, а не 6% як у обрізаних. І прийшов він до влади на хвилі народної підтримки, а не завдяки фальсифікаціям.

     :) Штудуйте історію. В Гітлера на початку 30-х була мінімальна підтримка. Проте слабість центральної влади (аналог - слабіюча з кожним днем влада Кучми) привела до того, що через 10 років Гіденбург призначив фашиста Гітлера рейхсканцлером.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.04.21 | Ukropithecus (robustus)

      Я ніяк не міг зрозуміти, до чого Ви Гітлера згадуєте

      Я ніяк не міг зрозуміти, до чого Ви Гітлера згадуєте, а потім згадав, що Ющенко сьогодні казав про фашистів.

      > Штудуйте історію. В Гітлера на початку 30-х була мінімальна підтримка. Проте слабість центральної влади (аналог - слабіюча з кожним днем влада Кучми) привела до того, що через 10 років Гіденбург призначив фашиста Гітлера рейхсканцлером.

      В 1932 році нацисти на виборах в рейхстаг отримали 37% Якщо 25% Ющенка - це дуже багато, то чому 37% Гітлера - це мінімальна підтримка?
     • 2004.04.21 | SpokusXalepniy

      Не ожидал от Шутера такой близорукости.

      Шутер, обижаешь!

      Уходящему Кучме не только не все равно кто будет вместо него, но с каждым днем этот вопрос становится все более и более важным!
      Это вопрос о том, провести ли остаток лет в тюрьме или на своей даче.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.04.21 | Shooter

       Re: Не ожидал от Шутера такой близорукости.

       SpokusXalepniy пише:
       > Шутер, обижаешь!
       >
       > Уходящему Кучме не только не все равно кто будет вместо него, но с каждым днем этот вопрос становится все более и более важным!
       > Это вопрос о том, провести ли остаток лет в тюрьме или на своей даче.

       Nixto to himno chipaty ne bude.

       Shche raz: s'ohodni holovna borot'ba za vladu vedet's'a mizh Jushchem+Jul'a ta bandytamy (solo na bajane - abr'ezanyje, na pidtanc'ovkax - dan'eckyje).

       Kuchma uxodit. Xoch shche i smerdyt', prote uxodit.
   • 2004.04.21 | SpokusXalepniy

    Расшифруй

    Shooter пише:
    > Накази в Мукачево віддає не Кучма, а абрєзані бандити, котрі рвуться до влади.
    > Така собі "веймарська республіка" (Кучма - на уходє) з фашиствуючим абрєзаними зі своїми кримінальними штурмовими загонами.
    > БТВ, рехВОрма цим фашистам всю владу давала на халяву.

    Что такое БТВ ?

    > ...рехВОрма цим фашистам всю владу давала на халяву.
    Теперь Мороз (с двадцать пятым Ильей) может смело говорить, что срыв его предложений по реформе вынудили самых демократичных из всех демократов и самых социалистичных из всех социалов (СДПУо) пойти на не совсем демократические меры. А вот если бы им сразу выдали власть согласно реХформам, Украина зацвела бы демократическим цветом на всю Европу. Это вам не то что монархическая Англия. Там, помницца, Илья25 обнаружил такое количество изъянов в социальном укладе жизни, что всем стало яно - не быть Украине, пойди она таким путем! Не быть ей без немедленного отказа от власти президента. И вот практика показывает, что отказ от реХформы, сразу приводит к событиям в Мукачево. Эх, а если б было побольше полномочий у премьера и ВР...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.04.21 | Shooter

     В.І.Лєнін вже давно розшифрував

     SpokusXalepniy пише:
     > Shooter пише:
     > > Накази в Мукачево віддає не Кучма, а абрєзані бандити, котрі рвуться до влади.
     > > Така собі "веймарська республіка" (Кучма - на уходє) з фашиствуючим абрєзаними зі своїми кримінальними штурмовими загонами.
     > > БТВ, рехВОрма цим фашистам всю владу давала на халяву.
     >
     > Что такое БТВ ?

     Бай зе вей. (btw)

     > > ...рехВОрма цим фашистам всю владу давала на халяву.
     > Теперь Мороз (с двадцать пятым Ильей) может смело говорить, что срыв его предложений по реформе вынудили самых демократичных из всех демократов и самых социалистичных из всех социалов (СДПУо) пойти на не совсем демократические меры. А вот если бы им сразу выдали власть согласно реХформам, Украина зацвела бы демократическим цветом на всю Европу. Это вам не то что монархическая Англия. Там, помницца, Илья25 обнаружил такое количество изъянов в социальном укладе жизни, что всем стало яно - не быть Украине, пойди она таким путем! Не быть ей без немедленного отказа от власти президента. И вот практика показывает, что отказ от реХформы, сразу приводит к событиям в Мукачево. Эх, а если б было побольше полномочий у премьера и ВР...

     :)
     В.І.Лєнін: головне питання - питання влади. І якщо бандюки її цієї осени таки можуть втратити, то з проходженням реХВорми вони би її отримали на халяву в довічне користування.

     І паяцом є той (в т.ч. і тов. Мороз), хто стверджує протилежне.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.04.21 | SpokusXalepniy

      ... И юный Октябрь впереди!

      Самое интересное и даже смешное заключается в том, что во всех спорах и доводах по реформе и наилучшему для Украины политическому строю, безоговорочную победу одерживает тот "фахiвець", который может вообще ничего не знать о разных там западных демократиях, текущих тенденциях, об исторических склонностях народа Украины. Он может на уровне школьника-двоечника ориентироваться в обществознании и т.д.

      Этому простому пересiчному українцю - бригадиру по збору картоплi та овочей - достаточно только видеть, знать и понимать лишь одну простейшую вещь, о которую, как о скалу, разбиваются все доводы двадцати пяти Ильев и шестидесяти Морозов со всеми примкнувшими к ним хфилософами от политики.

      Этот скала-довод звучит так: если реХформу всеми силами проталкивают такие бандиты, как Кучма и компания, то даже если это закон всемирного тяготения, за него голосовать не надо. Причем, чем сильнее проталкивание, тем больше не надо, т.к. ВСЕ, ЧТО СЕЙЧАС ДЕЛАЕТ КУЧМА, направлено ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО НА УКРЕПЛЕНИЕ ВЛАСТИ БАНДИТОВ. Вот и вся философия.

      И здесь можно обойтись без Ленина. Тем более, что у нас "юный Октябрь" на носу.
 • 2004.04.21 | М.

  Для повного щастя - комендантську годину

  А потім щоб братва по хатах пройшлась і вломила як слід всім, кого на мітингу помітила. І танків пару біля мерії. І прапор обрізаних замість жовтоблакитного на дах.
  А НУ - ще дудок прикупити щоб в парламенті гудіти.
  Або давайте їм дійсно на вертоліт скинемось? Хоча порошенко в місяць стільки податків платить, що й на два вистарчило б, якби не поплатив трохи.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.21 | Dworkin

   Зачем?! Всех уже и так запугали! Даже НУ отменила митинг (-)

 • 2004.04.21 | LL.M.

  Нагірше те, що і починати силовий тиск також не можна+

  наприклад, йти битися зі шпанюками яких попривозив Шуфрич і мєнтами. Бо неорганізований натовп їх не переможе, а міліція лише скористається цим, щоб добре людей подубасити, газом потруїти, а найбільш буйних кинути за грати. І дві машини дров якраз і привезли "доброзичливці" для того, щоб спровокувати побоїще.

  В такій ситуації, як на мене, за відсутності великої кількості добре організованих прихильників - залишається лише вести агітаційну роботу, а також максимально зусиль кинути на роз"яснення мєнтам, що проти власних людей іти не можна. Нехай депутати розмовляють неофіційно з керівництвом, нехай активісти на вулиці розмовляють з рядовими мєнтами, а всі інші долучаються як хто може. На продажну пресу і ТБ розраховувати не можна, але і там треба намагатися проводити "меседж", що міліція з народом.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.21 | Dworkin

   Надо просто посадить снайпера с глушаком...

   ...который бы их отстеливал по одному из укрытия.
   Когда у 3-4 братков мозги бы по площади разлетелись, остальные бы начали разбегаться.

   Еще неплохо бы вдруг найти парочку трупов "братков" в канализации. Ну так, чисто по семейному - отошли за угол и не вернулись...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.21 | Максим

    Гуманно

    Однако

    ------------------
    Хороша стратегія допускає тактичні поразки.
    Програш в Мукачеві ще не програш битви. проблема не вньому самому. Проблема у відсутності стратегії.
    У даному випадку "стратегія" це ідея/ідеологія, яка виводить людей на вулиці.
    В Мукачеві за Балогу он вийшло 5 тисяч разом із приїжджими.
    Важливо знати - скільки вийде за Ющенка в Києві, якщо він офіційно програє вибори?

    Фактично все зводиться до того наскільки сам Ющенко, як бренд, є виграшною стратегією.
    Не береусь судити
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.04.21 | Shooter

     Re: Гуманно

     Максим пише:

     > Важливо знати - скільки вийде за Ющенка в Києві, якщо він офіційно програє вибори?

     Багато. І не тільки в Києві.
     Ну і звісно, суттєвим фактором є те, що в Мукачевому влада використала весь свій силовий ресурс, опозиція ж з банальних міркувань діяти сьогодні силою не може.

     > Фактично все зводиться до того наскільки сам Ющенко, як бренд, є виграшною стратегією.
     > Не береусь судити

     Є. Потрібно тільки діяти. Розумом та силою.
    • 2004.04.22 | Dworkin

     Проигрыш еще не закончился!

     Максим пише:
     > Хороша стратегія допускає тактичні поразки.
     > Програш в Мукачеві ще не програш битви. проблема не вньому самому. Проблема у відсутності стратегії.

     Да но... Стратегию допускает тактические проигрыши, если они были запланированы, для выигрыша в другом. А НУ проигрызх в Мукачево явно не планировала. Тем более такой разгромный.

     Но самое главно тактическое поражени будет, если НУ сейчас скажет "мы проиграли Мукачево", вместо того чтобы увеличивать давление на всех уровнях.
  • 2004.04.21 | Shooter

   Згоден

   Тут колись ходив розумний персонаж - zinc. Він розумнож твердив, що все вирішуватиметься (на наступних 10-15 років) 31 жовтня +- 2 тиждні.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.22 | Dworkin

    За 2 недели до 31.10 будет уже поздно чтото решать (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".