МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Прихід до влади демократичних сил тільки силовим шляхом.

04/21/2004 | Максим’як
Режим програв у Мукачево і програє ще раз на виборах у жовтні у масштабах всієї України. Далі ми бачимо, що режим оточиться у Києві вже не криміналітетом, а танками, спецпідрозділами і віддасть стріляти у народ, щоб свою поразку перетворити у перемогу.

Якщо ще були сумніви, то вже сьогодні підстав для них не має. Депутати від більшовиків відмовилися притягнути до відповідальності винуватців за прояви фашизму у Мукачево.

Ця ситуація у Верховній Раді стала сигналом для поширення фашистських методів на всю Україну. Наслідок, вже видно, бо у Мукачево жодної реакції на засідання у Верховній Раді, жодної реакції, що Кучму повідомили і попередили.

Треба віддати належне мужності мукачівців, які не дивлячись на залякування сьогодні стягуються неперервно до центру міста, де мав відбутися мітинг. Це є доказ того, що українське суспільство не буде сидіти склавши руки у жовтні і листопаді.

Але до цього потрібно готуватися вже. Оскільки, цілком логічне визнання своєї поразки режимом у жовтні, то так само цілком логічний наслідок. Хочуть того сьогодні лідери демократичних сил, чи ні, якась форма югославського або грузинського варіанту в Україні виглядає, як неминуча.

Відповіді

 • 2004.04.21 | Englishman

  Do chogo gotuvatysya? Do cjogo?

  "Більшість людей на прохання Матвієнка, який сказав, що „ законослухняні громадяни і виконаємо рішення суду”, розійшлися".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.21 | Dworkin

   Нет нужно просто зажмуриться покрепче...

   ...и твердо повторять про себя:

   "Власть проиграла!... Власть проиграла!... Власть проиграла!... Власть проиграла!... Власть проиграла!... Власть проиграла!... Власть проиграла!... Власть проиграла!... Власть проиграла!... Власть проиграла!... Власть проиграла!... Власть проиграла!... Власть проиграла!... Власть проиграла!... Власть проиграла!... "
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.21 | Максим’як

    Re: Бач не сподобалося Дворману і Інглішкіну

    Перепрошую, за плутаницю, Панам Дворкіну та Інглішману. :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.21 | Shooter

    IMHO, Максим'як правий - потрібно готуватися і до силових дій.

    В часовому відрізку 31 жовтня +- два тиждні.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.04.21 | Максим’як

     Re: Починати потрібно 1 листопада 2004 десь опівночі.

     Я тепер більше схильний вважати, що Ющенка знімуть саме у першому турі. Набагато легше фальсифікувати результати виборів. Якщо буде два десятки кандидатів.

     Пропустять якусь ніби нейтральну особу. Наприклад, Симоненко 7%, Мороз 6%, Янукович 21%, Ющенко 20% і якийсь кандидат (типу Марчук, типу Кирпа 20,5%)

     Я вказую на схему, а не на конкретні прізвища кандидатів. Не обов"язково, що це саме Янукович буде на першому місці, а на другому Кирпа. Це не грає ролі. Можливо, роль другого має зіграти Мороз, як колись її зіграв Симоненко.

     Зараз зрозуміло, що бюлетенів ніхто ніколи не побачить. ЦВК згорить у буквальному розумінні слова вже 1 листопада. Витягуємо максимум інформації із мукачівського сценарію.

     Назвемо цей варіант "Листопадовий зрив".
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2004.04.21 | олег

  Гм... ще в понеділок ви кричали що закон переможе (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.21 | Максим’як

   Re: Гм... мабуть, за криком Ви не вчули про що я казав

   дві цитати:
   1.
   Але коню зрозуміло, що доказати свою правоту в умовах тоталітарної влади - це є тривалий процес.

   2.
   Доки є рештки демократичних інститутів у державі їх потрібно використовувати повністю. Зараз це і робить "Наша Україна", оскільки у державі є досить політичних сил і політиків, які бачать таку загрозу і будуть намагатися їй запобігти.

   Щось не бачу того, що Ви мені тулите. Я можу говорити, що закон має перемогти, але не удоконаному виді - переможе.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.21 | М.

    Ну тоді - сорі. Бо виглядає - нас мочать, а ви про любов... (-)

 • 2004.04.21 | Ukropithecus (robustus)

  Ющенкова перемога

  Що таке перемога? Це коли президентом буде Янукович, а Ющенко буде переможцем. Оце буде перемога, думаю, навіть термін такий з'явиться, ющенкова перемога, по аналогії з пірровою перемогою :--))
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.22 | Мінор

   Відбувається профанація замість нормальної дискусії

   Дуже прошу, панове, як нема що сказати - не пишіть взагалі. Інакше скоро читати зовсім нічого буде.
   Адмін, а коли ви почнете витирати клонів?
 • 2004.04.21 | Максим’як

  Ціква іграшка - яйцемет, яку змайструє студент за 30 хв.

  Тут хлопці розповідають про цеглу у вікно есдекам. Воно щось зовсім неінтелектуально, без використання сучасних технологій.

  Яйцемент має вигляд креслярського тубуса і може навіть із нього бути змайстрований. Тільки його у середині потрібно зробити відповідного до діаметру яйця. Отже, тубус є ствол, який у якому розганяється яйце. Задня частина ствола має металеву сіточку, щоб відділити камеру до якої яйце не повинно докочуватися.

  До камери приєднана п"єзокристалічна запальничка, якою на кухні запалюють газ.
  До камери приєднується також балончик, який-небудь дешевий дезодорант.

  Все відбувається швидко. Відраховуємо 5-7 секунд, як заповнюється камера газом, а потім клацаємо кристалом.

  Вибухає газо-повітряна суміш. Яйце летить до 50-100 метрів. Яйце може замінити картоплина чи тенісний м"яч. При певних навиках попадання у ціль гарантоване навіть на віддалі сто метрів.

  Щоб добитися дальності потрібно експериментувати, брати не картонний тубус, а кусок пластикової каналізаційної чи водогінної труби. Ззаді надійно заварювати іт.д.

  Іграшка є безпечна, оскільки її тримається на плечі так само, як і гранатомет.

  (колись використовували карбід, але це клопітно, треба плюнути, потім чекати довго поки буде достатньо газу іт.д.)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.22 | Dworkin

   Прекрасно! Только ствол надо покрепче к виску прижимать! (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.22 | знаю

    Така конструкція розірветься в руках. Є безпечніші і ефектніші..

    Краще інша. Берете металевий ізолятор трубку що закручується з двох сторін. Потрібно напильником або свердлом настругати магнію чи металу електрон що є справом магнію і алюмінію. З таких металів роблять колеса вертольотів або вони є у хімічних лабораторіях. Змішайте стружку з марганцівкою, яка при нагріванні виділяє кисень і засипте суміш в ізолятор. Покладіть паперовий пиж-прокладку. На нього насипте калію хлорновато-кислого (калій хлор о три) бертолєтова сіль і акуратно! згори трохи червоного фосфору. Міцно закрутіть ізолятор стежачи щоб суміш всередині повністю його заповнювала і не калаталася. Все. Ручна освітлювально-запалювальна граната готова. Вибухає від удару.
    Бертолєтову сіль з фосфором також можна використовувати засипаючи в пластилінові кульки. Шкоди людям ніякої, а от вибух ефектний і всі в гарячому пластиліні.
    Також в домашніх умовах можна виготовити петарди з йодистого азоту. Візьміть кристалічний йод, що інколи продається в аптеках і змішайте його з нашатирем на клаптику паперу. Поки воно мокре міцно перемотайте складений чи скручений папір нитками на клею. Покладіть висихати в тепле, але не гаряче місце і щоб не на сонці. Коли висохне на другий день акуратно покладіть пакуночкив сірникову коробку з ватою. Петарди вибухаються від наступання ногою ао струсу. Шкоди ніякої, але звук ніби від патрона. Після вибуху чути різкий запах йоду.
    А от як робити в домашніх умовах динаміт, я вам розповідати не буду. Упаси Бог Україну і вас від такої необхідності.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.04.22 | Максим’як

     Re: Хлопці нічого ви не знаєте. Тому не шморгайте.

     Я написав для думаючих.

     основні елементи тільки залишаються незмінними - п"єзозапальничка, ствол та балончик.

     -------
    • 2004.04.22 | Dworkin

     Пиротехнические поправки

     знаю пише:
     > Краще інша. Берете металевий ізолятор трубку що закручується з двох сторін. Потрібно напильником або свердлом настругати магнію чи металу електрон що є справом магнію і алюмінію.

     Магний долго строгать - неудобно и выход порошка маленький.
     Лучше купить алюминиевую пудру (для краски-серебрянки). Правда, смесь с аллюминием не врывается от удара - нужен запал.


     > На нього насипте калію хлорновато-кислого (калій хлор о три) бертолєтова сіль і акуратно! згори трохи червоного фосфору.

     Бертолетову соль трудно достать в бытовых условиях (если только вы не сосед спичечного завода :) ). То же самое и красный фосфор.

     Если все таки красный фосфор удалось достать, то как по мне лучшая смесь - красный фосфор с марганцовкой. примерно в 4 раза мощнее пороха. Взрывается от сильного удара. От слабого - нет (это важно с точки зрения транспортировки и безопасности).

     > Також в домашніх умовах можна виготовити петарди з йодистого азоту. Візьміть кристалічний йод, що інколи продається в аптеках і змішайте його з нашатирем на клаптику паперу.

     Зачем так сложно?!?!?
     Покупаете как можно больше нашатыря в аптеке (хоть ведро). И обычного жидкого раствора йода (тоже ведро). Выливаете йод в нашатырь. На завтра осядет чертверть ведра черного осадка.

     Основная проблема, потом слить воду не взболтав и высушить. Взвесь очень мелкая - чуть взболтнешь и потом снова полдня надо отстаивать.
     Сушить тоже надо очень осторожно и не на огне.

     Йодистый азот хорош тем, что его можно получасть в больших количествах из простых подручных материалов.
     Большой минус в том, что долго и трудно сушить. Мокрый он совершенно безвреден - не горит и не взрывается.
     Но сухой очень опасен - может взрываться от небольших сотрясений и даже от кромких звуков.

     > А от як робити в домашніх умовах динаміт, я вам розповідати не буду. Упаси Бог Україну і вас від такої необхідності.

     Зачем? Тротил лучше и проще покупать в готовом виде :))
    • 2004.04.22 | losi

     В дитинстві ми на паску бавились так:

     Береш сірникову коробку, насипаєш приблизно пополам кристалічної марганцовки (аптека) і алюмінієвої пудри (госптовари - т.зв. фарба сріблянка). Перемішуєш і закриваєш. Робиш дірку і вставляєш туди малу пертарду сірниковою головкою назовні (можна вязанку сірників частина головками назовні частина в середину. Потім щільно в кілька шарів обиотуєш скотчем або ізолентою - щоб не розсипалось і щоб повітря не потрапляло. Підпалюєш те що стирчить з дирки і кидаєш подалі. Бабах ну дуже гучний, диму неміряно, але шкоди ніякої (якщо за пазуху не ховати). Перевага: не бабахне випадково (наприклад від удару). Недолік: не завжди бабахкає.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.04.22 | Dworkin

      Надо в правильном соотношении смешивать :)

      В каком именно - надо для каждой пудры и марганцовки подбирать индивидуально.

      Главный вред - глушит уши, и ночью порядочно ослепляет. Хуже фотовспышки.
   • 2004.04.22 | Максим’як

    Re: Дворкін, це тобі тато чи дідо досвід передав (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.04.22 | Dworkin

     Я ж не сказал к чьему виску прижимать ;)

     А дед у меня кстати служил в стройбате. Строил при Сталине мост из Керчи в Тамань (как раз в тузлинских местах) :)
     А потом пришла весна и все смыло потоками льда из Азова :))
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.04.22 | Максим’як

      Re: А я що мав на увазі??? (-)

  • 2004.04.22 | Савенко

   Re: Ціква іграшка - яйцемет, яку змайструє студент за 30 хв.

   Тут не яйця треба вживати ,а шось б1льш серйозне.В 1раку його мешкац1 не боятться Амарики а ,ми тремтимо в!д купки авантюрист1в .,як1 творять режим.Народу потр1бно вже сьогодн1 роздавати серйозн1 "пукавки."
 • 2004.04.21 | catko

  А може ще й так:

  Ніхто з лідерів не скаже ні сьогодні ні завтра, ні 1 листопада: люди йдемо зносити будинок на банковій бо зає”№;% він всіх нас.
  Тому пропоную почати прямо тут і прямо зараз використати наявний ресурс.
  Недавній приклад з листівкою показав, наскільки ефективним може бути поєднання грамотності, доступу до інтернету та колективна праця цих людей.
  На майдані постійно крутиться як мінімум кілька десятків нормальних думаючих людей, які скриплять зубами, але самостійно зробити нічого не можуть. Але вони розумні, мають доступ до певних ресурсів і які готові приймати участь в ефективних діях.
  Звичайно, ці всі люди є давно пораховані і локалізовані есдеківською братією, тому кожен свій крок зважують і лишнього тут не пашталякають, хоч дехто й автомата в руки взяв би хоч зараз.
  Інтернет залишився єдиним ЗМІ, яке ще не повністю контролюється режимом (уявіть собі на один момент, що ви маєте тільки газету факти та інтер - А де то мукачево?.
  Але інтернет крім функцій ЗМІ, є засобом зв’язку, який при певних засторогах дозволяє зберігати анонімність і не піддається глушінню.
  Тому пропоную утворити свого роду оргкомітет під псевдами, який опрацює спосіб роботи, систему самозбереження і займеться організацією скидання режиму.
  Мені бачиться якийсь аналог цього форуму, модерований власною службою безпеки, фізично розміщений за межами України, з динамічною зміною віртуальних адрес, і з власною системою розповсюдження своїх напрацювань по Україні.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.21 | Максим’як

   Re: Головне сьогодні довести українському народу, що 1.11.2004

   Головне сьогодні довести українському народу, що 1.11.2004 готується державний переворот у стилі мукачівського.

   Про це повинні писати газети, говоритися у радіопередачах інтерв"ю політиків, розповсюджуватися листівки іт.д.

   Людей потрібно наполегливо інформаційно готувати до цього дня, до конкретної дати. І вказувати, що все залежить від народної підтримки. У першу чергу - це київляни, від них залежить 90 відсотків відвернення державного перевороту.

   Тут не повинно бути неконкретностей. Конкретний день і конкретна година оголошена вже тепер. На мою думку - початок 31 жовтня з 22-00 з досягненням масового піку на ранок 1 листопада 2004 року 6-00 годин. (можна заготовити факели, бо влада відключить світло у місті)

   Стосовно самої акції, то головне тут масовість - у ній сила. Якщо вийде кілька сотень тисяч, то жодні провокації не допоможуть режиму.

   Головна робота забеспечення масовості. Тут і потрібно розробляти плани. Пан Гладчук нехай регулярно проводить опитування у Києві: " Чи готові київляни вийти такого дня у такій годині, щоб захистити результати виборів. Це дасть можливість відслідкувати масовість акції і задлегідь проводити роботу на збільшення прихильників такої акції.

   Всі інші плани будуть скидатися на державну змову.

   ------
   цілком можливо, що прояв суспільством рішучості захищати законність у державі і недопустити до перевороту, може просто відвернути режим йти таким шляхом.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.22 | Dworkin

    Надо сначала этому народу рассказать правду про Мукачево (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.04.22 | state

     Re: Надо сначала этому народу рассказать правду про Мукачево

     Diysno.

     NAROD NIHERA NE ZNAYE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     BO YOMU VSI KANALY INFORMACII PEREKRYTO.

     nI PRO MUKACHEVO NE ZNAYE, NI PRO REHVORMU, NAROD CHEKAYE ZMIN...
     TYM CHASOM YOMU LAPSHI NAVIOSHUYUT'...
   • 2004.04.22 | Yaroslav Kolodiy

    Re: Головне сьогодні довести українському народу, що 1.11.2004

    Пан Гладчук нехай регулярно проводить опитування у Києві: " Чи готові київляни вийти такого дня у такій годині, щоб захистити результати виборів.

    Taka purha vzhe ne raz roblena, i 8% vse obitsiayutsia vyity, ale yikh tak i dosi ne pryishlo.
  • 2004.04.22 | КР1Т

   Re: А може ще й так:

   В 1ДЕ1 КАТКА Е РАЦ1ОНАЛЬНЕ ЗЕРНО
 • 2004.04.21 | Plintus

  Четверта Революція

  Хто зна, може і справдиться написане у книжці Павла Солода "Четверта революція". :)))
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.22 | Dworkin

   Ага! Давайте посидим, подождем - вдруг правда! %) (-)

   Plintus пише:
   > Хто зна, може і справдиться написане у книжці Павла Солода "Четверта революція". :)))
 • 2004.04.21 | Володимир

  Починати слід вже сьогодні: Кучму - ГЕТЬ! ПОВСТАНЬ УКРАЇНА!!!

  ПОРА ЗДІЙСНЮВАТИ НАЦІОНАЛ-АНТИКОМУНІСТИЧНУ РЕВОЛЮЦІЮ! І бажано за зразком Румунії, з єдиним лише вийнятком - робити все можливе, щоб пролитої крові був мінімум. Якщо ми, прогресивні Українці і патріоти нашої Батьківщини, не піднімемося з колін, то Господь Бог нам ніколи цього не простить. Натомість дуже жорстоко покарає - нинішній злодійський режим залишиться навічно. :(

  Отже, було б правильно нарешті перетворити Мукачеве на "українську Тимішоару". Тим більше, що есдеки-бандити роблять там провокації майже аналогічні "альтернативним мітингам" прихильників Чаушеску.

  І взагалі необхідно ВСІМ ПІДНІМАТИСЯ задля мирної, але масової ходи на Київ. А особливо це, мабуть, стосується областей Західної України: Закарпатської, Львівської, Волинської, Рівненської, Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької; ну і звичайно ж таких областей, як Житомирська, Вінницька, Черкаська, Полтавська і Чернігівська. Настає час піднімати всіх свідомих українців, яких режим давно вже тримає за рабів у кайданах...

  Кучму - ГЕТЬ!
  ПОВСТАНЬ УКРАЇНА!!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.22 | Dworkin

   Чтоб помочь Мукачево надо ударить в Киеве! (-)

  • 2004.04.22 | Yaroslav Kolodiy

   Re: Починати слід вже сьогодні: Кучму - ГЕТЬ! ПОВСТАНЬ УКРАЇНА!!!

   Pochynaty vzahali treba z Donetska, Dnipra i Kyeva.
   Proval demokratii v tsykh regionakh harantuye porazku Zahidnoi Ukrainy.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.23 | Максим’як

    Re:1 травня підтримати демонстрації демсил по всій Україні!!!

    З одного боку можна буде побачити понціал цих демсил у регіональних центрах.

    А з іншого - ми побачимо потенціал режимних, рекетирських та лівих сил, які намагатимуться цю акцію зірвати.
 • 2004.04.22 | state

  Re: Прихід до влади демократичних сил тільки силовим шляхом.

  Правильні зауваження. Треба бути готовими до всього. І навіть до збройної боротьби. Бо владі і олігархам наплювати на всі мирні намагання громадян вплинути на політичну і економічну ситуацію.
  Бо правлячі кола хочуть вримати владу. І підуть задля цього на все,
  до останнього. Якщо не зможуть законно втримати владу, то будуть фальсифікувати результати виборів, нагло і відверто (Мукачево).
  Потім почнуться репресії і фізичне знищення тих, хто бореться з фальсифікаціями. Доречі я за переконаннями далеко не більшовик, але вважаю, що Ленін і Троцький були геніальними вождями, хоч вони і є катами та подлюками. Їхні методи перемоги дуже ефективні. Тому треба вивчати історію, щоб використовквати її здобутки. Одним з головних методів роботи більшовиків, на відміну від їхніх конкурентів, була агітація, поширення ідеології - це готувало маси для тих задач, які ставили перед ними так звані "вожді пролетаріату". Вони готували тисячі тисяч професіональних фахівців-агітаторів, які працювали з населенням. Це було дуже ефективно. Російська революція здійснилася
  і завдяки тому, що царська армія була розкладена та деморалізована цими агітаторами. І на майбутнє - в ньому можливі збройні конфлікти з владою, треба нейтралізувати армію цим же методом.

  Геніальний Ленін-кат
  Всім відрізав голови
  Геніальний Троцький-гад
  Всіх нає**в всіх
  Проте здобув перемогу
  Для тюрми народів
  Троцький казав своїм людям
  Можна використовувати всі методи
  Для отримання перемоги
  Людська мораль не працює в час
  Підступної і жорсткої боротьби
  Більшовики нає***ли Петлюру
  І досягли миру з поляками
  Роз"єднали схід і захід України
  Більшовики на***ли Махно
  Який взяв для них Крим
  Потім добили його знесилену армію
  Затопили країну в крові репресій
  В боротьбі за владу виграють циніки і прагматики
  Без совісті, моралі, сумління
 • 2004.04.22 | Максим’як

  Про ХИБНІСТЬ думки, що сценарій не можна втілити у всій державі

  Думку, що мукачівський сценарій не можливо втілити у масштабах всієї України, першим висловив сам Балога. Ця думка буквально ставить паралель між Мукачевом і кожним містечком в Україні. Тому вона хибна.

  Мукачівський сценарій показує, що вибори по всій Україні можуть відбуватися досить демократично і цивілізовано. "Певні" труднощі можуть бути організовані тільки у двох областях Донецькій та Харківській областях, де на момент підрахунку голосів на дільницях можуть відбуватися аналогічні мукачівським події.

  Отже, його й не має потреби втілювати у всій Україні. На президентських виборах роль Мукачево буде відведена Києву. Стягнути у Київ на 31 жовтня 2004 кілька тисяч рекетерів не буде такою проблемою, як це не стало для Мукачево. Крім цього, режим може амністувати кілька десятків тисяч кримінальних до дня Незалежності, яких попередньо зобов"язати до участі у підтримці рекетні. ЦЕ РЕАЛЬНО.

  Далі схема буде згідно вже вищеописаної. Оголошені результати ЦВК і серед двох перших кандидатів у Президенти, допущених до другого туру, імені Віктора Ющенка не буде.

  Отже, пропорції. 400 рекетерів взяло під контроль 80-тисячне місто. Це тільки 0,5%. Для Києва цей відсоток бандитів, який потрібно туди звести становить тільки 12-15 тисяч.

  Знову ж контрметод залишається тим самим і незмінним - кілька сотень тисяч київлян на захист демократії таки потрібні. Інших варіантів сьогодні не має.
 • 2004.04.22 | Кр1т.

  Re: Прихід до влади демократичних сил тільки силовим шляхом.

  Ц1каво,якби укра1на проводила свою пол1тику 1 створювала под1бну структуру ЕЕП п1д укра1нське законодавство.А рос1йська дума б вчора проголосовала в взходження в цю структуру.Шоб сьогодн1 робилося на вулицях Москви..Але ж ми мовчимо. Мовчали ,коли прац1вники КГБ забили Чорновола,мовчали коли забили Набоку,Бойчишина.Коли вся силова система Укра1ни е протизаконна ,адже та структура так 1 залишилась радянською,нереформованою.А отже та система злочинна.1 ми властиво 11 бо1мося. Бо1мося коли мого брата бьють,сестру гвалтують коли розпинають мат1р.Бо1мося виступити проти системи беззаконня,коли нас гуртом продають у рабство сус1дов1,який знишив м1льйони наших предк1в 1 ше знишить м1льйони нас .Бо1мося вийти на вулиц1 1 сказати н1 рабству,геть антиукра1нський режим.Ми бо1мося. Чого ми так1 боягузлив1?Народе встань нарешт1 з кол1н покажи в1двагу сво1 предк1в русинськ1 во1н1в шо захишали Ки1в в1д аз1йсько1 навали.Народе ми с1лн1ше нас м1льйони,а авантюрист1в невеличка купка.Вперед За Укра1ну ,За незалежн1сть
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.22 | Максим’як

   Re: Це не страх - це байдужість. Не спрацьовує інстинкт нації.

   Бо нація числом 48 мільйонів сформована за іншими принципами.

   Інстинкт самозбереження чи захисту цінностей. Такими цінностями у тваринному та людському світі є захист членів сім"ї та житла.

   Для нації - це держава. Ми маємо в Україні багато чисельних етносів, які байдужі до цілей української держави, вони не вважають Україну власним домом чи сім"єю.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".