МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

США не визнали перемогу Нусера в Мукачево

04/22/2004 | Майдан-ІНФОРМ
США глибоко стурбовані тим, як проведено вибори у Мукачеві і сподіваються, що подібного не трапиться на виборах президента.

Про це говориться в заяві посольства США, поширеній прес-службою амбасади.

"США глибоко стурбовані тим, як проведено вибори у Мукачеві. За всіма ознаками відбувалася явна підтасовка результатів голосування", - сказано в заяві.

"Надійшли повідомлення, що цілком заслуговують на довіру, -- зокрема від Офісу ОБСЄ з демократичних інституцій та прав людини – про численні серйозні порушення у процесі голосування та підрахунку голосів, а також про низку випадків застосування сили та залякування виборців і спостерігачів", - сказано в ній.

"Ми не віримо, що результати, повідомлені Територіальною виборчою комісією адекватно відбивають волю мукачівських виборців", - наголошує посольство США.

"Ми бачили дуже тривожну тенденцію порушень і підтасовок під час недавніх місцевих і парламентських виборів в Україні. Ми сподіваємося, що такі проблеми не будуть притаманні цьогорічним президентським виборам", - наголошується в заяві.

Сша вітають повідомлення про наказ президента Кучми провести повне розслідування обставин виборів у Мукачеві і закликають владу вжити необхідних заходів для того, щоб "воля виборців не була відкинута засобом масових порушень на виборах". "Якщо з цим питання не розібратися повною мірою, це лише осміливить тих в Україні, хто хоче не допустити проведення вільних і чесних виборів", - наголошено в заяві посольства США.

www.ПРАВДА.com.ua

Відповіді

 • 2004.04.22 | Navigator

  А шьто нам по єтаму поваду скажет таваріщ Путін?

  А як звичайно про мерзотників типу Саддама і Лукашенко :"Нада уважать вибір народу"
  Тобто своїх креатур.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.22 | VENED

   Re: Надо приглашать больше наблюдателей из ОБСЕ

   Вот что бы такого не было надо приглашать заранее наблюдателей из ОБСЕ, а если что не так, опротестовывать результаты в судебном порядке. Путин вряд ли выскажется на эту тему, у него у самого на участках зафиксированы нарушения. Помните как Сталин говорил: важно не как голосовали а как считали. Гласность и прозрачность выборов самое важное
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.22 | Navigator

    Путін вже сказав все, проковтнувши 98% на Кавказі.

    Щодо гласності - тут Ви в точку.
    Гравці в лохотрон теж мають свободу слова і глядачів.
    Просто той, хто грає, і той, хто організовує гру, грають в різні ігри.
    Ті ігри, що граються зараз в Україні - давно в ранзі національного чемпіонату в Росії.
  • 2004.04.22 | Пан Roller

   ЕЭП признал победу Добермана?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua