МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чи будуть дешеві парфуми українського виробництва?

04/22/2004 | Ігор Немашкало
Чи доведеться завозити їх з Росії. Якимось дивом парфумери ще утримують більш-менш прийнятну ціну. Мабуть на старих запасах спирту. Але й це матиме кінець. А тоді крах галузі, яка дость добре розвивається і є навіть експортоспроможною Ніхто не буде ні купляти ні виробляти ту ж тройняшку, якщо її ціна стрибне з 1.50 до 4 гривень вроздріб, тобто дорожче від елітної російської тройняшки виробництва фабрики "Нова зоря" (хоча б!). Тобто українським парфумерам доведеться припинити виробництво і у кращому випадку перетворитися з виробників на дилерів російських фабрик. Може для кого це і дрібничка, але погана дрібничка. Таким чином галузь може стати жертвою навколоалкогольних розборок, хоча з парфумерного спирту (який зараз згідно з законодавством денатурується) принципово не можна виробляти якусь сивуху.


Парфюмеры Украины ждут ответ
На прошлой неделе президент Украины Л.Д. Кучма ветировал Закон № 1444, одним из пунктов которого была предусмотрена ставка акциза на спирт в размере 3 грн (0,56 цента) за 1 литр. При этом Законом Украины «О бюджете на 2004 год» была предусмотрена ставка 16 грн (5 долларов) за 1 л, что делает парфюмерную продукцию неконкурентоспособной на украинском рынке, а также на рынках стран СНГ. По мнению экспертов, вето было наложено в связи с тем, что данный закон вносил изменения сразу в 33 законодательных акта Украины. Теперь остается надежда, что его разобъют на несколько отдельных документов и будет принята ставка 0,56 цента, за которую ратуют производители парфюмерии.
Источник: Информационное агентство Cosmopress.com
Дата добавления: 2004-04-19

Відповіді

 • 2004.04.23 | Іван Драго

  Є й інший бік алкогольної медалі

  Бо спиртне почали продавати під виглядом лікарняних засобів - бальзамів, тощо. Зверніть увагу, що бальзами коштують дуже дешево, можливо тому, що за них не платиться акцизний збір, як з алкогольної продукції, хоча міцність їх цілком горілчана - 35-40 градусів. А на кришці більзаму "Вігор" навіть написано "Рекомендовано міністерством охорони здоров"я"

  Очевидно указ мав боротися з такого типу продукцією, а парфюмери стали випадколвими жертвами. Втім, я думаю, все виправиться з часом. У нас люблять приймати геніальні рішення по відміні інших геніальних рашень. Згадаймо памперси Януковича...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.25 | Ігор Немашкало

   Памперси до речі так і лишилися

   Для дітей повернули пільги, а для дорослих ні. А між іншим, багатьом лежачим хворим зайва копійчина не завадила б, бо заробляти у лежачому становищі їм важкувато. Також ПДВ нараховується зараз на жіночу сангігієну і зубні пасти, що призвело до зростанняцін на 20%.
   А бальзам бачив в аптеці. Так мабуть та ж сама горілка.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.25 | 123

    В продуктових магазинак "бальзам" називають "настойка" :) (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua