МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Завтра у Мукачево "проводить" мітинг СДПУ(0)

04/22/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Cьогодні голова Закарпатської облдержадміністрації
Іван Різак провів нараду, на якій обговорювалось питання організації проведення в Мукачевому мітингу на підтримку Ернеста Нусера.


Як повідомляє прес-служба блоку “Наша Україна”, з цією метою дано доручення кожній районній державній адміністрації та міськвиконкомам організувати приїзд по 300-500 мітингуючих від кожної адміністративної одиниці Закарпаття 23 квітня на 10-ту годину ранку в Мукачеве.

“Таким чином, влада намагається створити видимість підтримки улюбленця СДПУ(о) Е.Нусера, примусово звозячи з усіх районів області працівників бюджетних установ”

21 квітня, коли у Мукачевому планувалося провести мітинг опозиційних сил з приводу ситуації навколо виборів мера міста, Мукачівський міжрайонний суд задовольнив звернення міськвиконкому і заборонив проводити у центрі міста будь-які мітинги.

УНІАН

Відповіді

 • 2004.04.23 | Mary

  От гарно було б


  Якби величенька кількість небайдужих громадян прийшли на мітинг СДПУ(о), розповзлися по натовпу насильно-мітингуючих, і спровадили мітинг у вірному напрямку. Працювало з шахтарями, чому б і з працівниками місьвиконкомів не спрацювало?

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Cьогодні голова Закарпатської облдержадміністрації
  > Іван Різак провів нараду, на якій обговорювалось питання організації проведення в Мукачевому мітингу на підтримку Ернеста Нусера.
  >
  >
  > Як повідомляє прес-служба блоку “Наша Україна”, з цією метою дано доручення кожній районній державній адміністрації та міськвиконкомам організувати приїзд по 300-500 мітингуючих від кожної адміністративної одиниці Закарпаття 23 квітня на 10-ту годину ранку в Мукачеве.
  >
  > “Таким чином, влада намагається створити видимість підтримки улюбленця СДПУ(о) Е.Нусера, примусово звозячи з усіх районів області працівників бюджетних установ”
  >
  > 21 квітня, коли у Мукачевому планувалося провести мітинг опозиційних сил з приводу ситуації навколо виборів мера міста, Мукачівський міжрайонний суд задовольнив звернення міськвиконкому і заборонив проводити у центрі міста будь-які мітинги.
  >
  > УНІАН


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua