МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Різкий розворот Тигипка і виліт за борт Пінчука (доповнено)

04/22/2004 | Максим’як
Не довго Янукович був єдиним, я думав що до травня дотягне

Різкий розворот Тигипка і виліт за борт Пінчука, показують, що є інші проекти кандидатів у президенти, як єдиних.

Пінчук підтримував Януковича, а Тигипко йому не подобається - це може свідчити тільки про те, що інші сили від Медведчуцько-Пінчуківських будуть проштовхувати єдиного кандидата на виборах.

(Те, що Кінах і Пустовойтенко щось там мимрять про свою участь у виборах, то все для збереження "ліца").

Вимальовується дві сили:
1.
Медведчук-Пінчук-Янукович, як зеківсько-єврейська
2.
есбеушно-фесбеушно-російська
Тигипко у ній засвітився першим.

Кучма душею із другою, але за сімейними обставинами з першою.

------
Про ТРЕТЮ СИЛУ сказано багато
3.
Віктор Андрійович Ющенко, як ліберально-демократична-українська
-------

Зрозуміло, що Пінчук відчуває на собі фарт жертовного козла ля Ходорковський, якщо до влади прийде ефесбешно-есбеушна-російська сила, тому, як каже Бродський, пора бігти під Ющенка.

Враховуючи прямий зв"язок і сімейний і бізнесовий (скромно висловлюючись) між Пінчуком і Кучмою, для Ющенка така підтримка - це КОНКРЕТНО мінус 10 відсотків.

Їх у нього можуть відібрати ліві використовуючи антисеміцьку риторику.

Тому Пінчука і близько не варто підпускати до Ющенка, навіть на рівні розмов, особливо неофіційних. Якщо вже Пінчук хоче говорити з Ющенком, то зразу при двох десятках журналістів.

Відповіді

 • 2004.04.22 | Zy

  Re: Різкий розворот Тигипка і виліт за борт Пінчука (доповнено)

  Огляд новин (особливо останніх подій) на каналі ICTV свідчить про те, що Ваш варіянт може бути помилковим (Медведчук - Пінчук), додайте ще "уподобання" Сороса
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.22 | Максим’як

   Re: Це є очевидні речі, під назвою гойдалка.

   Zy пише:
   > Огляд новин (особливо останніх подій) на каналі ICTV свідчить про те, що Ваш варіянт може бути помилковим (Медведчук - Пінчук), додайте ще "уподобання" Сороса.

   Якби Сорос, хоч раз у житті сказав правду, то ніколи б не став мільярдером. Сорос думає про гроші, а не про Україну, тому забудьте про нього. У нього любов до України, як у господаря до свині, який її з любов"ю щоденно годує, чухає за вухом, щоб одного разу запхати ножа і з"їсти, а кістки кинути псам, щоб волочили. :)

   Я не думаю, що є зміст заперечувати зв"язок Пінчука і Медведчука, хоча б тому, що мають спільну "куклу" для власних забавок - нашого президента. Тут відома гра у мудрого Кучму, під назвою гойдалка, яка вже триває десять років. Медведчук говорить Кучмі потрібну думку (Медведчуку, звичайно), Кучма довго чухає лоба, що би це значило, тут йому зятьок підвалює, "ніби сірників чи солі попросити" і Кучма його питає, а ось Вітя, тут "такой вопрос". Геніально, геніально, Леонід Даніліч, у Вас светлий ум, какой ві умніца іт.д. Так Данілич наживку проковтнув хеннесі запив і робить те, що треба Медведчуку і Пінчуку. Так і "будується" держава. Якщо Литвин не забіжить і не розтолкує, то до Кучми не дійде. Це всі знають, що Кучмі треба особисто сказати. Та й то він не все слухає, бо його вже зазомбували, що він "самий хітрий і самий умний". Далі, коли всі кажуть, що Кучма "нехороший чєловєк", то він сам біжить за порадою з кожного питання, то до Медведчука то до Пінчука, щоб почути, який він хороший. Це вже, як наркотик.

   Так само колись заперечувалисн зв"язки Бродського із Суркісом, а отже із Медведчуком.

   Формально Пінчук від Медведчука дистанціонуються, але то тільки формально.
 • 2004.04.22 | Shooter

  Щось ви не тойво

  Пінчука з Мудведчуком та Януковичем мало що в'яже.
  Піня просто збирається рівномірно розмістити свої яйця по всіх кошиках. Та й Тигіпко ще 20 разів подумає що робити.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.22 | Максим’як

   Re: Це щоб думали. Популярно у дописі вище.

   Медведчука і Пінчука в"яже інстинкт самозбереження грошей.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.22 | Shooter

    думали Пінчук і Мудведчук?

    Максим’як пише:
    > Медведчука і Пінчука в"яже інстинкт самозбереження грошей.

    В них гроші відмінного гатунку: в Піні промисловість і масмедіа, в абрєзаних - "сфера торгівлі" (образно кажучи), яка дає достатні прибутки лише тоді, коли відбувається постійне "відсмоктування" з держбюджету.

    І - хто, хто, - а Піня за свої гроші при Ющенкові ні найменшого страху немає...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.04.22 | Максим’як

     Re: Щоб думали Ви, а вони й без підсказок думають

     Я говорю про спільну зацікавленість Медедчука та Пінчука у особі майбутнього президента. СПІЛЬНУ. Обоє живуть за рахунок Кучми і їм потрібен прототип Кучми на посаді президента, або взагалі його відсутність (політреформа).

     Shooter пише:
     > І - хто, хто, - а Піня за свої гроші при Ющенкові ні найменшого страху немає...

     Я би міг одним словом відповісти на це - Ющенко ліберал. Але добавлю ще два слова. Лібералізація української економіки для власника металургії є повільна смерть. Звяжіть докупи, ріст заробітної плати, енерговитратність, продуктивність праці, модернізацію, конкуренцію з Росією іт.д.

     Маєте щось заперечити?

     Я більш, ніж переконаний, що ідея Укрпутін вибродила вже у відповідних колах і без "згоди" на те Кучми. Питання тільки, котра сила візьме верх над іншою, єврейська чи російська. Але якщо російська стане дуже сильною і загрозливою, то Пінчук дійсно буде проситися під дах до Ющенка, а Медведчук буде грати російську лінію (якщо його до того часу не заграють).

     Тигипко тільки ластівка, думаю, що там і ліві можуть опинитися.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.04.23 | Shooter

      Ускладнюєте

      Максим’як пише:
      > Я говорю про спільну зацікавленість Медедчука та Пінчука у особі майбутнього президента. СПІЛЬНУ. Обоє живуть за рахунок Кучми і їм потрібен прототип Кучми на посаді президента, або взагалі його відсутність (політреформа).

      Неправда - Пінчук вже давно живе за рахунок сприватизованої власности (яку в нього вже не відібрати - Інтертайпівські структури зареєєстровані в США), в той час як для абрєзаних близькість до державного корита є визначальна.

      > Shooter пише:
      > > І - хто, хто, - а Піня за свої гроші при Ющенкові ні найменшого страху немає...
      >
      > Я би міг одним словом відповісти на це - Ющенко ліберал. Але добавлю ще два слова. Лібералізація української економіки для власника металургії є повільна смерть. Звяжіть докупи, ріст заробітної плати, енерговитратність, продуктивність праці, модернізацію, конкуренцію з Росією іт.д.
      >
      > Маєте щось заперечити?

      :) Не залежно хто прийде до влади, цього шляху не уникнути. BTW, потужна металургійна промисловість існує і в Англії та Німеччині, не кажучи вже про дорогу Швецію. І як же ж вони, бідаки, виживають?
      Для бізнесу Піні, доречі, набагато вагомішим є добрі стосунки з ЄС, США та рештою світу, ніж з тією ж Росією - на внутрішньому ринку Росії він металургії Росії по означенню не конкурент.
      Окрім того, при ціновій ситуації в Україні і на експортних ринках потрібно бути вже крайньо невмілим бізнесменом, щоб чорна металургія в Україні була неприбутковою.

      > Я більш, ніж переконаний, що ідея Укрпутін вибродила вже у відповідних колах і без "згоди" на те Кучми. Питання тільки, котра сила візьме верх над іншою, єврейська чи російська. Але якщо російська стане дуже сильною і загрозливою, то Пінчук дійсно буде проситися під дах до Ющенка, а Медведчук буде грати російську лінію (якщо його до того часу не заграють).

      :) Максим'як, судячи по всьому, ви спите на двох ліжках, і під одним у Вас живуть жиди, а під іншим - москалі. ;)

      Ще раз: хід Пінчука логічний і зрозумілий - не хоче собі псувати стосунки з будь-яким майбутнім президентом.

      > Тигипко тільки ластівка, думаю, що там і ліві можуть опинитися.

      Тігіпко вирішує виключно свої проблеми (як і Піня - свої). Без фінансової та медіальної підтримки Піні 2006 рік для нього стає набагато проблематичніший. І якраз вихід Піні з ТУ може підштовхнути Тігіпка балотуватися в 2004 (як це хочуть робити Пустовойтенко та Кінах)- щоб в 2006 мати шанс попасти у ВР.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.04.23 | Максим’як

       Re:Спрощуєте. Особливо, коли шукаєте відповіді у моїй психології

       Спрощуєте. Особливо, шукаючи відповіді у моїй психології на нестандартні питання, які ставить життя. Це називається інерційність мислення. :)

       Не думайте про мене, як особу, що це написала. (Я не помилився у прогнозах на Мороза і не помилився у прогнозах на Януковича, як єдиного кандидата).

       Ваші аргументи теоретично правильні, але Ви не враховуєте тенденцій чи принципів у ставленні до України таких, як Пінчук. У тому вся справа, що Пінчук не буде триматися України, для нього, як для Абрамовича, максимум тягнути із тої ситуації, яку він має, а потім спокійно вирішувати свої питання із кількома мільярдами десь у Лондоні. Гроші всюди потрібні і вони йому приноситимуть прибутки.
       Vенш вдалі Медведчук і Суркіс тільки тому, що у Кучми одна донька. Це не теорія - це реальність. Ті гроші Пінчук хоче заробити не вкладаючи жодної копійки у реконструкцію металургійної промисловості. Те, що має Швеція на ринку - це якість і висока продуктивність праці, яку забеспечують сучасні технології.

       Про існування ля-путінської ідеології в Україні існує багато доказів. хоча б відмова голосувати за реформу Деркачів та Волкова.

       Я вже не кажу про світові тенденції та принципи, де Україні наразі місця не відведено. І Пінчук не буде діяти проти цих принципів.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.04.23 | Shooter

        Не смішіться

        Мені абсолютно по барабану Ваша психологія.
        Хоча базуючись на ній Ви, скажімо, несвідомо пропагуєте дурницю, де-факто стверджуючи, що Ющ буде воювати з жидівським та москальським капіталом. Не буде того робити Ющ. Він навпаки - буде намагатися допустити на ринок України будь-який капітал - хоч з Папуа Нової Гвінеї зі створенням рівних умов діяльности.

        Що стосується конкретики, то Піня не буде підтримувати відкрито нікого (для цього і виходив з ТУ), а тихо можливо і Юща, і Януковича.

        Об'єктивно ж прихід до влади Януковича (частини данєцких) для Піні є відчутно гірший, ніж прихід до влади Юща: в останнього, на відміну від першого, повністю відсутні металургійні барони - значиться, є відсутньою загроза для бізнесу Пінчука. В Януковича - самі розумієте.

        Глобальні ж перспективи Піні абсолютно по барабану. Окрім одного - закриття шлюзів для російського великого капіталу, котрий за зломок ціни може змести "чесно надєрібанений" бізнес Піні.

        Що ж стосується української чорної металургіїї як такої, то до 15-20 років її очікує доля чорної металургії ЦЄ - продаж великим світовим виробникам. Або абсолютне загнивання - хоче хтось цього чи не хоче.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.04.23 | Максим’як

         Re: Shooter, Ви хоч читаєте, що я написав? ЛІБЕРАЛ !!!

         Shooter пише:
         > Мені абсолютно по барабану Ваша психологія.
         > Хоча базуючись на ній Ви, скажімо, несвідомо пропагуєте дурницю, де-факто стверджуючи, що Ющ буде воювати з жидівським та москальським капіталом.

         Висновок взагалі абсурдний. Ви знов лізете у мою психологію, сліпо, позбавляючи себе об"єктивного аналізу.

         Суть ліберальної політики Ющенка чи просто будь-якого ліберала якраз у тому, що відбувається допуск капіталу у державу на рівних умовах. Досі той капітал російський і єврейський (Пінчук-Медведчук-Суркіс іт.д.) жив і діяв у тепличних умовах в Україні.
         Може Ви це будете заперечувати?
         Може Ви будете заперечувати ліберальну політику уряду Ющенка?

         Якщо лібералізм для Вас є боротьбою проти "жидівським та москальським капіталом" в Україні, то для мене ліберальна політика Ющенка є боротьбою проти капіталу російського і єврейського кланів, який сформувався в Україні на пільгових умовах і не всі будуть здатні вижити.

         Shooter, та Ви ще досі не розумієте, чому Ющенка до влади не допускають? ЦЕ ГОЛОВНА ПРИЧИНА!

         ----
         П.С.
         Ваші наголошування на моїй антимоскальській і антисемітській психології, підказує мені, що Вам у дискусії зі мною бракує підтримки сіоністів та антисемітів :)

         Насправді, все простіше. Назви я даю за ознаками найбільш виразними. Був би ще в Україні і татарський капітал, але Ахметов скорше виняток.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.04.23 | Shooter

          Втомлюєте. (-)

        • 2004.04.23 | Zy

         Re: ТБ показує протилежні "картинки"

         > тихо можливо і Юща, і Януковича.
         Ще раз. Докази того вже є – різка зміна пріоритетів на згаданому каналі, до речі, це перший канал (з загальнонаціональних), який надав найбільш повну інформацію про вибори. У неділю, о 18.00 анонс обіцяє Зінченка з представниками обох сторін.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.04.24 | Максим’як

          Підтримка пінчуком Ющенка означає гарантовану поразку останньому

          Що тут не ясно. Зять Кучми, мільярдер.

          Тут не сстоїть питання, як гроші заробляв Пінчук, тут стоїть питання лівого електорату.

          Це робиться свідомо, щоб завалити Ющенка. Без підтримки лівого електорату Ющенко малоконкурентний.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.04.24 | Zy

           Re: Підтримка пінчуком Ющенка означає гарантовану поразку останньому

           Але ж Shooter писав про тиху підтримку :)
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.04.24 | Максим’як

            Re: Якщо приховане стане явним, то це взагалі ПРОВАЛ!

            тільки поглянути, як Ющенкових хлопців смикають за надумані зв"язки - Жванію, Мартиненка, Рибачука іт.д.

            А перед виборами кожна дрібниця може відіграти роль, особливо на ТИХ 30%, ЯКІ НЕ ВИЗНАЧИЛИСЯ!

            Ющенку не потрібно нічого змінювати, крім нарощування інформаційного контакту із народом.
      • 2004.04.23 | Максим’як

       Re: Це помилка вважати, що свої плани в Україні Путін реалізовув

       Це помилка вважати, що свої плани в Україні Путін реалізовуватиме через Медведчука.

       Вони його використовують, бо він сам пропонує їм бажані моменти.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.04.23 | Максим’як

        Re:Януковича Путіну не показали?(Так з кандидатом не поступають)

        Януковича Путіну не показали?
        www.ПРАВДА.com.ua, 23.04.2004, 15:15

        Янукович у вівторок ввечері прибув до Криму без будь-якої робочої програми. За деякими припущеннями, ціль приїзду Януковича, швидше за все, була єдиною – бути представленим Путіну як єдиний кандидат від влади.

        Очікувалося, що він візьме участь у двосторонніх зустрічах Путіна і Кучми, але цього не відбулося. Як у п'ятницю заявила прес-секретар президента Олена Громницька, Януковича не було ні під час вечері двох президентів у четвер (вона відбувалася в елітному ресторані "Тифліс" – УП), ні під час ранкової зустрічі в п'ятницю Путіна і Кучми в тимчасовій резиденції президента Росії в Криму на одній з державних дач.

        Очікувалося, що Янукович буде присутній на двосторонніх заходах у Лівадійському палаці й в Алушті, де проходить міжпарламентський україно-російський діалог, в якому також беруть участь обидва президенти.

        Але прем'єр-міністра не було ані в Лівадії, ані, скоріш за все, в Алушті. Близько двох годин дня Янукович уже вилетів із Криму.

        "Українська правда", Сімферополь


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua