МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Безкарність розбещує. Бандити у Мукачевому нахабніють.

04/23/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Депутат Верховної Ради від фракції "Регіони України" Сергій Ратушняк заявив про загрозу його життю з боку невідомих і передав відповідну заяву в правоохоронні органи.

"З добре інформованих джерел і аудіоматеріалов, які передані в мною приймальню, стало відомо, що на мене готується замах. З цих матеріалів відомо, що замах буде інсценовано під нещасний випадок. В аудіоматеріалах фігурують особи з керівництва області й обласної міліції", - повідомив Ратушняк.

Він додав, що з матеріалів, які знаходяться в його, відомо, що замах планується на найближчий час. "Замах запланований на квітень-травень", - сказав Ратушняк. Депутат вважає, що замах на нього готується в зв'язку з його підтримкою на виборах мера Мукачева (Закарпатська область) кандидата від блоку партій "Наша Україна" Віктора Балоги.

Ратушняк також повідомив, що не буде передавати заяву в управління Міністерства внутрішніх справ у Закарпатській області, а тільки в центральні правоохоронні органи.

"Я не вірю регіональній міліції, яка діє спільно з місцевою владою і яка сприяє владі в тиску на опозицію, тому передаю всі документи тільки в центральні правоохоронні органи і міжнародні інститути", - сказав Ратушняк.У четвер близько 22:00 в Мукачеві близько 30 чоловік намагалися проникнути в будинок депутата Ради Балоги.
"Група людей приблизно з тридцяти чоловік зібрались біля хвіртки біля будинку депутата Балоги і викрикували погрози на адресу господарів. Потім деякі з них спробували перелізти через паркан"
Господарі викликали міліцію, але хулігани встигли втекти до
того, як наряд прибув на місце події. "Швидше за все, хулігани кимсь були попереджені про те, що надійшов сигнал у
міліцію, і поспішно втекли"

Балога звернувся в управління Міністерства внутрішніх справ у Закарпатській області з заявою про загрозу його життю з боку невідомих.Депутати Верховної Ради від фракції блоку партій "Наша Україна" Віктор Балога й Іван Іванчо звернулися в управління Міністерства внутрішніх справ у Закарпатській області з проханням забезпечити охорону офісу штабу "Нашої України" в Мукачеві (Закарпатська область). Балога й Іванчо звернулися в міліцію з заявою про можливість нападу на офіс штабу "Наша Україна" у Мукачеві. Депутати Балога й Іванчо звернулися в міліцію з заявою, у якій вказують, що їм відомо про провокацію, яка готується з боку кримінальних елементів проти штабу "Нашої України" в Мукачеві

Українські Новини

Відповіді

 • 2004.04.23 | Ukropithecus (robustus)

  Безкарність розбещує.

  Те що трапилось у Мучеві є логічним розвитком тих принципів, які були закладені в нашу феодальну систему. Конфлікти між ставлениками президента на місцях (держадміністрації) і місцевою обраною владою (що позбавлена реальної влади) жевріють майже скрізь. Просто інколи вони ескалуються, але завжди з одним результатом - ніколи не вдалося покарати людей президента. Як приклад можна згадати відкритий бандитизм Засухи (глава облдержадміністрації Київської області) і його жінки. При цьому бандитизм навіть не приховується, а навпаки виставляється на показ, погрози висловлюються публічно щоб залякати тих хто насмілиться виявити якусь непокору.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.23 | Shooter

   Re: Безкарність розбещує.

   Ukropithecus (robustus) пише:
   > Те що трапилось у Мучеві є логічним розвитком тих принципів, які були закладені в нашу феодальну систему.

   Та що Ви кажете...якщо виходити з сильної президентської системи, то американська система теж недалеко втікла від української по феодальності. Можете собі уявити Мукачеве в США? та отож.

   ЗМІСТ ДОМІНУЄ НАД ФОРМОЮ. Абсолютна влада постсовіцького адміністратора Кучми є злом, проте колективна влада постсовіцьких бандюків є злом в квадраті - варто порівняти хоча би вибори-2002, де ще Кучма був "рівноважно дистанційований" від кланів, та останні "вибори" в Мукачевому. Натомість, потенційний "диктатор" Ющенко (ліберал-соціаліст-демократ) для країни буде в 10 разів краще, ніж сатрап Кучма, і в 100 разів краще, ніж бандюківсько-парламентська республіка, де влада відверто урзупується, а не отримується за результатами виборів.

   І я вже Вам втомився повторювати банальну істину з копірайтом ВладімірІлліча: головне питання - питання влади. Бо навіть при найдемократичнішій Конституції ніщо не завадить постсовіцькому бидлу при владі (незалежно в якій формі - президентської чи бандитсько-парламентської республіки) діяти на свій розсуд і виключно в своїх цілях. Принципової різниці між "республікою абрєзаних-данєцких-днєпровських-та-прімкнувшєей швалі" та диктатурою Януковича не існує ніякої. Натомість, шанс зробити владу віддзеркаленням бажання людей все ще існує. 31 жовтня 2004. І було би найвищою дурістю навіть не намагатись цей шанс використати.
 • 2004.04.23 | Максим’як

  Re: Ці бандити рвуться до влади.

  Їм обіцяють після виборів президента КОНКРЕТНО владу.

  Державні інституції не функціонують. Ні Верховна Рада, ні прокуратура, ні суди, ні миліція не мають впливу на події. Справа у тому, що ті бандити переважно фсормовані із дітей та родичів керівників перечислених інституцій.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.23 | Nemo

   Максим"як, ти говориш травіальні речі. Може маєш нові думки? (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua