МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Компаньон Мороза по СПУ і Шуфрича по нафтовій свердловині

04/24/2004 | Олег Непокора
Компаньон Мороза по СПУ і Шуфрича по полтавській нафтовій свердловині відчайдушно облив брудом Тимошенко і... відмазав Медведчука від мукачівської "кришталевої ночі"!
У п"ятницю, 23 квітня, народний депутат фракції БЮТ Олександр Турчинов НЕБЕЗПІДСТАВНО висловив своє обурення вчорашнім ЧОРНИМ(як в переносному, так і в прямому значенні) піаром соціалістів, завареному на сльозах матері українського солдата Руслана Андрощука, який трагічно загинув на війні за іракську нафту для американців та (тимчасову!) американську індульгенцію для українського "гаранта". Як відомо, учора сподвижники СПУ в сесійному залі показово збирали кошти на компенсацію матері Андрощука, для чого роздавали депутатам урни: білі – для тих, хто голосував "проти" (вводу українських військ в Ірак в минулому році), чорні – для фракцій, які висловлювалися “за”. Що ж? Ідея, начебто й непогана... Та й мета вроді не безглузда... Однак чорна скринька – поряд із "більшовиками" дісталася і "Нашій Україні", з якої лише 39 із 102 (!) депутатів проголосували "за" (сам Ющенко взагалі не голосував!), а також і Блоку Юлії Тимошенко! Саме тій Тимошенко, яка, на відміну від "полум"яних" комуністів і соціалістів, виступала ПРОТИ "українського Афганістану" не лише в форматі парламентського "болтологу", а одразу ж на наступний день особисто виїхала у Львівську область, звідки саме й відправляли перший український батальйон (до Кувейту), де зібрала солдатських матерів у яких прийняла заяви. Тоді Юлії Володимирівній вдалося врятувати 17 наших хлопців від потенційної загибелі на чужій війні! Нехай це й "крапля в морі" порівняно із тими сотнями й тисячами, які все ж таки поїхали, і загроза життю яких аж ніяк не зменшується від "прогресивно-соціалістичних" вітренківських шабашів перед МЗС України та Посольством США, чи симоненківських мильних опер про те, що, мовляв " наших хлопців воювати в Ірак відправив Ющенко-американець ". Але ж для цих 17 українців саме Тимошенко зробила щось РЕАЛЬНЕ!

>(із стенграми ВР 23.04.04)

>[ 11:11:22
>ТУРЧИНОВ О.В.
>Шановні колеги, парламент не може почати нормальну роботу, поки ми з вами не вирішимо проблему, яка сталася в Мукачево. Мукачево - це позбавлення прав не тільки мешканців цього міста, а всіх громадян України права обирати того, за кого вони голосують.
>Невипадково вчора, коли цивілізовані країни дивляться на ситуацію в Україні, Кучма зробив заяву про те, що наші вояки будуть знаходитися в Іраці до кінця. Я хочу запитати у пана Кучми: до чийого кінця, пан Кучма? Мабуть, до вашого кінця вони будуть знаходитися в Іраці.
>Що стосується нашої позиції, то Блок Юлії Тимошенко першим виступав за те, щоб не вводити туди війська. Ми перші подали постанову, щоб вивести війська. І мене здивувала позиція наших колег-соціалістів, які вчора паплюжили нашу фракцію.
>Я розумію, що Олександр Олександрович почав виборчу кампанію, але ж за рахунок паплюження інших важко наростити свій власний рейтинг.]


Відверто кажучи, у розгар мукачівських подій я, як то кажуть, вже "без 5 хвилин" готовий був пробачити О.Морозу і "принципово-реформістську" позицію під час спроби медведчуківсько-симоненківського конституційного заколоту, з тріском проваленого 8 квітня, і нахабні випади в сторону Ющенка і Тимошенко на "5 каналі", в "Сільських вістіх", які минулої неділі “смачно розкручував” наш соціал-демократичний (о)-Геббельс по “Епіцентру”. У глибині своєї душі, яка денно і нощно вболіває за те, У ЯКІЙ країні житимуть мої ще не народжені діти і внуки, я готовий був повірити, що СПУ знову солідаризувалася з моїм народом, коли вона вчора демонстративно, разом із народною опозицією, голосувала за відставку головного тирана України, до якої не вистачило лише 2 голосів. Але ж..."завтра був день...":

>(із стенограми ВР 23.04.04)

>[11:21:02
>РУДЬКОВСЬКИЙ М.М.
>Рудьковський. Соціалістична партія України.
>… Але виступ і форма, яку зробив народний депутат Турчинов, звинувачуючи нашого лідера в чомусь, свідчить про те, що це черговий крок, спроби Юлії Тимошенко дискредитувати Соціалістичну партію і нашого лідера, замазати у якійсь незрозумілі схеми чи щось. ]

Тимошенко привела Рудьковського, БІЗНЕС-ПАРТНЕРА ШУФРИЧА по нафтовій свердловині на Полтавщині, “за руцю” на Банкову до Медведчука, вручивши йому перед тим “темника” з інструкціями щодо проштовхування в ВР конституційного заколоту по медведчуківськи???!!!


>[Ми вважаємо, що ті спроби блоку Юлії Тимошенко, Юлії Тимошенко особисто, ВТЯГНУТИ (???) соціалістів у підписання тієї чи іншої угоди в рамках ТРІЙКИ (!!!!!!) з тим, щоб вона отримала посаду Прем'єра і була там підписана, можливі лише за однієї умови, якщо Юлія Володимирівна Тимошенко в'їде на територію Сполучених Штатів Америки, дасть свідчення по справі Лазаренка, по тих питаннях, сотні мільйонів доларів взяток Павлу Івановичу Лазаренку, повернеться на Україну без наручників і тоді матиме право із соціалістами підписувати угоди про коаліцію. До цього часу соціалісти будуть вести переговори з усіма іншими - "Нашою Україною", комуністами. Але ніколи не підпишемо угоду із блоком Юлії Тимошенко. Нехай зніме з себе звинувачення. >Український суд ніколи об'єктивно не буде розслідувати. Нехай дасть покази там, а потім матиме моральне право ставити питання про звинувачення когось іншого. Соціалісти послідовно стояли на позиціях принциповості і демократії.]

Сьогодні мало хто не знає, що опоненти Тимошенко, після програшу усіх своїх аргументів політичних (як це було з "рожевою мрією" СПУ про кастрацію посади Президента України), розуміючи, що "руки (і мізки теж) закороткі", хапаються за заїжджену до дірок стару "лазаренківсько-кримінальну" пластинку. Хотілося б нашадати нашому вірному морозівцю, нафтоносному есдеку (о) та запеклому “конституційному реформатору”, що влітку минулого року, коли Україну відвідували американці для проведення допитів свідків українських свідків, Юлія Тимошенко була чи не єдиною, хто ДОБРОВІЛЬНО дав УСІ свідчення, які цікавили американський суд. Особисто я не вірю в існування якоїсь "машини часу", яка б у 2003-2004рр. датна була змінити події 1996-97років, коли в Україні працювала компанія ЄЕСУ. Отже, сьогодні Ю.Тимошенко навряд чи змогла б розповісти щось таке, чого не знала (про свою фірму) минулого року. А що ж до енергетичних "пасьянсів" в Україні 2003-2004рр., то тут зміни могли б полягати хіба що у передачі деяких нафтових об"єктів деяким комуністам (Симоненко, Івано-франківська обл.), та соціалістам (наш "герой дня").
Перед початком процесу в Сан-Франциско суддя Мартін Дженкінс задовільнив клопотання адвоката про те, щоб тих свідків, які давали свідчення в Україні, суд заслуховував на відеозаписах. Отже, як підказує логіка, Тимошенко абсолютно не зобов"язана відриватися від своєї роботи (зокрема – протидії антиконституційному заколоту та есдепізації всея України) і їхати до Америки, щоб отримати право на підписання якихось там паперів з "Його Величністю" Рудьковським. А ще цікаво, які ж то такі ОБВИНУВАЧЕННЯ Юлія Володимирівна повинна із себе знімати?! Адже в так званому "каліфорнійському процесі" вона являється свідком, а не обвинуваченим. По крайній мірі на сьогодні нічого не відомо про пред"явлення американцями Тимошенко обвинувачення чи то в хабарах Лазаренку, чи то в "образі честі та гідності партнерів Шуфрича та зриві політреформи в Україні". Хоча, як кажуть, з чим чорт не жартує: можливо десь там, у Сан-Франциско, вирішили передати повноваження судді М.Дженкінса М.Рудьковському?!


А отут вже нашого борця за демократію і соціалізм і на Мукачево понесло!

>[І ми вважаємо, і зараз ми повинні провести об'єктивне розслідування мукачівської справи, ми повинні провести зміни в Конституцію для того, щоб такого безчинства, яке було у Мукачево, ніколи не було. Щоб міністра Верховна Рада могла зняти сама і притягнути до відповідальності будь-яку посадову особу. Я звертаюся до наших колег із "Нашої України". Хватить нам ходити в Адміністрацію Президента до Президента і просити його. В тому кабінеті давали команди відрізати голови журналістам, а ви просите його розібратися у справі Мукачево! Нічого просити! Звідки злочини йдуть? Від Президента, а не від голови Адміністрації! Він керує!]

Ого! І чим, скажіть мені на милість, не пряме підтвердження того, що "Мукачеко-Kristallnacht" якраз і являється АГОНІЄЮ режиму СДПУ(о) після провалу "реформи-по-медведчуківськи" 8 квітня, заяви Кучми про пріорітеність питання перемоги (ПУКу) на виборах президента, чутки про те, що Кучмі пообіцяли спокійну старість, якщо той не втручатиметься у виборчий процес? За нашим соціалістом-(о) виходить, що у мукачівських погромах винним є Кучма, провал проекту 4105, дощ, сніг, Ющенко, Тимошенко, тільки – борони Боже – не АП і не Медведчук.

Сьогоднішній "соціалістичний" демарш є далеко не просто „емоційною перепалкою”, як це на перший погляд може здаватися. Безумовно, що "лазаренківська" риторика Рудьковського засвідчила не що інще, як цілковитий ВАКУУМ політичної аргументації у соціалістів проти тих, хто й по нині залишається хребтом народного спротиву доживаючому свої лічені місяці (а від того ще більш лютому!) червонотрояндовому монстру. Адже такі одкровення однієї з найодіозніших "темних конячок" команди Мороза роблять чимало таємного явним, а заодно – зайвий раз підтверджують більшість припущень і прогнозів, озвучений Юлією Тимошенко на прес-конференції 16 квітня. Чого тільки варті волання про "намагання ВТЯГНУТИ СПУ у "якусь там" ТРІЙКУ"???!!!

Далі буде.


Олег Непокора,
м.Київ


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua