МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А ось і можливий мотив відомої заяви Мороза перед виборами в Му-

04/24/2004 | Shooter
-качевому.

"...влада намагалася переконати В.Балогу, що його прізвище таки буде викреслене з бюлетенів для голосування, а паралельно пропонувала йому самому знятися з реєстрації, обіцяючи, зі свого боку, зняти Е.Нусера (про що сам Е.Нусер навіть не здогадувався). У такому випадку СДПУ(о) мала б можливість посадити в крісло мера іншого кандидата — сателіта Е.Нусера соціаліста Бориса Лук’янця."

Виглядає, Мороз стає все більшою сукою....:(

Відповіді

 • 2004.04.24 | Мінор

  Виглядає, що нас майстерно водять за носа :-(

  Шутер, я чомусь переконаний, що ви цей пассаж прописаний кимось типу Гетьмана або Грановськи. Як його закинули туди, де ви прочитали - то справа техніки. Факти ж свідчать про протилежне - кандидат від соціалістів зняв свою кандидатуру щоб пройшов Балога.
  Друже, хочете піддаватись на промивання мізків - піддавайтесь. Але мені здається, що розумна людина має сумніватись і перевіряти чужі твердження. Я все більше переконуюсь, що "протиріччя в опозиційному таборі" - це чергова провокація влади і знову, як і у випадку з антисемітизмом, ми на неї з усією щирістю купилися, доречі як соціалісти так і нашоукраїнці.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.24 | Мінор

   Перепрошую за прикру опечатку

   Мінор пише:
   > Шутер, я чомусь переконаний, що ви цей пассаж прописаний кимось типу Гетьмана або Грановськи.

   Я хотів написати Гельмана (Марата)
  • 2004.04.24 | trick

   Re: Виглядає, що нас майстерно водять за носа :-(

   Ok, sho zrobyv Moroz ostannim chasom takogo, shob rozvijaty sumnivy i pidtwerdyty sho to vse "pi*dezh i pravakakacija" ?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.24 | Мінор

    Re: Виглядає, що нас майстерно водять за носа :-(

    Ну по-перше йому "в западло" виправдовуватись, бо він не винен у своїх поглядах. Це ми їх змінюємо він повної підтримки парламентаризму до повного заперечення. Від голосування за вхід до Іраку до засудження перебування там військ.
    По-друге, вже кілька раз СПУ втспула у форматі трійки, але "несамовиті" на Майдані цього помічати не хочуть. Наприклад, засуджуючи події в Мукачевому спільно з БЮТ та НУ.
    По-третє, Турчинов сам повівся не коректно - от отримав по носі. Акція зі скриньками була розрахована виключно на депутатів ВРУ щоб наступного разу думали, коли голосують. І відповідав йому не Мороз, а Рудьковський.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.04.24 | trick

     Re: Виглядає, що нас майстерно водять за носа :-(

     A jomu ne spadalo na dumku, sho to mozhna bude spokijno vyrishyty PISLYA ?
    • 2004.04.24 | Максим’як

     Re:254 засудило події у Мукачево, Мороз не ідіот, щоб Медведчука

     254 засудило події у Мукачево, Мороз не ідіот, щоб Медведчука на людях підтримувати - у нього на вулицях плювати почнуть. А він ще у президенти збрається. Нащо такий Мороз потім Кучмі?
    • 2004.04.26 | Спостерігач

     Коробова - Мінору

     “Черные” и “белые” ящики (одни — для голосовавших за отправку украинцев в Ирак, другие для тех, кто был против) под сбор средств семье погибшего миротворца, предложенные изобретательными активистами СПУ и КПУ парламенту, идея настолько сомнительного свойства, что неловко даже объяснять — почему. Просто это разные вещи: пожертвенная урна — и позорный столб. Их нельзя совмещать. Неприлично. Получается действительно грязный пиар комдемагогичного цвета на чужом черном горе. И если это замечено и вслух сказано — не надо на правду обижаться, получив болт винтом. И вообще, уже общее место: чем плотнее становятся у кого как бы здорового связи с “краснокожими”, тем безобразнее проявляются рецидивы острой “краснухи”. Просто “гидота”. Сравниться с которой может разве что внезапное озарение некоторых шустрых веников из бывшей “тройки”, определивших Юле Тимошенко “условие” для подписания социалистами соглашения с нею: пусть, мол, сначала после свидетельства по делу Лазаренко в Штатах вернется в Украину без наручников. Чрезвычайно честное мужское поведение — это полбеды. И то, что еще вчера, союзнически “четверясь”, “троясь”, принципиальный веник никакого дискомфорта не ощущал, а сегодня ну просто чирием засвербило — это тоже не вся беда. Вся беда в том, что нехорошие люди, изошедшие подозрениями относительно того, кто, как и с какой целью подыгрывает режиму, получили знатный, знаковый и однозначный аргумент. Что истине вряд ли соответствует. Но опровергать это все сложнее. Даже если в данном случае четко напомнить аналогичный случай: вели дураку Богу молиться — он и лоб расшибет.
  • 2004.04.24 | Shooter

   Та ні, виглядає що Мороз витяг зі стайні свої улюблені граблі

   Мінор пише:
   > Шутер, я чомусь переконаний, що ви цей пассаж прописаний кимось типу Гетьмана або Грановськи. Як його закинули туди, де ви прочитали - то справа техніки. Факти ж свідчать про протилежне - кандидат від соціалістів зняв свою кандидатуру щоб пройшов Балога.

   Ні, пасаж написав журналіст ДТ, не маючий ні найменшого відношення ані до Гельмана, ані до Грановського. Журналіст, котрий досить об'єктивно висвітлює події в Мукачевому протягом останнього року в ДТ.

   Лук'янець зняв свою кандидатуру ЛИШЕ після того, як Балога відмовився знімати свою - присутність прізвища Лук'янця у списку кандидатів зменшувала кількість голосів, відданих за Нусера.

   IMHO, згадайте сильно заторможену реакцію СПУ в парламенті на Мукачівські події. Вам це нічого не нагадує?

   > Друже, хочете піддаватись на промивання мізків - піддавайтесь. Але мені здається, що розумна людина має сумніватись і перевіряти чужі твердження. Я все більше переконуюсь, що "протиріччя в опозиційному таборі" - це чергова провокація влади і знову, як і у випадку з антисемітизмом, ми на неї з усією щирістю купилися, доречі як соціалісти так і нашоукраїнці.

   Хочете посперечатися? Мороз 100% буде балотуватися цієї осени за значного сприяння медіа (в основному абрєзаних).

   Є така груба приказка (наперед перепрошую): не шукайте на гімні шкварків. Мороз діє як типовий Мороз - задовільняючи, насамперед, свої власні амбіції (жаба його дусить, як дуже влучно писав Свистович). Тому давайте за те, що Мороз вирішив балотуватися цієї осени, себто тверезо діяти на шкоду Ющенкові (змушений повторитися - нажаль, і майбутньому України), насамперед будемо звинувачувати того, хто це зробив. А не того, хто, бачте, не вговорив гонорового Мороза...

   ІМХО, Ваш бувший шеф ще після того, як Мороз(СПУ)підтримав легалізацію парнокопитного голосування (а ще перед цим заявляв, що у разі пари Симоненко-Ющенко в другому турі СПУ, швидше всього, підтримає Симоненка), сказав, що Мороз не хоче бачити президентом Ющенка. Шкода, що Ви цього все ще не бачите...

   P.S. А Рудьковський взагалі вже помалу стає Шуфричем № 2. Відать, спільний бізнес впливає...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.25 | Мінор

    Re: Та ні, виглядає що Мороз витяг зі стайні свої улюблені граблі

    Shooter пише:
    > ІМХО, Ваш бувший шеф ще після того, як Мороз(СПУ)підтримав легалізацію парнокопитного голосування (а ще перед цим заявляв, що у разі пари Симоненко-Ющенко в другому турі СПУ, швидше всього, підтримає Симоненка), сказав, що Мороз не хоче бачити президентом Ющенка. Шкода, що Ви цього все ще не бачите...

    Не було в мене шефів. Я не Плющеві служив, а Україні, що і видно було з моєї поведінки на тій службі, перепрошую. А що Плющ уміє помилятись через власні амбіції, то не вам мені про це розповідати, повірте на слові.
    Мороз буде балотуватись кандидатом у президенти. І Ющенко має домовитись з кандидатом у президенти Морозом. Це особисте випробування виборчої кампанії для Ющенка. Як не зможе, то президентом йому не бути. З Морозом можна домовитись, якщо діяти чесно і щиро.
    ДОречі оце недавно бачив лситівку НУ, де було написано "ми добилися збереження всенародних виборів президента". Я сподіваюсь на Майдані всі пам"ятають завдяки кому ті вибори були збережені?
    Шутер, я втомився від лицемірства, але хочете не полінуюсь скористатись кнопкою пошук в архіві щоби витягнути всі факти кардинальної зміни поглядів нашої коаліції за останні кілька років? Не можна себе так по-свинськи вести не лише з виборцями, але й з власними прихильниками, які Ющенку довіряють.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.04.26 | Shooter

     Re: Та ні, виглядає що Мороз витяг зі стайні свої улюблені граблі

     Мінор пише:
     > Shooter пише:
     >
     > Мороз буде балотуватись кандидатом у президенти. І Ющенко має домовитись з кандидатом у президенти Морозом. Це особисте випробування виборчої кампанії для Ющенка. Як не зможе, то президентом йому не бути. З Морозом можна домовитись, якщо діяти чесно і щиро.

     :) Якщо це суперечить персональним інтересам Мороза - ні. На сьогодні виглядає, що президент - Ющенко до певної (великої) міри суперечить інтересам Мороза. Аж до такої, що він згоден з пролонгацією кучмізму.

     > Шутер, я втомився від лицемірства, але хочете не полінуюсь скористатись кнопкою пошук в архіві щоби витягнути всі факти кардинальної зміни поглядів нашої коаліції за останні кілька років?

     Коаліція - це хто?
     І друге: кардинальну зміну я бачитиму лише тоді, коли ті, що називають себе опозицією, відступляться від базового "кучмізм має бути зруйновано, кучма і бандюки повинні піти".

     >Не можна себе так по-свинськи вести не лише з виборцями, але й з власними прихильниками, які Ющенку довіряють.

     Не бачу я нічого свинського в поведінці сьогодні Ющенка. А ось Сан Санич вже явно починає порохкувати...Дав би Бог - справдилися Ваші слова, і йому повернувся розум.
  • 2004.04.24 | Максим

   Re: Виглядає, що нас майстерно водять за носа :-(

   Це як з об'єднанням церков. Можна чекати, що прийде український Ататюрк і змусить всіх об'єднатися. Можна самим спробувати і явити взірець християнської віри та любові, взірець Православя в побуті, житті і т.п. Так, щоб опонентам з інших церков не було вже чим крити.
   А можна всіх кликати о'бєднуватися і тут таки ж обзивати.

   От уявіть собі, щоб УПЦ (КП) чітко встала на позиції Православ'я. Не дозволяла собі спільних ходів і служб, і засідань з протестантами та католиками. Повідкривала всюди де може притулки для бідних, алкоголіків та наркоманів. Наклала б строгі вимоги на всіх своїх вірних. Щоб постилися, ходили до Церкви, вели просвітницьку роботу. Щоб Патріарх (раз все часто ніби упирається в нього) відмовився від керівництва Церквою і пішов у схиму. В монастир, скажімо, на Козацьких могилах. Там до речі, УПЦ КП має свій невеличкий монастир.

   І щоб у якийсь день УПЦ КП викликала своїх вірних на вулиці, щоб вони стали на коліна і стояли увесь день, молячи Бога про об'єднання церков. І щоб при цьому, вони зверталися до представників інших Православних церков і до Греко-католиків - з Любов'ю. Як до своїх справжніх братів і сестер.

   Я думаю, що УПЦ і її прихожани не змогли б встояти проти такого. Принаймні, з часом вони б не встояли, це точно.

   ---------
   Так само з Морозом. Я кілька разів запитував: чому Мороз має щось обіцяти, доводити і т.п. Чому, врешті-решт, він не має висувати власну кандидатуру?
   Невже не зрозуміло, що Морозу підтримати Ющенка це те ж саме, щоб якомусь затятому і справжньому Лейбористу свого часу підтримати Тетчер?
   Ви розумієте, взагалі, що Мороз фігура і політик з іменем. Член Соцінтерна. Чому він має підтримувати каганат Червоненків-Пинзеників-Жваній? Поясніть мені. Чому він має підтримувати людину (Ющенко), яка в своїх економічних поглядах і політичних - чистої води "син" Кучми і брат Пінчука з Пасхаверами?

   ------------
   Ні, давайте розберемося. Якщо ми кажемо, що Мороз - соціаліст. І хочемо, щоб він підтримав "НУ", то що для цього має зробити "НУ"?...
   Як мінімум, НУ має задекларувати таку соціально-економічну програму (конкретну) реформ, під яку не соромно буде підписатися СОЦІАЛІСТУ Морозу.

   Тобто?... Тобто , - це має бути чітка програма соціально-зорієнтованих заходів, яка б ставила за мету відродження виробницьва, забезпечення всіх людей роботою, гарантії в галузі освіти і охорони здоров'я, повернення мільйонів українських батраків із-за кордону, створення для них тут 3-4 млн. нових робочих місць із зарплатами 250-500 дол. місячно.

   Якби Ющенко вийшов з ось такою програмою, його б підтримав не лише Мороз, але й Симоненко. І виграв би Ющ ще в першому турі. Бо його б підтримали всі. Якби, правда, повірили у щирість слів та обіцянок.

   Але ж ми всі розуміємо, що економічна програма Ющенка для України це програма подальшого вимирання мільйонів та поджальшого виїзду мсільйонів на батрачні роботи.

   Ну, поясніть мені, - чому таку програму має підтримувати Мороз?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.24 | Mykyta

    Попрошу не приписувати власних думок аж ВСІМ

    > Але ж ми всі розуміємо, що економічна програма Ющенка для України це програма подальшого вимирання мільйонів та поджальшого виїзду мсільйонів на батрачні роботи.

    ОК?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.04.24 | Максим

     ОК. Але інколи узагальнення допустимі.

     У цьому конкретному випадку, наприклад.
     Те, за що виступає Ющенко давно відоме. Він тому й мовчить про програму своїх дій після виборів. Там нічого хорошого для України та її економіки. Суцільний лібералізм економічний, який зводиться до того, що: "спасение утопающих..."
     По суті
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.04.24 | Mykyta

      Інколи. Але не в цьому випадку.

      Оскільки цей абзац в будь-якому випадку дискусійний

      > Те, за що виступає Ющенко давно відоме. Він тому й мовчить про програму своїх дій після виборів. Там нічого хорошого для України та її економіки. Суцільний лібералізм економічний, який зводиться до того, що: "спасение утопающих..."

      то приписувати свої думки ВСІМ нема жодних підстав. Просто пишіть "я вважаю" і кінець. А всі так точно не вважають - інакше Ющенко на виборах отримав би 0%.
   • 2004.04.25 | vvs2

    Виглядає, що ВАС майстерно водять за носа

    Максим пише:
    > Тобто?... Тобто , - це має бути чітка програма соціально-зорієнтованих заходів, яка б ставила за мету відродження виробницьва, забезпечення всіх людей роботою, гарантії в галузі освіти і охорони здоров'я, повернення мільйонів українських батраків із-за кордону, створення для них тут 3-4 млн. нових робочих місць із зарплатами 250-500 дол. місячно.
    >
    > Якби Ющенко вийшов з ось такою програмою, його б підтримав не лише Мороз, але й Симоненко....

    А если Ющенко еще пообещал бы, что нынешнее поколение украинцев будет жить при коммунизме, то он был бы не Ющенко, а Симоненко. И вообще, если бы у бабушки был хуй, она была бы дедушкой.
    Поэтому Ющ и не обещает то, что невозможно сделать в короткое время. И это, по крайней мере, честно.
    Пообещать-то - ничего не стоит. Этому коммунисты и социалисты научены с детского садика.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua