МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заява УНА-УНСО

04/24/2004 | unaunso.org

Звернення УНА-УНСО
до приреченого “перебудовою” населення Криму

Аллах, за вказівкою комуністів, повернув татар до Криму. Господь вирішив покарати “населення Криму” та позбавив його розуму, коли воно таки вибило у “клятих хохлів” свою територіальну автономію. Татари невдовзі наповнять її реальним змістом...
Позаяк виправити допущені помилки поки що неможливо, а саме:
 депортувати татар назад до Середньої Азії;
 скасувати Кримську територіальну автономію,

ми констатуємо та пропонуємо наступне.

1. У Криму Нації протистоїть народ. Нація – татари, народ – “населення Криму”. “Населення” ніде і ніколи не могло і не зможе протистояти Нації. Пропонуємо “населенню”, чи то “народу Криму”, у стислі строки стати Нацією. Оскільки готів у Криму вже немає, “рассіян” татари не бояться (та й чого їх боятися? що вони можуть зробити? перетворити Крим на другу Чечню? ви цього хочете?) УНА-УНСО пропонує “народу Криму” стати Українцями. (Інструктори та інструкції будуть надіслані з Києва.)
2. Замість міфічних “скінхедів”, цих добрих козаків, чомусь убраних у шати почившого в Бозі Третього Райху, та підстаркуватих відставних ментів із партійними квитками КПРС у кишенях козацьких шароварів з лампасами, розгорнути в Криму повноцінні підрозділи УНА-УНСО (н). (Інструктори та інструкції будуть надіслані з Києва.)
3. На наступних президентських та парламентських виборах замість того, щоб галасувати за “червоних” бандитів та їх подільників із “регіонів”, пропонуємо голосувати за представників непорушного блоку “Рух за Націю”, до якого входить УНА-УНСО (націоналісти).
4. Якщо “народ Криму” гадає, що грачі та дейчі його захистять, то він жорстоко помиляється. Це пташки одного гнізда, яке походить з-за “межі осідлості”... Тому Українці Криму повинні мати своє представництво, свою Раду на противагу їх Меджлісу. (Інструктори та інструкції будуть надіслані з Києва.)

І, нарешті, останнє, що мало б бути першим.

Кажуть, поки грім не гряне мужик не перехреститься. Однак грім у Криму гримить, але мало хто хреститься. Одні - бо й досі “чистять себе під Леніним”. Другі забули, як це робиться. А треті... скаженіють на брата свого, бо кладуть хресний знак у “сергіянській” секті, створеній свого часу тими ж дейчами з грачами.

Тому все гучніше лунає в Криму “Аллах акбар!”


31.03.2004.

Голова УНА-УНСО Юрій Тима
Голова Виконкому УНА-УНСО Олександр Коваленко
Головний Командир УНСО Валерій Бобрович

Відповіді

 • 2004.04.24 | Pavlo Z.

  Чучхе?

 • 2004.04.24 | Englishman

  Navischo hodyty do zooparku? (-)

 • 2004.04.24 | B. Мартинюк

  Едічку "включили"

  Провокація вульгаріс, проста і примітивна.
 • 2004.04.24 | Морон

  Порада Тимі

  Вибити бабки не на двокімнатну, а на трьокімнатнку квартиру на Виноградарі.

  Бо в іншому випадку затрати енергії на натискання клавіш щоб написати цей гребаний текст втрачають для тебе сенс.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".