МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заява УНА-УНСО

04/25/2004 | unaunso.org
Заява
УНА-УНСО
щодо подій у Мукачевому
Як поважна політична сила маємо висловити своє негативне ставлення до згортання процесів розбудови держави, демократизації та гласності у суспільстві.

“Опозиція” робить стурбоване обличчя. Дійшло. Під загрозою президентські вибори та її, “опозиції”, майбутнє. Персонально... І наше теж. І ваше, панове, товариші та трудящі. Думаєте, когось обійде? І не надійтеся!! Цитуємо нашу заяву від 22.03.04:

Стратегічно політичний режим в Україні, попри його демократичне маскування ліберальними чи то соціал-демократичними гаслами, в класичному розумінні цього слова як “диктатура великого олігархічного капіталу” є фашистським. З кожним новим днем стає все помітнішим як він набуває притаманних цьому режимові характерних рис. Його завданням, як і радянського, було і є системне знищення титульної нації шляхом депопуляції та звуження простору її існування. І в цьому немає нічого дивного. Ідеологеми обох режимів сформовані за “межею осідлості”...
(Те, що про це відверто і прямо не говорять так звані “ліві”, так звані “українські” партії з так званої “опозиції”, зайвий раз говорить про те, що ці політичні новотвори не є ні “українськими”, ні “лівими”, ні “опозиційними” до правлячого режиму.)

“Опозиція” через своє невігластво волає до Європи. Зрозуміло. Її вождів “просвіщають” випускники колумбійських та гарвардських університетів... Ой будемо невдовзі всі тікати до Лукашенка!
20.04.2004.

Голова УНА-УНСО Юрій Тима
Голова Виконкому УНА-УНСО Олександр Коваленко
Головний Командир УНСО Валерій Бобрович

Наш телефон: 233-23-84

Відповіді

 • 2004.04.25 | Максим’як

  Re: Слово фашист, більш для побутового вжитку.

  Слово фашист, більш для побутового вжитку.

  В офіційних заявах доцільно використовувати слово ТЕРОРИЗМ.

  Мало би бути:
  З кожним новим днем стає все помітнішим як режим набуває характерних рис притаманних міжнародним терорестичним організаціям.

  Україна, як член антитерорестичної організації повинна звернутися до міжнародної спільноти надати посильну допомогу у боротьбі із терористами у Мукачево та інших регіонах України. Своєчасне надання допомоги може запобігти поширенню тероризму європейські держави.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua