МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Перебіг акції “Спротиву” в Києві

04/26/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Наш кореспондент відвідав широко розрекламовану акцію Київського осередку молодіжного руху “Спротив”, яка мала місце в неділю на Майдані Незалежності. За мотивами подій в Мукачевому відбувся цікавий перформенс, в якому мали можливість взяти будь-хто з присутніх. Для цього була споруджена імпровізована виборча дільниця, роль членів виборчих комісій відігравали кукли-маріонетки, урни для голосування – імпровізований туалетний унітаз. Активну участь у виборах грали бандити, які ходили серед перехожих та присутніх з пропозицією взяти участь в голосуванні туалетним папером. За це кожному, хто проголосував, видавали по 10 білоруських рублів (2.5 українські копійки за курсом НБУ). Під час такого голосування на дільницю прийшов незалежний спостерігач, якому бандити тут же зв’язали руки, і заклеїли рота скотчем, щоб не вмішувався в торжество демократії.

Акція тривала більше 1.5 години, в ній взяли участь близько 20 активістів “Спротиву”, які крім перформенсу продавали зацікавленим перехожим листівки з інформацією про справжні події в Мукачевому.

Всім перехожим було цікаво і весело. Сумними та знервованими чомусь виглядали міліціонери, які забороняли фотографувати та знімати їх під час виконання ними службових обов’язків, а також підозріло вивчали документи організаторів.

Про перебіг акції дивіться фоторепортаж в Фотоархіві Майдану.
1. Дільниця та урна для голосування. Позаду урни члени виборчої комісії. Праворуч - "Незалежний спостерігач" з зав’язаними руками та заклеєним скотчем ротом. (http://maidan.org.ua/n/foto/1082926649)
2. Бородатий бандит активно підкуповує виборців. (http://maidan.org.ua/n/foto/1082926784)
3. Яка свідомість - таке і голосування. (http://maidan.org.ua/n/foto/1082927656)
4. Серед всіх присутніх найбільше чомусь нервували міліціонери. (http://maidan.org.ua/n/foto/1082927856)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".