МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Пропозиція від Олекси Гудими

04/26/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Народний депутат України, голова Львівської обласної організації Української народної партії Олекса Гудима вважає
необхідним створення об'єднаного виборчого штабу широкої партійної коаліції.


„З огляду на те, що до президентських виборів залишилося 189 днів, - вважає О.Гудима, - настав час для підписання угоди про єдиного кандидата на посаду президента України між Віктором Ющенком і Юлією Тимошенко, Юрієм Костенком, Анатолієм Матвієнком, Борисом Тарасюком, Віктором Пинзеником, Петром Порошенком”.

„У зв'язку із прийняттям законів про вибори на пропорційній основі, саме партії стають головними дійовими особами виборчих процесів”, – наголосив О.Гудима. Тому, на його переконання, “уже сьогодні потрібно утворити об'єднаний виборчий штаб керівників штабів широкої партійної коаліції”.
Найоптимальнішою кандидатурою на керівника об'єднаного штабу О.Гудима вважає Юлію Тимошенко.

УНІАН

Нагадаємо, що про підписання угоди такого типу, як і про цілий ряд інших, термінових, заходів для того щоб опозиція могла переломити ситуацію з виборами на свою користь, писав більше місяця тому Дж. Колан. Станом на 26.04.2004 активності у цих напрямках не спостерігається.

Про поточну ситуацію у штабах В. Ющенка можна прочитати тут (хтось скаже що ця інформація контроверсійна, але для зовнішніх спостерігачів все приблизно так і виглядає). Результати діяльності штабів В. Ющенка на цей момент - незадовільні. Одним з останніх, надзвичайно тривожних, індикаторів стала поразка на виборах у Мукачево.

Відповіді

 • 2004.04.26 | Мінор

  Сам п"ю - сам гуляю...

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Народний депутат України, голова Львівської обласної організації Української народної партії Олекса Гудима вважає
  > необхідним створення об'єднаного виборчого штабу широкої партійної коаліції.
  > „З огляду на те, що до президентських виборів залишилося 189 днів, - вважає О.Гудима, - настав час для підписання угоди про єдиного кандидата на посаду президента України між Віктором Ющенком і Юлією Тимошенко, Юрієм Костенком, Анатолієм Матвієнком, Борисом Тарасюком, Віктором Пинзеником, Петром Порошенком”.

  Ага, Дж. Колан мабуть довго сміятиметься. Він пропонував об"єднати ресурси всіх трьох опозиційних лідерів, а не двох. Юля на минулих виборах виграла коштом електорату НУ. Вона нічого не може додати.
  Всі інші дрібненькі партії і квартирні партійки взагалі нічого не дають.
  Вибори - це гра на публіку. Центральній Україні потрібна угода Ющенка з Морозом. У нас в Київській області у більшості районів соціалісти мають організації потужніші за всі партії НУ разом узяті. От де було б об"єднання ресурсів і виборчих симпатій.

  А так пропозиція Гудими - це пропозиція правої руки до лівої дружити і все робити разом. Якщо організм не паралізований - це відбудеться і так.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.26 | Len

   Re:Союз ежа и селедки!

   Вельмишановный пан Минор.
   У Вас "це пропозиція правої руки до лівої дружити і все робити разом. Якщо організм не паралізований - це відбудеться і так.".

   Объединение левой партии типа СПУ с правыми пустобрехами из НУ- это нелепость. Их ничего не объединяет кроме негатива по отношению к Кучме.

   С уважением Len Кобелюха 26 апреля 2004 года. г. Киев
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.26 | Мінор

    Yes! Пане Кобелюха, я радий, що Ваша реакція саме така :-)

    Звичайно всі, хто відверто бажає програшу Віктора Ющенка мають повторювати те, що Ви написали тут. Дякую за підтримку.

    З повагою, Мінор, Київ.

    Сподіваюсь всім, хто щиро бажає перемоги нашому кандидату все зрозуміло?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.04.26 | Len

     Re: Желаю успехов!

     Вельмишановный пан Минор. Вы можете грамотно и умно привести хоть что-то сближающее Ющенко и Мороза ?? Кроме страсти к власти и ненависти к Кучме?
     Желаю успехов!
     С уважением Len Кобелюха 26 апреля 2004 года. г. Киев
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.04.26 | Мінор

      Re: Желаю успехов!

      Мороза і Ющенка зближує бажання реальної відповідальної політики, вони обоє хочуть встановлення прозорих і зрозумілих правил.
      Нормальні чесні політики сьогодні у резервації. В залі парламенту відкрито вирішується все менше і менше. Сектор тіньової економіки, тіньової політики, тіньової моралі... СЕКТОР ТІНІ зріс неймовірно і є більшим від 50%.
      І Мороз, і Ющенко виступають проти корупції, від якої не в захваті і Ви, пане Кобелюха (перепрошую не знаю Вашого імені) проти загнивання України.

      Соціалісти і ліберали (націонал-демократи) можуть чубитись у парламенті, вирішувати ставлення до Леніна, Росії і мови автралійських аборигенів - реальні події, реальні речі вирішуються не в цих дискуксіях, не публічно, а через хабарі, відкати, кумівство.
      Зараз насправді не існує розділу на червоних і жовто-синіх, як не повинно існувати розділу на українців і росіян, чоловіків і жінок - є одна спільна проблема "кучмізм".

      А всьому іншому і, насамперед, у ставлені до регулювання економіки, податків, витрат бюджету, конфігуації влади - вони різні. І тому їм потрібно знайти тимчасовий компроміс.
 • 2004.04.26 | Shooter

  Re: Пропозиція від Олекси Гудими

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  >
  > Нагадаємо, що про підписання угоди такого типу, як і про цілий ряд інших, термінових, заходів для того щоб опозиція могла переломити ситуацію з виборами на свою користь, писав більше місяця тому Дж. Колан. Станом на 26.04.2004 активності у цих напрямках не спостерігається.
  >
  > Про поточну ситуацію у штабах В. Ющенка можна прочитати тут (хтось скаже що ця інформація контроверсійна, але для зовнішніх спостерігачів все приблизно так і виглядає). Результати діяльності штабів В. Ющенка на цей момент - незадовільні. Одним з останніх, надзвичайно тривожних, індикаторів стала поразка на виборах у Мукачево.

  1. Рішення про об'єднання/не об'єднання/з ким об'єднання буде прийматися після того, як сконфігурують Януковича. Найсуттєвіший в цьому момент - рішення днєпровскіх. Тому потрібно ще трішки почекати.

  2. Мукачево ОДНОЗНАЧНО не було програшем НУ, а, таки швидше, було виграшем НУ. Бо де-факто, навіть в напівбандитській атмосфері Балога виграв ("рішення" Перести (Кучми-Мудведчука) - то смішна істерія) а Ющ отримав один з блискучих і свіжих прикладів стосовно того що значить зростання кримінального бандитизму та влади. Звісно, "головну порцію" на себе прийняв тандем Мудведчук-Кучма, проте і Янукович добряче обляпався - при вмілому пі-арному використанні Мукачевого його можна добряче мачіть. Інша справа - поки всі головні гравці не визначились, між Януковичем та Ющем ведеться лише артпідготовка...причому, хоча гул і наростатиме, "резерв головнокомандування" вводитиметься аж після 1 туру.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.27 | Нестор

   Re: Пропозиція від Олекси Гудими

   Shooter пише:
   > 2. Мукачево ОДНОЗНАЧНО не було програшем НУ, а, таки швидше, було виграшем НУ. Бо де-факто, навіть в напівбандитській атмосфері Балога виграв

   Ура! Більше того я переконаний, що президентські вибори теж будуть не програшем Ющенка, а його виграшем, бо він їх де-факто виграє. Не біда, що президентом буде хтось інший :)
 • 2004.04.26 | Максим’як

  Судячи із коментарів і "новин" Майдан-ІНФОРМ, Свистович втік над

  Судячи із коментарів і "новин" Майдан-ІНФОРМ, Свистович втік надовго з Майдану, аж до виборів.

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  Одним з останніх, надзвичайно тривожних, індикаторів стала поразка на виборах у Мукачево.

  Ги-ги-ги :)
 • 2004.04.27 | Нестор

  Не розумію одного

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > „З огляду на те, що до президентських виборів залишилося 189 днів, - вважає О.Гудима, - настав час для підписання угоди про єдиного кандидата на посаду президента України між Віктором Ющенком і Юлією Тимошенко, Юрієм Костенком, Анатолієм Матвієнком, Борисом Тарасюком, Віктором Пинзеником, Петром Порошенком”.

  Чого це Тимошенко повинна щось підписувати з шестірками Ющенка? Угода Ющенко-Тимошенко це зрозуміло, а вся свита тут до чого?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".