МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Президент ПА ОБСЄ про вибори у Мукачевому

04/26/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Президент Парламентської Асамблеї ОБСЄ Брюс Джордж
звернувся до керівництва України щодо забезпечення належного розслідування порушень, які мали місце під час виборів мера міста Мукачевого, і закликає виправити ситуацію таким чином, “щоб справжня воля виборців була реалізована”.

Про це йдеться у листі президента ПА ОБСЄ на ім`я президента України Леоніда Кучми, Голови Верховної Ради України Володимира Литвина, голови Центральної виборчої комісії Сергія Ківалова, голови делегації України у ПА ОБСЄ Юлія Іоффе та віце-президента ПА ОБСЄ І.Осташа.

У листі висловлюється занепокоєння фактами порушень під час виборів мера Мукачевого 18 квітня, у тому числі випадками насильства на виборчих дільницях. Б.Джордж зазначив, що його інформували “про випадки залякування, включаючи насильство проти українського спостерігача” у день голосування. За його словами, у нього також є інформація про втручання сторонніх осіб у виборчий процес, а також про “погрози і тиск на учасників процесу, а також на депутатів Верховної Ради, спостерігачів та журналістів”. У листі зазначається, що також лунають обвинувачення у численних випадках “шахрайства і маніпулювання при підрахунку голосів, які могли призвести до невідповідності офіційних результатів реальній волі виборців”.

Б.Джордж зазначив, що за наявною у нього інформацією, йдеться про викрадення невідомими особами з Мукачівської міської ради декількох депутатів України. “Хоч вони були звільнені після втручання місцевих поліцейських органів, безумовно, подібним випадкам насильства і залякування не місце у виборчому процесі”, зазначається в листі президента ПА ОБСЄ. У ньому зазначено, що ПА ОБСЄ особливо занепокоєна цими випадками у світлі президентських виборів, запланованих на 31 жовтня.

ПА ОБСЄ планує прискіпливо слідкувати за передвиборчою ситуацією. У листі йдеться про те, що Б.Джордж як голова місії спостереження за парламентськими виборами у 2002 році в Україні із задоволенням відзначав прогрес порівняно з попередніми виборами. “Я сподіваюся, що спостерігачі ОБСЄ зможуть зробити такі ж висновки стосовно дуже важливих президентських виборів цього року”


УНІАН

Відповіді

 • 2004.04.26 | Максим’як

  Re: Це ж тільки в одному Мукачево кількох депутатів викрали

  > Б.Джордж зазначив, що за наявною у нього інформацією, йдеться про викрадення невідомими особами з Мукачівської міської ради декількох депутатів України. “Хоч вони були звільнені після втручання місцевих поліцейських органів, безумовно, подібним випадкам насильства і залякування не місце у виборчому процесі”, зазначається в листі президента ПА ОБСЄ. У ньому зазначено, що ПА ОБСЄ особливо занепокоєна цими випадками у світлі президентських виборів, запланованих на 31 жовтня.
  >
  А по всій Україні, як почнуть!

  Це вже потрібно буде добрий концтабір на 5-7 тисяч осіб.
 • 2004.04.27 | Navigator

  УКРАЇНА - ЦЕ ТАМ, ДЕ ЧОРНОБИЛЬ І МУКАЧЕВО.

  Таке враження, що на Майдані багато мазохістів, що збуджуються тільки на негатив. (чорний гумор :( :) ) Інакше чому така поміркована реакція?
  Як на мене - приведена прекрасна новина. Слово "Мукачево" не повинно сходити з наших уст. Світова громадськість і світовий бізнес повинні бути в курсі, і реагувати так, як Президент Парламентської Асамблеї ОБСЄ Брюс Джордж. А це можливо тільки з нашою допомогою і при нашій щоденній участі.
  Оце одна з найважливіших малих справ для перемоги опозиції!
  Правда на нашому боці.
  Правда без гласності - язва і невростенія.
  Світ повинен знати:
  УКРАЇНА - ЦЕ ТАМ, ДЕ ЧОРНОБИЛЬ І МУКАЧЕВО.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua