МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Матвієнко та Стретович говорять про те що Янукович боїться Медведчука

04/26/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Нардепи Анатолій Матвієнко і Володимир Стретович, який є головою парламентського Комітету по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю, здивовані відсутністю будь-якої
реакції з боку прем'єр-міністра України Віктора Януковича на події навколо виборів мера Мукачевого.

А.Матвієнко зазначив: “Незрозуміло, де його дія як прем'єр-міністра, де його позиція як прем'єр-міністра, де його слово як прем'єр-міністра”. “Де він їх продемонстрував?”, - запитав депутат.

Така позиція В.Януковича “наштовхує на думку, що прем'єр побоюється глави адміністрації Президента Віктора Медведчука”, який, переконані депутати-учасники прес-конференції, є “безпосереднім замовником фальсифікації виборів мера Мукачевого”.

Коментуючи перебіг подій навколо цих виборів, А.Матвієнко сказав, що “Мукачеве – це не 65 тисяч виборців, а це 36 мільйонів виборців усієї України”, “це пошук аргументів для підвищення ціни політика Медведчука перед президентом, спроба переконати його у своїй незамінності”, а також
спроба показати, що “лише він володіє технологією” для
проходження на президентських виборах узгодженого кандидата від влади.


УНІАН

Відповіді

 • 2004.04.26 | Фізик

  Re: Матвієнко та Стретович говорять про те що Янукович боїться Медведч

  Канєшно, боїться!
  Якби не боявся, давно би знайшов спосіб цього гада прибрати. Навіть і снайпера би найняв. А так - боїться. Янукович - слабак і дуже залежна людина. Я навіть не певен, чи здатен він прийняти самостійне рішення до туалету піти. Він навіть до Путіна на прийом пробитися на зміг, коли той у Крим їздив.
 • 2004.04.27 | Петреко

  Re: Матвієнко та Стретович говорять про те що Янукович боїться Медведч

  "Наша Укра!на" бо1ться вс1х вся.Якшо це не так, то чому сидить, як "стара д!вка" на видан1.1 хочеться 1 бо1ться шоб часом не "заваг1тнити".Якась дивна пол1тика чекання.А може конкуренти посваряться.Панове такого не буде.Вони вже давно под1лили сфери свого впливу.В 1ншому випадку Янукович не був б прем"ером.1 вс1 разом чимчикують до "оновленого союзу" п1д ч1тким кер1вництвом полковника 1з ФСБ.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua