МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Саакашвілі планує зустрiтися у Києвi з Ющенком

04/26/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Пiд час вiзиту до Києва президента Грузiї Михайла Саакашвiлi планується його зустрiч з лiдером блоку "Наша Україна" Вiктором Ющенком.


Про це повiдомила речник лiдера блоку Iрина Геращенко.
М.Саакашвiлi прибув у понедiлок до Києва з дводенним офiцiйним вiзитом. Офiцiйнi зустрiчi будуть з президентом Леонiдом Кучмою, прем'єр-мiнiстром Вiктором Януковичем i мiнiстром закордонних справ Костянтином Грищенком.

За словами I.Геращенко, планується, що в зустрiчi В.Ющенка з
М.Саакашвiлi також вiзьмуть участь кiлька представникiв парламентської фракцiї "Наша Україна". Сторони збираються обговорити полiтичну ситуацiю в Грузiї та Українi, питання мiжпарламентського i полiтичного, а також мiжпартiйного спiвробiтництва, оскiльки мiж блоком "Наша Україна" й очолюваним М.Саакашвiлi грузинським полiтичним об'єднанням "єдиний нацiональний рух" укладено вiдповiдну угоду.

Не виключено також, що В.Ющенко проiнформує М.Саакашвiлi про
ситуацiю, яка склалася в Мукачевому у зв'язку з недавнiми виборами мiського голови.

М.Саакашвiлi перед вiдльотом з Тбiлiсi сказав, що не бачить нiчого недоброго в тому, що планує у Києвi зустрiчi з представниками української опозицiї: "Можливо президенти СНД цього i не роблять, але серед європейських лiдерiв подiбна практика звичайне явище".


Інтерфакс


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua