МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Завтра вночі має бути оголошений вирок Михайлу Халаджі

04/27/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Суддя Карпушова, яка в Донецьку слухає справу по обвинуваченню Михайла Халаджі, оголосила про завершення судового слідства попри те, що в справі не допитані навіть свідки, включені в обвинувальний висновок.

Михайло Халаджі, підполковник міліції у відставці, який на сторінках незалежної преси розповів про кримінальний бізнес генпрокурора Геннадія Васильєва та його найближчого помічника Рафаеля Кузьміна, звинувачується прокуратурою в крадіжці в особливо великих розмірах металобрухту в молодшого брата консультанта народного депутата Г.Васильєва такого собі Носатова.


У судовому засіданні справа повністю луснула, оскільки з'ясувалося, що ``потерпілий'' ніколи не мав ніякого відношення до цього металобрухту, який до того ж ніхто ніколи не крав.

При цьому всі клопотання підсудного відхилено. Зокрема, оскільки санкція інкримінованої статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк понад 10 років, на клопотання підсудного справу має слухати суд у cкладі трьох судді. Але в Донецьку не вдалося знайти ще двох карпушових,
тому справа слухається суддею одноосібно попри протести підсудного.

Суддя відмовилася викликати заявлених захистом свідків, які повністю виrривали ``потерпілого'' в брехні, відмовилася призначати товарознавчу екcпертизу начебто вкраденого металобрухту з метою встановлення його cправжньої вартості, відмовилася розглядати скарги на дії слідчого (М.Халаджі був незаконно затриманий слідчим прокуратури, утримувався в
ІТТ без їжі впродовж 2 діб, допитувався по ночах). Суддя відмовилася долучати до матеріалів справи відеокасету, на якій будівельниками в 1996 році була заснята територія, де начебто перебував той металобрухт, з яrої видно, що ніяких металевих ящиків насправді на тій території, всупереч показанням ``потерпілого'', немає.

Побачивши, що справа повністю розвалилася, суддя Карпушова навіть відмовилася опитувати свідків, заявлених прокуратурою в обвинувальному висновку, і припинила подальше судове слідство, оскільки за таких обставин проти фальсифікаторів треба було негайно порушувати кримінальну справу.

Завтра о 17-00 мають розпочатися судові дебати, після чого Карпушова вночі оголосить вирок, який давно вже написаний.P.S. Ще раз, для тих хто не розуміє що таке правосуддя по-донецьки: слідкуйте за матеріалами цієї справи. Що таке президенство по-донецьки, буде шанс побачити, якщо Янукович переможе на виборах.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua