МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хто з "нашоукраїнців" проявив себе у Мукачево...

04/27/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Переважна більшість «нашоукраїнських нардепів», котрі приїхали на вибори в Мукачево, виявили добрі бійцівські якості. Проте в ектремальній ситуації випливла безпорадність і «гнилизна» декого з парламентарів.

«НУ» не має протоколів з двох мукачівських дільниць. На одній, скориставшись нападом банди, голова комісії повіз бюлетені рахувати до територіальної комісії. На іншій все пройшло нормально і голова з усіма членами комісії підписали протокол, але два депутати «нашоукраїнці», котрі були оформлені, як спостерігачі, не змогли забрати свою законну копію протоколу. Вони просто повідомили у штаб цифри. Так «лохонулися» тільки на одній дільниці. Там сиділи голова НРУ Борис Тарасюк та нардеп від НРУ Валерій Лебедівський.

Під час штурму дільниць братвою Віктор Балога зі свого штабу оперативно направляв вільних депутатів у «гарячі точки». Голові львівської організації НРУ нардепу Ярославу Кендзьору декілька раз пропонували виїхати на місце подій, проте він, белькочучи щось малозрозуміле, вперто сидів на одному місці.

«Десантник» і «афганець» з УНП нардеп Георгій Манчуленко, коли його попросили в черговий раз виїхати на підмогу іншим депутатам, почав кричати: «Я вам, що тут, оперативна група!!!». Лише втручання Василя Червонія, який під руку забрав Манчуленка і повіз «на розборки», врятувало ситуацію.

P.S.: Це не перший прояв відсутності бійцівських якостей у поодиноких представників нацдемівського крила “НУ”. Під час подій у Донецьку поруч із Ющенком не було тих нацдемів, які зазвичай намагаються притримувати його за руку, коли працюють фотоапарати й відеокамери. Зате були ті, яких провладна преса всіляко зображає як “олігархів” тощо: Червоненко, Порошенко та інші, які у екстремальній ситуації діяли доволі адекватно.

Адекватна відповідь владним викликам – єдиний спосіб перемоги на виборах. Про це каже і українець Зінченко, і американець Конлан. Це на собі відчув керівник штабу “НУ” Роман Безсмертний. Коли ж будуть прийняті відповідні рішення?

Але це вже зовсім інша історія, яку можна буде прочитати на “Майдані” найближчим часом.

Відповіді

 • 2004.04.27 | Vadym Gladchuk

  Re: Хто з "нашоукраїнців" проявив себе у Мукачево...

  Законом про місцеві вибори не передбачається "законна" копія протоколів для спостерігачів. Так що Лебедівський та Тарасюк не "лоханулися".
  Копії нардепи мені здається просто зривали коли їх вивішували члени комісій після підрахунку голосів :)
  А лоханулися у "НУ", коли залишили одного Зварича у теркомісії, і його розвів якісь об"єднаний нардеп чи то Шаурма чи то черкаський м"ясник, вивевши з примішення тервиборчкому під приводом, що члени комісії будуть "обідати" У 24 ГОДИНІ НОЧІ :)
  От тут то й есдеківська комісія і намалювала потрібну Мудведчуку та Ко цифру :)
  Цікаво як розведе "НУ" та українців Ківалов ? :(
 • 2004.04.27 | 123

  Отож і воно

  Жид-олігарх Червоненко і зрадник Безсмертний постійно активні, натомість найбільші патріоти України з Руху вміють добре боротися за посади у власній партії.

  "Не словом, і ділом" (с) НУ
 • 2004.04.27 | Поступ

  Аткуда "дравішкі"?

  Це з донесень "пацанів" скомпільовано чи просто жоден Майданівець не насмілився підписатись? З чиїх слів цей твір скомпоновано?
  Шпетити інших легше, як "за базар" не треба буде відповідати?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.27 | Стопудів

   Що, болить? Так це нормально. Нам теж.

   Інфа від "нашого кореспондента у Мукачево Максима Ісаєнка" - читайте першу сторінку сайту.
  • 2004.04.28 | Vadym Gladchuk

   Re: Аткуда "дравішкі"?

   Зараз треба не про "дровішки" з"ясовувати. Треба на вуха Європу ставити. В Україні Лукашенко завівся :)
   А якщо серйозно - треба до Європейського суду звертатися. Чув що голова ВС Маляренко прихильник СДПУ (0) :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua