МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Печерський суд чомусь не захотів

04/27/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Печерський(тричі незалежний від правосуддя) суд Києва вiдмовив у порушеннi кримiнальної справи стосовно Медведчука

Печерський мiсцевий суд Києва вiдмовив у порушеннi кримiнальної справи стосовно глави адмiнiстрацiї президента Вiктора Медведчука, розглянувши матерiали заявника - екс-народного депутата України, автора книги "Нарцис" - Дмитра Чобота.

Про це заявив у вiвторок на прес-конференцi? у Києвi сам Д.Чобiт. За його словами, справа розглядалася минулої п'ятницi, 23 квiтня, "в пожежному порядку", о 8-й ранку.

"Я не встиг запросити журналiстiв. Крiм того, рiшення було
прийняте при вiдсутностi мого адвоката - Семен Островський перебував на лiкуваннi"

"На мiй погляд, такi дiї суду i прокуратури свiдчать про небажання порушувати кримiнальну справу", - заявив Д. Чобiт.
Водночас, як вiдзначив Д. Чобiт, справа розглядається у Верховному судi України в касацiйному порядку, а рiшення Печерського суду оскаржене Д.Чоботом i його адвокатом в Апеляцiйному судi Києва.

Крiм того, наголосив вiн, "народнi депутати Олександр Мороз, Вiктор Ющенко i Юлiя Тимошенко звернулися до глави Верховного Суду Василя Маляренка з проханням "взяти розгляд цiєї справи пiд свiй особистий контроль".

За словами присутнього на прес-конференцiї народного депутата України Степана Хмари (БЮТ), "справа, про яку йдеться, стосується не тiльки В.Медведчука, а й нацiональної безпеки України".

У скарзi Д.Чобота головне питання - офшорний бiзнес В Медведчука. За словами заявника, йдеться про вiдмивання великих сум у доларах США. Крiм того, у скарзi йдеться про незаконне привласнення вiйськового звання В.Медведчуку i перевiряння факту реабiлiтацiї його батька.

Інтерфакс


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua