МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чергове ноу-хау судді Карпушової

04/28/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Суддя Калининського райсуду м. Донецька Карпушова заднім числом виготовила постанову про недопущення в зал засідань у справі Михайла Халаджі журналіста Володимира Бойка.

Для цього цій так званій ``судді'' довелося переписати протокол судового засідання за 9 квітня 2004, коли за вказівкою Карпушової В.Бойко був побитий міліцією прямо в суді. Оскільки дика витівка Карпушової та присутньої при цьому помічника прокурора м.Донецька Нос була нічим не мотивована і журналіст звернувся з заявою про порушення кримінальної справи за перешкоджання законній журналістській діяльності, Карпушова, щоби якось виправдати беззаконня, через 10 днів сфальсифікувала протокол засідання й вписала туди постанову про видалення В.Бойка з залу, яку вона насправді не виносила й не проголошувала.

Оскільки в судовому засіданні здійснюється аудіозапис перебігу процесу й факт підробки легко встановити, 27 квітня 2004 року Карпушова оголосила, що вона забороняє підсудному та його адвокату знайомитися з протоколами судового засідання та аудіозаписом процесу. Такого не було навіть під час розгляду справи Фельдмана.

Причому, це вже друга підробка протоколу - перший раз Карпушова наказала переписати протокол від 30 січня 2004 року, куди було занесена заява підсудного М.Халаджі про те, що начебто він відмовляється від захисника. Після того, як В.Бойко розповів про цю фальсифікація 30 березня 2004 року
на сторінках газети ``Свобода'', Карпушова, ображена на журналіста, дала вказівку міліціянтам його побити.


Нагадаємо, сьогодні Володимир Бойко починає голодування біля приміщення Верховного Суду, з вимогами покарати "суддю" Карпушову.

Відповіді

 • 2004.04.28 | Сергiй

  Re: Чергове ноу-хау судді Карпушової

  B цiй cправi вся суть кучмiвського судочинства.
 • 2004.04.28 | SpokusXalepniy

  Как говорит незабвенный, 25-ый Илья: "на нет - и суда нет".

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Суддя Калининського райсуду м. Донецька Карпушова заднім числом виготовила постанову про недопущення в зал засідань у справі Михайла Халаджі журналіста Володимира Бойка.
  > Для цього цій так званій ``судді'' довелося переписати протокол судового засідання за 9 квітня 2004, коли за вказівкою Карпушової В.Бойко був побитий міліцією прямо в суді. Оскільки дика витівка Карпушової та присутньої при цьому помічника прокурора м.Донецька Нос була нічим не мотивована і журналіст звернувся з заявою про порушення кримінальної справи за перешкоджання законній журналістській діяльності, Карпушова, щоби якось виправдати беззаконня, через 10 днів сфальсифікувала протокол засідання й вписала туди постанову про видалення В.Бойка з залу, яку вона насправді не виносила й не проголошувала.
  > Оскільки в судовому засіданні здійснюється аудіозапис перебігу процесу й факт підробки легко встановити, 27 квітня 2004 року Карпушова оголосила, що вона забороняє підсудному та його адвокату знайомитися з протоколами судового засідання та аудіозаписом процесу. Такого не було навіть під час розгляду справи Фельдмана.
  > Причому, це вже друга підробка протоколу - перший раз Карпушова наказала переписати протокол від 30 січня 2004 року, куди було занесена заява підсудного М.Халаджі про те, що начебто він відмовляється від захисника. Після того, як В.Бойко розповів про цю фальсифікація 30 березня 2004 року
  > на сторінках газети ``Свобода'', Карпушова, ображена на журналіста, дала вказівку міліціянтам його побити.
  > Нагадаємо, сьогодні Володимир Бойко починає голодування біля приміщення Верховного Суду, з вимогами покарати "суддю" Карпушову.

  Тут уместно вспомнить, что всё дело в недоработанной констиуции, за которую так долго боролись большевики (случайно оказавшиеся в меньшенстве). Изваять бы новую конституцию... и такие случаи исчезнут. Как рукой снимет.

  Цитирую Илью-ваятеля по сути вопроса: "Если ты не можешь доказать в суде, что в деле ...[бла-бла-бла] ..., значит, с точки зрения закона, нарушений не было."

  Как раз тот случай. Бойко ничего не может доказать, потому что ему судья не выдаёт материалов дела, а вместо этого говорит: "иди на хуй". Вот... А по новой конституции эти слова будут строго запрещены во первых же строках, первой же статьи.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua