МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Томенко звернувся з депутатським зверненням щодо газети "Бізнес"

04/28/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації Микола Томенко звернувся з депутатським зверненням до Голови Державної податкової адміністрації України Юрія Кравченка з депутатським зверненням щодо порушення податковою міліцією кримінальної справи проти фірми "Бліц-інформ", видавця газети "Бізнес".

Як зазначено у зверненні Голови Комітету, в березні 2004 року податкова міліція Деснянського району м.Києва порушила кримінальну справу проти фірми ”Бліц-Інформ”, видавця газети ”Бізнес”, за несплату податків. 13 квітня цього ж року податковою міліцією району було винесено постанову про виємку документів фірми, в тому числі здійснюється виємка документів газети ”Бізнес”.

Причиною конфлікту, вважають у редакції ”Бізнес”, послужило викриття у 2003 році числених фактів протиправних дій колишніх керівників холдингу, які вирішили здійснити тиск на ”Бліц - Інформ” за допомогою податкової міліції Деснянського району.

16 березня 2004 року Верховна Рада України прийняла Постанову ”Про забезпечення безперешкодної діяльності засобів масової інформації у 2004 році”, а 15 березня 2004 року Президент України дав доручення ряду міністерств та центральним органам виконавчої влади України щодо введення мораторію на проведення перевірок засобів масової інформації.

Як відзначається у зверненні Миколи Томенка, ситуація, що склалася після порушення податковою міліцією кримінальної справи, реально загрожує нормальному виходу газети ”Бізнес”, а також може призвести до його припинення.

Відповідно до статті 19 Закону ”Про статус народного депутата” і пункту 2 Указу Президента України № 683/2002 від 01.08.02 ”Про додаткові заходи щодо забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади”, Микола Томенко просить надати відповідь Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації про реалізацію Державною податковою адміністрацією України вищезазначеної Постанови Верховної Ради України і Доручення Президента України, зокрема щодо справи ”Бліц-Інформ” - ”Бізнес”.

Відповіді

  • 2004.04.29 | Ярослав

    Re: Томенко звернувся з депутатським зверненням щодо газети "Бізнес"

    Є така пісенька в Братів Гадюкіних: "каравай" - там звучать слова "Ми Вам - пшеницю, Ви нам - рушницю..." не знає пан Томенко, кого він захищає .......
    Почитайте http://forum.business.ua/viewtopic.php?t=140&start=105&postdays=0&postorder=asc&highlight=


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua