МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Україна готується підписати реверс Одеса-Броди

04/28/2004 | Мінор
Коли минулої п"ятниці з джерел, які заслуговують на довіру, стало відомо, що готується підписання, я не повірив.
Коли через два дні у понеділок Кучма різко скритикував Польщу за недостатнє бажання аверсу, я насторожився.
Сьогодні стало відомо, що Клюєв терміново вилетів до Москви. Інформовані джерела стверджують, що на підписання договору про реверс. :-(

Ньюсмейкери, якщо ви ще залишились в нашій країні, не чекаючи Інтерфаксу, перевірте інформацію - про політичні наслідки вам розповідати не потрібно.

Відповіді

 • 2004.04.28 | trick

  Re: Україна готується підписати реверс Одеса-Броди

  Ne Ukraina, a gromadyanyn Q., sho slyaxom pidrobky sluzhbovyx dokumentiv, kryminalu ta shaxrajstva zajnyav posadu Preza. IMXO - sutteva riznycya. Jaka dast zmogu novomu prezydentu skasuvaty taku x-nu.
 • 2004.04.28 | Len

  Re: Размечтались !

  Вельмишановный пан ! Поздно пить боржоми- почки отвалились. Россия практически отказалась от реверса. Труба, скорее всего, НИКОГДА не будет качать нефть ни в каком направлении. Как на дрожжах повышает мошность БТС и менее года остается до пуска Баку-Джейхан, который заберет всю азербайджанскую нефть. Кахахстан приступил к строительству трубы в Китай на 20 млн тонн в год при добыче в Казахстане 30 млн тонн. Чтобы уговорить Россию на реверс, надо резко снизить цену прокачки, налоговые льготы и другое. Вот за этим и поехал Клюев.
  В свое время поляки по глупости построили трубу Гданск-Полоцк. Доводы практически слово в слово повторяли доводы сухо-хохло-строителей трубы Од-Броды( "диверсификация постачання энергоносиив"). Правда потом поумнели и реверсировали ея.
  Именно об этом и сказал Кучма: " А мы что умнее ???".

  С уважением Len Кобелюха 28 апреля 2004 года. г. Киев


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua