МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Донецьку побили агітаторів "Нашої України"

04/28/2004 | Vadym Gladchuk
В Донецьку побили агітаторів "Нашої України"

www.ПРАВДА.com.ua, 28.04.2004, 15:04

27 квітня в Донецьку невідомими було побито агітаторів "Нашої України", які діяли в рамках акції "ТАК – добробуту! НІ – диктатурі!".

Як повідомляє прес-служба "Нашої України", кілька "братків" завдали тілесних ушкоджень молодим агітаторам "Нашої України" та забрали у них усі агітаційні матеріали. Активісти блоку повідомили, що нападники діяли за тією самою методою, як і 31 жовтня минулого року, коли в Донецьку було зірвано з’їзд "Нашої України", а сам напад мав явно провокаційний характер.

Як повідомив заступник керівника Донецького обласного регіонального штабу "Нашої України" з юридичних питань Валерій Фуйор, про факт нападу на агітаторів було повідомлено правоохоронні органи і міськраду.

Заступник начальника управління зі зв’язків з громадськістю останньої Максим Ровенський запевнив представників блоку, що міська влада не причетна до конфлікту і з цього ж дня міліція почне контролювати місця, де розташовані намети "Нашої України", щоб в подальшому уникнути можливих нападів.

Керівник Донецького штабу "Нашої України" Павло Жовніренко вважає, що "на прес-конференції міського голови було перекручено факти з діяльністю агітбригад, чим саме і розв’язано руки силам, що вкотре зацікавлені спровокувати черговий політичний конфлікт".

"По-перше, встановлення агітаційних наметів та розповсюдження матеріалів блоку проходить в рамках акції "ТАК – добробуту! НІ – диктатурі!", а сама агітаційна активізація приурочена до Першотравня, і аж ніяк не до передвиборчої кампанії, про що було заздалегідь повідомлено листом міського голову. По-друге, ми все-таки маємо надію на те, що донецька влада зможе протидіяти можливому перетворення регіону на політичний полігон з застосуванням терористичної методи", – заявив Жовніренко.

Прес-служба нагадує, що напад вчинено після того, як міський голова Донецька Олександр Лук’янченко на прес-конференції заявив, що "пішов нездоровий ажіотаж перед виборчою компанією", і негативно відгукнувся про розміщення в місті напередодні Першотравня агітаційних наметів місцевого осередку блоку Віктора Ющенка "Наша Україна".

Відповіді

 • 2004.04.28 | Максим’як

  Re:Треба розширити гасло акції "Ні - бандитській диктатурі!"(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.28 | Pavlo Z.

   Вони просто змушують нас формувати "охоронні загони"

   Підходять троє мордоворотів до трьох студентів та шкільної вчительки і з нахабними посмішками вчіпляються в газети, підкреслено ввічливо говорячи "Атдай сюда...", при цьому ненав'язливо роблячи одному з агітаторів підсічку...
   І все це при тому, що нам точно відомо: міліція принаймні знала заздалегідь про те, що потім сталося.
   На 1 травня теж намічається щось цікавеньке. Готуємося. Подивимося - вдалося чи ні.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.29 | Vadym Gladchuk

    Re: Вони просто змушують нас формувати "охоронні загони"

    так, тількт за домомогою "народних дружин на захист демократії" можна захиститися від баднитського "безпредела" :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua