МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

проект закону про збори, мітинги, походи і демонстрації

04/28/2004 | Ірландець
Шановні друзі. Пропоную долучитися до кампанії спрямованої на блокування прийняття нового закону “Про збори, мітинги, походи і демонстрації”. Хотілося б почути ваші думки, ідеї та пропозиції. Тих, хто здатен взяти посильну участь в громадській кампанії спротиву пропоную листувати на otpir1@rambler.ru, чи телефонувати 220-11-36.
Поспілкуватися з активістами можна за адресою: м. Київ,вул.Горького 12б

Відповіді

 • 2004.04.29 | ANT

  Додаткова інформація на оновленій "ЗМІні"

  http://www.zmi.kiev.ua
 • 2004.04.29 | Правник

  Re: проект закону про збори, мітинги, походи і демонстрації

  http://www.maidan.org.ua/news/index.php3?bn=maidan_just&trs=-1&site=maidan&expnd=none&action=view&key=1083171877&bn_prev=maidan_free
 • 2004.04.29 | vmo

  Re: проект закону про збори, мітинги, походи і демонстрації

  “Молодь – надія України” вимагає відкликати антиконституційний законопроект ““Про збори, мітинги, походи і демонстрації”

  Всеукраїнське молодіжне об’єднання “Молодь – надія України” 30 квітня 2004 року о 12.00 проводить мітинг біля адміністрації Президента України (вул. Банкова) з вимогою відкликання з парламенту законопроекту ““Про збори, мітинги, походи і демонстрації” (N 5242-2).
  За словами лідера молодіжної організації Вадима Гладчука, даний законопроект поданий до Верховної Ради Президентом України Леонідом Кучмою суттєво обмежує конституційне право громадян на збори. “Конституція України гарантує право на мирні зібрання. Це право гарантує і низка міжнародних документів з прав людини. Це право є природнім і невід’ємним. Тому ми закликаємо не переймати досвід диктаторської путінської Росії та не впроваджувати стовідсотково передраний російський законопроект 2003 року” – заявляє Вадим Гладчук.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.29 | www

   Re: проект закону про збори, мітинги, походи і демонстрації

   vmo пише:

   > За словами лідера молодіжної організації Вадима Гладчука, даний законопроект поданий до Верховної Ради Президентом України Леонідом Кучмою суттєво обмежує конституційне право громадян на збори. “Конституція України гарантує право на мирні зібрання. Це право гарантує і низка міжнародних документів з прав людини. Це право є природнім і невід’ємним. Тому ми закликаємо не переймати досвід диктаторської путінської Росії та не впроваджувати стовідсотково передраний російський законопроект 2003 року” – заявляє Вадим Гладчук.

   Порівняйте із заявою Інституту "Республіка" (сайти "Зміна", "Українська правда" і "Майдан"): "Конституція України гарантує право на мирні зібрання. Це право гарантує і низка міжнародних документів з прав людини. Це право є природнім і невід’ємним". Вадиме, варто посилатись на першоджерело. Інакше це називається плагіатом.

   Дивіться також заяву Форуму українських правозахисних організацій щодо законопроекту на сайті Ради українських правозахисних організацій http://www.rupor.org.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua