МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Черговий чорний піар від СДПУ(0)

04/29/2004 | Майдан-ІНФОРМ
В Україні з’явилися листівки, в яких громадянам за гроші пропонується взяти участь у антиурядових акціях протесту "Так - добробуту! Ні - диктатурі!".

За словами голови ВМО "Молодь - надія України" Вадима Гладчука, він особисто бачив як двоє йому наглядно знайомих молодих партійних активістів СДПУ(0) клеїли листівки з тризубом та наступним змістом: "Пенсіонери, студенти, малозабезпечені та знедолені! Всі, кому приніс горе цей антинародний режим! Ви можете змінити своє життя. Гарантуємо стабільний заробіток до листопада. Ви захистите свої права та заробите гроші приймаючи участь у промоушен - акціях. Оплата відрядна. Участь у акціях - 50 гривень. Бажаючи можуть звертатися за адресою: Київ, вул. Ярославська, 1\3б (м. "Контрактова площа") Тел. 417-11-45, 206-60-80, 206-60-79."

Незважаючи на такі провокації, Майдан звертається до громадян України безкоштовно взяти найактивнішу участь у акції "Так - добробуту! Ні - диктатурі!".

Відповіді

  • 2004.04.29 | KE

    Черный ПиАр, это когда про кого-то ложь рассказывают (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua