МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Видно, що жак – такий на нім знак

04/29/2004 | Майдан-ІНФОРМ
В справі Халаджі відбувалася заміна прокурора, оскільки в помічника прокурора м. Донецька Ірини Нос, яка підтримувала обвинувачення, трапився інсульт.

Треба думати, що апоплексичний удар пані прокурорша отримала від надмірного завзятя, бо чи навряд до паралічу мала призвести кількість побачених у справі порушень законності, оскільки Нос вже багато років спеціалізується на підтриманні обвинувачення саме в замовних справах. Зокрема, вона була прокурором у справі проти адвоката Салова, сліди якої зберелися навіть у записах Мельниченка - це там, де Кучма давав вказівку донецькому губернатору Януковичу підвісити на ніч за яйця суддю Тупицького,
який не хотів виносити Салову вирок.

Майдан-Інформ бажає помічнику прокурора м.Донецька І.Нос скорішого одужання для подальшої участі в судових процесах - але на цей раз у ролі підсудної. Сподіваємося, що їй не вдасться через хворобу уникнути відповідальності за скоєнні злочини проти правосуддя.

Відповіді

  • 2004.04.29 | Марш Турецького

    Re: Видно сучку в ретязі

    Бог шельму мітить – нема, хлопці, такого звороту в укр. мові. Є ось таке, скажімо: Видно сучку в ретязі. Або таке: Видно, що жак – такий на нім знак. Може, знайдете краще. Отож, поміняйте заголовок.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua