МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Наша Україна" та БЮТ не підписали угоди стосовно виборів

04/29/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявляє, що формат її участі у президентських виборах залежить від команди Віктора
Ющенка.

Про це йдеться у сьогоднішньому інтерв'ю Ю.Тимошенко івано -франківській газеті „Репортер”. За словами лідера БЮТ, її можливий варіант участі у президентських виборах залежить від того, „чи готова команда Віктора Андрійовича з нами працювати, іти разом на вибори”, „тому що ще досі, на жаль, від команди Віктора Андрійовича лунають такі пропозиції, щоб ні в якому випадку не об'єднуватися з нашим блоком ні перед виборами, ні після виборів. Є пропозиція відкинути будь-яку співпрацю блоку "Наша Україна" з блоком, який я очолюю".

Як зауважила Ю.Тимошенко, „для мене це боляче, дуже боляче, тому що мені здається, ми вже давно мали демонструвати єдність. Наша партія і я особисто підготували проект коаліційної угоди і передали його Віктору Андрійовичу,
його команді, Олександру Олександровичу (Морозу) та його команді. Але вже півтора місяці минуло як були передані ці документи, і ми поки що відповіді не маємо”.

„Я це розцінюю як небажання співпраці на президентських виборах зі мною особисто і з нашим блоком, – наголосила Ю.Тимошенко, – але ж я буду і надалі намагатися єднати опозицію, наскільки в мене це вийде”.

УНІАН

Відповіді

 • 2004.04.29 | Thinker

  І правильно

  Найкраще, що може зробити Юля на цих виборах, це зробити так, щоб її не було помітно. Або підтримати Януковича. Або послідувати пораді Рудьковського.
  Бо якщо проти кандидата в Президенти з двома тюремними термінами буде кандидат, тісно пов'язаний з людиною, що має репутацію крадія особливо великих масштабів, то виборцям важко буде визначитись.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.01 | Олег Непокора

   NON-Thinker-у:

   Thinker пише:
   > ...послідувати пораді Рудьковського.
   > ...має репутацію крадія особливо великих масштабів, то виборцям важко буде визначитись.

   Таку "репутацію" Ю.Тимошенко має виключно у НЕВИЛІКОВНО-хворих мізках затурканих, зазомбованих мудачуківськими каналами жалюгідних обивателів, які до того ж готові слідувати "порадам" нафтових собутильників Шуфрича, таким як наш соціалістик-(о) Рудьковський!

   Рудьковcький - ПЕТУХ! :gun:
 • 2004.04.29 | Pavlo Z.

  В Донецьку 1 травня буде спільна колона - НУ і БЮТ(-)

 • 2004.04.30 | С.В.

  Re:

  А Ющенку однаково щодо перспективи результатів,чи буде його на виборах підтримувати Юля чи ні,однаково він у 2-й тур вийде,а Юля-ні,а у 2-му турі прибічники Юлі все одно голосуватимуть за Ющенка (теоретично вони могли б голосувати й за Мороза,але і його там,звісно,
  не буде). І це незалежно від того,як ставитися до цього факту. Я б теж з більшою радістю голосував за Юлю,але вона непрохідна,на жаль. Щодо єдности опозиції,то у самій НУ щодо цього не бачу єдности,а голосують однаково переважно тому,що влада до цього змушує. Отже, висновок: опозиція буде єдиною,якщо влада її такою зробить (як щодо всіх голосувань). До речі,чвари серед кучмістів для Ющенка більш важливі з практичної точки зору,ніж єдність опозиції.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua