МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

НДП на президентских выборах может поддержать В. Ющенко

04/29/2004 | observer
Obkom.net.ua

НДП на президентских выборах может поддержать В. Ющенко
Часть членов Народно-демократической партии предлагает рассмотреть возможность поддержки кандидатуры Виктора Ющенко на предстоящих президентских выборах. Об этом сообщил лидер НДП Валерий Пустовойтенко сегодня на пресс-конференции.

Валерий Павлович отметил, что НДП провела районные, сельские, поселковые и городские конференции, во время которых большинство членов партии предлагали поддержать на президентских выборах кандидатуру В.Пустовойтенко, а часть - В.Ющенко. Кроме того, по его словам, несколько членов НДП предлагали поддержать Виктора Януковича и несколько - Анатолия Толстоухова.

В.Пустовойтенко отметил, что НДП пока не рассматривала возможность поддержки кандидатуры В.Ющенко. Однако, по его словам, рассмотрит все предлагаемые варианты.

В.Пустовойтенко сообщил, сейчас руководство НДП прилагает максимум усилий, чтобы вопрос выдвижения кандидата в президенты не расколол партию. "Мы не возражаем против поддержки единого кандидата, но возражаем против принципов такой поддержки", – заявил он.

Відповіді

 • 2004.04.29 | Максим’як

  Новина про НДП від УНІАН

  Які висновки з цієї новини:
  1. Пустовойтенко не готовий відмовитися від свого кандидатства на користь Януковича
  2. остаточне рішення НДП буде у липні
  3. НДП за єдиного кандидата від центристських партій

  --------------
  Лідер Народно-демократичної партії України Валерій Пустовойтенко заявляє, що на цьому етапі не готовий відмовитись від майбутньої участі як кандидат на президентських виборах на користь Віктора Януковича.

  Як зазначив він в четвер на прес-конференції, остаточне рішення щодо участі НДП у президентських виборах буде прийнято у першій декаді липня на IX з'їзді партії.

  За його словами, вчора політвиконком партії ухвалив постанову, якою підтвердив позицію НДП щодо необхідності визначення єдиного кандидата у президенти України від центристських партій. Крім того, у постанові передбачено поінформувати лідерів цих партій про рішення місцевих партійних організацій НДП висунути кандидатом у президенти від НДП Пустовойтенка.

  Лідер Народно-демократичної партії зазначив, що не виступає проти Януковича як єдиного кандидата від провладних сил, але вважає неприйнятними принципи та методи його висунення. За його словами, на місцях чиниться тиск на тих партійців, які не підтримують кандидатуру Януковича, і "є чутки", що їм погрожують звільненням із роботи.

  Пустовойтенко нагадав, що він не підписав угоди про висунення нинішнього прем'єр-міністра єдиним кандидатом. За його словами, процедура висунення була "не зовсім доречною", оскільки їй мали передувати з'їзди політичних партій, на яких повинні прийматися відповідні рішення.

  Пустовойтенко заявив, що мало довіряє різного роду угодам, які підписуються між політиками. За його словами, прикладом їх невиконання є і домовленості про створення парламентської більшості, якої на сьогодні вже немає, бо "вона розпалася", і функціонування нібито коаліційного уряду, де були проігноровані інтереси партій, зокрема НДП (йдеться про звільнення міністра екології та природних ресурсів, який пройшов по квоті НДП).
 • 2004.04.29 | Vadym Gladchuk

  Re: НДП на президентских выборах может поддержать В. Ющенко

  Мені здається це Пустовойтенко торгується з Медведчуком та Януковичем :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.29 | Максим’як

   Re: Це не просте питання торгівлі, ту проблема всієї партії НДП

   Пустовойтенко змушений віддати належне тим внутрішнім устремлінням регіональних осередків до Ющенка. Якщо він різко братиме вбік, то розвалиться партія.

   Я думаю, що це головний фактор.

   А з іншого боку, те що Пустовойтенко про це заявив вголос - це хороша моральна підтримка для Ющенка і вона особливо матиме психологічний вплив на табір більшовиків.
 • 2004.04.30 | С.В.

  Re:

  Настає час Пустовойтенку помститися регіоналам за провал його кандидатури на прем"єра після попередніх президентських виборів. Все нормально.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua