МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Як продається "Українська правда"

04/29/2004 | Vadym Gladchuk
Мені здається, що друкувати замовлені брехливі рейтинги від Майкла Погребинського можна лише за велики гроші. Але тоді втрачається авторітет видання :)


"Українці не вірять, що Ющенко переможе на виборах

www.ПРАВДА.com.ua, 29.04.2004, 12:24

Якби вибори президента України відбулися найближчим часом, 23% громадян проголосували б за лідера "Нашої України" Віктора Ющенка, за прем'єра Віктора Януковича віддали би голоси 16%, лідера Компартії Петра Симоненка – 10%.

Такими є дані соцопитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) 9-20 квітня, у ході якого опитано 2009 респондентів у віці від 18 років і більше. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,2% без урахування дизайн-ефекту.

Відповідно до даних опитування, за лідера Соцпартії Олександра Мороза готові голосувати 6% українців, лідера Блоку Юлію Тимошенко – 3%, лідера СДПУ(о), голову президентської адміністрації Віктора Медведчука – 2%, лідера "Трудової України", голову Нацбанку Сергія Тігіпка – 2%, спікера Володимира Литвина – 1%.

Респондентів також попросили відповісти на запитання, за кого б вони проголосували, якби до другого туру президентських виборів вийшли Ющенко і Янукович. Відповідно до результатів дослідження, розподіл голосів був би таким: Ющенко – 33%, Янукович – 30%, проти обох проголосували б 15%.

При цьому на питання, хто стане наступним президентом України, 30% сказали, що Янукович, 16% – що Ющенко.

За даними опитування, найвищий негативний рейтинг був у Тимошенко – -33%. У Ющенка – -27%, Симоненка – -19%, Януковича – -15%, Мороза – -13%.

У ході опитування респондентів попросили порівняти успішність діяльності урядів Ющенка (грудень 1999 – травень 2001) і Януковича (з листопаду 2002).

30% опитаних більш позитивно оцінюють діяльність уряду Януковича, приблизно така ж кількість опитаних віддає перевагу уряду Ющенка (28%), 6% респондентів думають, що обидва уряди заслуговують позитивної оцінки, 16% – що обидва кабінети заслуговують негативної оцінки, 20% опитаних вагалися відповісти на це питання.

Інтерфакс-Україна"

Відповіді

 • 2004.04.29 | Горицвіт

  Re: Як продається "Українська правда"

  Vadym Gladchuk пише:
  > Мені здається, що друкувати замовлені брехливі рейтинги від Майкла Погребинського можна лише за велики гроші. Але тоді втрачається авторітет видання :)


  Пане Гладчук, у вас це для зв'язку слів використовується: "...продалися СДПУ(0)", "... від Погребинського"? Чи все-таки є якийсь зв'язок між Погребінським і КМІС? Якщо є, то розкажіть.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.30 | Костя Порох

   Так, розкажуть, пане Гладчук! є зв"язок чи немає? (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.30 | Vadym Gladchuk

    Re: Так, розкажуть, пане Гладчук! є зв"язок чи немає? (-)

    Як казав один політик "уважно слідкуйте за пресою" :)
    взагалі зараз усі соцопитування за виключенням Укр дем кола координуються та узгоджуються з Погребинським та Ко :(
 • 2004.04.29 | Yalovets

  Результати 1-го опросу були на 5 каналі. Він теж продажний? (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.30 | Vadym Gladchuk

   Re: Результати 1-го опросу були на 5 каналі. Він теж продажний? (-)

   Ні там звикли на слово вірити "Демініціативам" :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua