МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Прем"єрство Януковичу до 2006 в обмін на підтримку Ющенка.

04/29/2004 | Максим’як
Звичайно, тільки після того, як Ющенко проведе всеукраїнську акцію "Так - добробуту, ні - диктатурі!" і перевіре працездатність штабів на місцях.

Але тим не менше.

Відповіді

 • 2004.04.29 | Мінор

  Остаточна зрада ? (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.30 | Максим’як

   Re: Авжеж, Янукович зраджує Кучму і Медведчука (-)

  • 2004.04.30 | Раціо

   Ага, зрада мізків. Угода про вегетаріянство з канібалом (-)

 • 2004.04.30 | Габелок

  Re: Прем"єрство Януковичу до 2006 в обмін на підтримку Ющенка.

  Це до речі, було б дуже практично. Ющенку слід зробити договір з Януковичем, Янукович стає прим*єр міністром, якщо Ющенко стає президентом. Може й навпаки?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.30 | Мінор

   Ви пишете, як іноземець.

   Ніколи українці не подарують політику, що він раціональні інтереси поставив вище щирості своїх слів. Якщо Ющенко почне подібні переговори насправді, я, наприклад, почну підтримувати Мороза.
   Справа ж не в Ющенку, він нам не сват і не брат - справа в Україні. Ми не Ющенка обираємо, а Президента України. Якщо наш кандидат купить собі посаду у такий спосіб у Ріната, він автоматично перестане бути нашим кандидатом.
   Та на щастя, що прийнятне для Максим"яка, є не прийнятне для Ющенка, я сподіваюсь.
 • 2004.04.30 | С.В.

  Re:

  Дійсно,після виборів,якщо Ющенко переможе,він змушений буде домовлятися з частиною кучмістів,щоб обрати прем"єра. Голосів прибічників Литвина й Пустовойтенка може не вистачити,адже комуністи однаково будуть проти. Тож домовленість з Януковичем не може бути виключеною. З іншого боку,Янукович у разі його перемоги стоятиме перед вибором: чи залишатися у союзі з Медведчуком,або послати його під три чорти та знайти іншого союзника. Враховуючи,що за Ющенком є принаймні кілька західноукраїнських областей,які за нього голосуватимуть і у 2006-му році на пропорційних виборах,а у Медведчука-нічого,крім закарпатської мафії (силовики підуть за чинним президентом за будь-яких обставин),цей варіант для нього буде також перспективнішим (завжди погано для всякої влади,коли у певному регіоні до неї основна маса ставиться вороже). Але проти їхнього швидшого зближення буде змагання на виборах: згадаймо,що саме конкуренція Чорновола з Кравчуком на виборах 91-го зіграла не останню роль у тому,що Чорновіл пішов проти Кравчука й розколовся навіть Рух. Навіть Кравчук і його люди принаймні рік дистанційовувалися від Кучми після виборів 94-го-сила інерції теж щось важить.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.30 | Максим’як

   Re: Правильно. Крім того, більше року тривали перемовини з донец

   Правильно.

   Крім того, більше року тривали перемовини Ющенка з донецькими.

   Промисловий Донбас не може випасти із програми Ющенка-президента, а якщо так, то він повинен вже зараз домовлятися із цими силами, щоб вони відчували себе повноцінними державотворцями.

   Ющенко може дати можливість за два роки сформувати донецьким свою потужну партію і обєднати навколо себе регіони.

   При цих повноваженнях президента, він після виборів буде вихначати і політичну і економічну політику держави, а не прем"єр-міністр. Прем"єр-міністр може бути з нею згоден, або подати у відставку.

   Як прем"єр-міністр Янукович не зможе виконувати якоїсь особливої самостійної місії чи ролі.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.30 | С.В.

    Re:

    Дійсно,Янукович показував досі себе суто як виконавець,а не політик. Та й донецький регіон внаслідок структури виробництва,як не дивно, найменше зацікавлений економічно орієнтуватися на Москву (духовно-культурна орієнтація-питання окреме) з усіх східних регіонів,що теж може посприяти зближенню донецьких з Ющенком. Просто досі для донецьких важливою була посада прем"єра,яка залежала від КУчми й Медведчука. Щойно Кучма не стане президентом,а тим більше,якщо ним стане Ющенко,ситуація докорінно зміниться і Медведчук уже буде,як завжди,заважати донецьким-ось другий мотив для зближення. Тобто поки між ними стоять дві фігури,що розподіляють владу-за їхнього зникнення у цій ролі все міняється. Єдине,повторюю,що може певний час відштовхувати-інерція минулої боротьби на виборах (по їхньому закінченні). Звісно,інтереси теж далеко не ідентичні,але ситуативне тактичне (поки не кажу про стратегічне) зближення все одно буде об"єктивною потребою.
 • 2004.04.30 | Правник

  Кльово! Мінфін - Азарову, ДПА - Кравченку, МВС-Білоконю,

  ДУСю - Бакаю, ВРУ - Волкову (Гавришу?), Верховний Суд - Маляренку, Вищий господарський суд - Притиці, гарантії - Кучмі, футбол - Суркісу, мавзолєй - Сіманєнкаву.
  Все за підтримку Ющенка.
  І зійде на Вкраїну вселенська благодать :)

  P.S. Мудведчуку за підтримку Ющенка АП даємо, нє? :)

  P.P.S. І головне - а нащо? Ющенко ж "і так перемагає" (с)
  http://www.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=0&key=1082998688&first=1083084919&last=1082999592
  ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.01 | Максим’як

   Re: Авжеж, Ющенко і так перемагає. Державі потрібна стабільність

   Україні не потрібні якісь гальма для економічного розвитку.

   --------
   Зрештою, Правник, спочатку варто було б визнати свою грубу помилку у переконаннях, що Мороз бажає йти на вибори із "НУ" та БЮТ.

   Бо за одними помилковими судженнями будуються інші помилкові судження і так нескінченно живете у ілюзіях і "нєзбиваємих мєчтах".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.01 | Правник

    Не треба...ля-ля

    Максим’як пише:
    > Україні не потрібні якісь гальма для економічного розвитку.
    Всі перелічені Вами і мною особи крім самого Юща і є гальмами. Не вподобляйтеся ;)

    > Зрештою, Правник, спочатку варто було б визнати свою грубу помилку у переконаннях, що Мороз бажає йти на вибори із "НУ" та БЮТ.
    ;) Максим'яче, я розумію, що хочеться стрілки перевести, відмазку зліпити, а воно не ліпиться, бо матеріял такий... Але Вам спочатку тре було б звернутися до цінного (для Вас) наслєдія п.Потебєнька, котрий видав перл, що ду-уже ліпиться для цього Вашого, гм, пасажу: "лож і хвальш" :)
    Я, правдивий Ви наш, ;) ніде і ніколи не казав, що "Мороз бажає йти на вибори з НУ та БЮТ". Я казав, що Ющенку (і Тимошенко) варто запропонувати йому на певних умовах піти на вибори з НУ та БЮТ. Різницю чуєте, нє?

    > Бо за одними помилковими судженнями будуються інші помилкові судження і так нескінченно живете у ілюзіях і "нєзбиваємих мєчтах".
    Цю сентенцію Вам незле було б повторювати кожного разу, коли відчуваєте Велику Потребу постити нові одкровення то про Ющенка-суперстара, котрий одним махом усіх побівахом то про Януковича на підтанцьовках у суперстара.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.01 | Максим’як

     Re: Не треба...ля-ля. Справді. Мороз не є остання надія.

     Мені не так важливо, що Ви доказуєте і чому Ви це доказуєте. Просто Ваші думки чи позиція є для мене однозначно хибна.

     Пропагуєте Ви свою позицію з переконань чи через труднощі розуміння політичних процесів в Україні, то не так важливо.

     Хибність позиції, доказується часом. Ваша, вже доказана і це швидко сталося. Дякую пану Недохтору, бо я вже про цю тему й забув.

     Стосовно влади Ющенка після виборів 2004 року, то йому прийдеться рахуватися із реаліями. Контаборів немає і реальні люди, з реальним майном чи владою повинні бути задіяні у державотворчий процес, а не бути усунуті на обочину, так як це робить сьогодні режим Кучми. Його помилки повторювати не можна.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.02 | Правник

      Я своє висловив. Залишайтеся з власним. Ваше право (-)

 • 2004.04.30 | Поступ

  Маячня, в такому разі Ющенко не стане президентом.

  Всі сподівання на Ющенка-президента зав"язані на сподіванні прем"єра аля Ющенко. Дати прем"єрство Януковичу це все одно, що відмовитись від ВСІХ своїх економічних обіцянок та розписатись власноруч, що все що мололи дотепер - це є популізм.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.02 | Максим’як

   Самостійність Януковича при Ющенку буде не більшою, ніж при Кучм

   Самостійність Януковича при Ющенку буде не більшою, ніж при Януковичу. При цьому законадавстві. Крім того, Ющенко обов"язково введе в уряд якийсь відсото своїх людей.

   Думаю, що для Януковича це кращий варіант, ніж "пан, або пропав".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.03 | Thinker

    І який ідіот за таких умов голосуватиме за Ющенка?

    Кажете, спадкоємність треба забезпечити?
    Ну, то хто може це зробити краще ніж Янукович? Хіба що Медведчук.
    Домовленість Ющенка з Януковичем лише підтвердить ту точку зору, до якої і без того схиляються дуже багато виборців: що між владою та опозицією немає ніякої суттєвої різниці, що все зводиться лише до боротьби за владу заради доступу "до корита".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.04 | Максим’як

     Re: Проблема у тому, що до 2006 року не буде

     опозиційної більшості у Верховній Раді. Ліві відпали раз і назавжди.

     Маючи максимально 150 депутатів підтримки, Ющенку буде важко сформувати працездатний уряд. У 2005 році буде тривала криза виконавчих органів, яка відіб"ється і на стабільності держави.

     Зрозуміло, що питання влади, а чого ще? Те, що опозиція і режим прагнуть влади є так само нормально, як ви прагнете піти до праці, щоб отримувати зарплату.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.04 | Thinker

      Re: Проблема у тому, що до 2006 року не буде

      Максим’як пише:
      > Маючи максимально 150 депутатів підтримки, Ющенку буде важко сформувати працездатний уряд. У 2005 році буде тривала криза виконавчих органів, яка відіб"ється і на стабільності держави.

      Ющенко може домовитися з СПУ, БЮТ і частиною більшості.

      > Зрозуміло, що питання влади, а чого ще? Те, що опозиція і режим прагнуть влади є так само нормально, як ви прагнете піти до праці, щоб отримувати зарплату.

      Це може для Вас питання влади і "корита". Може Вам хтось з НУ пообіцяв якусь посаду у разі обрання Ющенка Президентом, то Ви й прагнете протягти його у Президенти будь-якою ціною, хоча б і ціною перетворення Ющенка на Кучму-3. А для мене, як для простого виборця, насрати, яким буде прізвище Президента - Кучма, Ющенко, Янукович чи Медведчук. Ніхто з них мені не брат і не сват.
      Мене, як простого виборця, цікавить - чи влада буде працювати для народу чи для своїх карманних та кланових інтересів. Якщо Ющенко об'єднається з найодіознішими бандюками, то з цього простий виборець зробить лише один висновок: Ющенко сам - бандюк і буде таким же херовим Президентом, як і Кучма або Янукович.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.04 | Максим’як

       Re: Вас цікавить краще життя, чи те що самі нас... і з"їсте? (-)

    • 2004.05.05 | Михайло Свистович

     Такі ідіоти знайдуться, але їхньої кількості не вистачить навіть

     для виходу Юща до другого туру.
 • 2004.04.30 | Винстон_Пух

  Такого бреда давно не читал. Максимяк, а нах*ра избирать Ющенко

  в этом случае?
  Максимяк! Вам надо срочно пройти курс саноторного лечения от таких фантазий. В лучших лечебницах Донецка. Поживите тут, пообщайтесь, попробуйте сделать свй бизнесс... и не порите такой ерунды.
 • 2004.04.30 | Спостерігач

  Ющенківці 1 травня замість протесту співатимуть на Майдані (-)

 • 2004.04.30 | Shooter

  Краще Тигипку. IMHO. (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.30 | Максим’як

   Re: Ні, Шутер. Тигипко не має за собою 10 млн. регіону.

   Саме Ющенко проводив тривалу дипломатичну працю із донецькими після виборів 2002 року і був навіть близький до успіху.

   Саме Янукович дещо осторожно ставиться до свого майбутнього президенства, але впевнено заявляв кілька разів, що він хотів би бути прем"єром до 2006 року.

   Саме пропаганда аП робить іх Януковича президента і зомбує всіх, що це питання вирішене.

   Я думаю, що Янукович тепер побачив, після Мукачево, яким він президентом буде, як Нусер.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.03 | Shooter

    i? Pry Jushchenkovi-prezydentovi Janukovych - nixto

    I same Tihipko-kandydat v prezydenty mozhe buty ostannim cv'axom v trunu Porozhn'aka.

    Vasha propozycija shchodo Janukovycha, imho, bezpredmetna, oskil'ky Janukovych na osinnix vyborax - "voroh", kotryj, do toho zh, z joho tochky zoru mozhe zdobuty vse. Insha rich - "dribni" band'uky ta najkrupnishyj z nyx - Tihipko. Joho vysunenn'a v prezydenty syl'no by hralo na ruku Jushchenkovi.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.03 | Максим’як

     Re: Якщо Янукович згодиться не висовувати свою кандидатуру

     а підтримати кандидатуру Ющенка, то які проблеми? А хіба Янукович є зараз хтось? За нього Ап організовує різні акції.

     Взагалі, такі питання трохи ранувато розглядати.
 • 2004.04.30 | Englishman

  Maksym'jak, a navischo taki zhertvy?

  Vy zh tut usih perekonuvaly, scho Yanukovych zhodnyh shansiv proty Yuschenka ne maje? Chy pochaly sumnivatysya?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua