МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Що робити народу?

04/29/2004 | Юрій
Шановні добродії. Дозвольте мені порушити наступну тему.
Народ - справжня і єдина Сила в країні, втіленням якої країна власне і є. Те, що в нашій державі відбувається, як ото останні відомі всім приклади, вказує на те, що політики і інші "органи" забули, що вони, насправді, слуги народу, і вирішили вести своє власне окреме життя - насамперед порушуючи які завгодно моральні і юридичні правила. Народ України забув, або не знає, що він така Сила і кістяк всього на Україні. Як ми всі переконалися і переконуємося, ворожі, антинародні сили скопичуються навколо народу і душать його.
Пропоную подумати над наступними питаннями: які механізми має виробити і підтримувати народ, щоб захистити себе від відверто ворожих дій вищезгаданих сил і врегулювати і організувати своє життя (традиційні не працюють - подивіться на суди)? Яку роль мають відігравати соціально-політичні організації в створенні цих механізмів? Як недопустити того, що так часто відбувається? - щось погане сталося, і деякі люди це обговорили і забули, ніхто нічого не зробив (про органи влади і "охорони права" взагалі не йдеться), всі забули.
Настає час коли народ сам має взяти в руки свою долю, і не спостерігатиме за, наприклад, нагородою тих, хто керував бандитами під час виборів. Ніхто цього не зробить, окрім самого народу; ніхто не побудує нашу Державу окрім нас силами і зусиллями самих українських людей.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua