МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенківці 1 травня замість протесту співатимуть на Майдані Незал

04/30/2004 | Спостерігач
Ющенківці 1 травня замість протесту співатимуть на Майдані Незалежності

www.ПРАВДА.com.ua, 30.04.2004, 10:23

Блок "Наша Україна" 1 травня замість акції протесту, запланованої раніше, організує в центрі Києва караоке.

Про це заявив на апаратній нараді в Київській міськадміністрації в п'ятницю представник блоку, народний депутат Володимир Бондаренко.

Він сказав, що 28 квітня штаб "Нашої України" ухвалив рішення "про зміну конфігурації" акції, яку блок буде проводити в Києві.

Депутат відзначив, що це рішення стосується лише столиці, оскільки "Наша Україна" не хоче, щоб у центрі Києва відбувалися зіткнення між політиками і політичними силами.

"Це буде святкова акція - караоке української пісні на майдані Незалежності, що проходитиме з 10 до 15 години із залученням молодіжних організацій блоку", - сказав Бондаренко.

Він підкреслив, що це буде акція "без якого-небудь протистояння з іншими політичними силами" і "без гасел протесного характеру".

"Це буде така звичайна "майовка", а проблемою ставлення до влади ми займемося дещо пізніше", - додав він.

Раніше "Наша Україна" планувала провести в Першотравень всеукраїнську акцію протесту в рамках марафону за назвою "Так - добробу! Ні - диктатурі!".

Інтерфакс-Україна

Відповіді

  • 2004.04.30 | Тестер

    Re: А Ющенко в програму "шанс" попаде по політвокалу? (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua