МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Києві заборонено проведення першотравневого мітингу "Нашої України".

04/30/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Шевченківський райсуд заборонив "Нашій Україні" провести 1 травня стотисячний мітинг на Європейській площі у Києві

У п'ятницю, 30 квітня, Шевченківський районний суд Києва ухвалив рішення про обмеження права на проведення мирних зборів громадян і піших походів на 1 Травня, що, фактично, означає заборону мітингу на Європейській площі, ініціатором якого є блок Віктора Ющенка "Наша Україна".

Цей мітинг повинен був відбутися в рамках марафону протесту "Так добробуту! Ні - диктатурі!". У заході планувалася участь білизько 100 тисяч громадян. Про проведення акції мер Києва Олександра Омельченко був інформований Центральним штабом "Нашої України" ще 5 квітня .

Як повідомляє прес-служба "Нашої України", цим же рішенням суду були заборонені мирні збори громадян і проходження колон 1 травня з боку Арсенальної, Бессарабської, Михайлівської, Поштової площі до Європейської площі, де в 8 ранки повинен був стартувати марафон протесту, основною вимогою якого є повернення урядом прихованих в бюджеті 10 мільярдів гривень і спрямування їх на соціальні потреби громадян.

Відповіді

 • 2004.04.30 | ANDERSEN

  У Києві заборонено проведення першотравневого мітингу "Нашої України"

  Так хтось може конкретно щось сказати, ту бі ор нот ту бі?
 • 2004.04.30 | YZ

  Кучма нікуди не планує їхати? Наприклад, в Замбію чи Гваделупу?-

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.30 | Stepan

   По всiх обласних центрах наради силовикiв(-)

 • 2004.04.30 | Vadym Gladchuk

  Re: У Києві заборонено проведення першотравневого мітингу "Нашої Украї

  1 травня "Наша Україна" проведе на Майдані незалежності "Караоке української пісні"
  30-04-04 12:06 // версія для друку
  1 травня Київський регіональний штаб блоку “Нашої України” проводить у Києві захід під назвою “Караоке української пісні” на Майдані незалежності з 11.00 до 15.00. У проведенні акції візьмуть активну участь молодіжні організації блоку. Найкращий голос разом з киянами та гостями столиці будуть визначати народні депутати та депутати Київради - члени фракції "Наша Україна". “Це буде святкова акція, без гасел протестного характеру", - повідомив керівник Київського регіонального штабу блоку “Нашої України” народний депутат Володимир Бондаренко.  “Ми вдалися до такого заходу після того, як зрозуміли, що влада свідомо провокуватиме зіткнення в місцях масового зібрання людей. А ми мали намір вивести на вулиці100 тисяч людей ”, - зауважив Володимир Бондаренко. Також він відзначив, що “Київ обов’язково говоритиме про вимоги до уряду повернути приховані 10 мільярдів, але не в день святкового Першотравня. “Протестний марафон “Так-добробуту! Ні-диктатурі!” оголошено як безстроковий, тому ми протестуватимемо, доки не отримаємо результату", - зазначив народний депутат. Він повідомив, що форма проведення першотравневої акції визначається певною атмосферою та політичною ситуацією в регіоні. “Шаблону “нашоукраїнського” Першотравня немає. Якщо в Києві це караоке, в Луганську – це автопробіг, але у будь-якому разі мешканці України будуть ознайомлені з позицією “Нашої України”, - наголосив Бондаренко.


  Прес-служба "Нашої України"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.30 | magda

   Мертвому припарки

   Vadym Gladchuk пише:
   > Київ обов’язково говоритиме про вимоги до уряду повернути приховані 10 мільярдів, але не в день святкового Першотравня. - зазначив народний депутат Бондаренко.
   > Прес-служба "Нашої України"

   А хто має право заборонити говорити про вимоги до уряду в якийсь певний день? І як нашисти мають політичне право погоджуватися, виляти хвостом перед порушеннями права на висловлення думки, яке передбачено ратифікованими Україною міжнародними документами, які мають ВИЩУ СИЛУ над національним законодавством і тим більше якимись там рішеннями суду? Якщо нашисти претендують на захист якихось прав, НЕХАЙ ЗАХИЩАЮТЬ !!!

   Викручуватися вдаватиметься недовго.

   Ще трохи, і я почну на "НУ" відверто матюкатися. Оскільки на "Майдані" не можна, буду робити це в приватному порядку.
 • 2004.04.30 | LL.M.

  а чому 200 тисяч не плануалося? або 500?(-)

 • 2004.04.30 | magda

  Пока гром не грянет, мужик не перекрестится


  Ну от вам і швиденько знайшли протидію "дуже розумній тактиці" заявляти нову акцію після того, як дану заборонили. Протидія проста, як п'ять копійок - забороняти заздалегідь.

  А знаєте, для чого це? Ні, окрім очевидного і прямого наміру не допустити проведення даної конкретної демонстрації. А от для чого: тепер опозиція сама вимагатиме якнайскорішого прийняття закону, який би регулював підстави заборони мітингів. Опозиція-то вимагатиме нормального закону, але в якого законопроекту шанси кращі???

  А я пропонувала поставити на конвеєр оскарження заборон в суді і озвучення політичної заяви щодо того, що буде суддям, які приймали рішення про обмеження громадянських прав. Хто тепер "Нашій Україні" винний??? Грошенят нема на адвокатів? Не смішіть мої капці. Ще Аліса, яка в Країні Чудес, в дитинстві дійшла глибокодумного висновку, цитую тою мовою, якою читала: "Если достаточно глубоко порезать палец ножом, то из него, как правило, пойдет кровь." Чи довго треба нашоукраїнцям часу, щоб зрозуміти - якщо достатньо довго не працювати по всіх напрямах на перемогу, перемоги НЕ БУДЕ.

  Чому на Банковій стоїть тільки пікет Гладчука??? Чому Верховну Раду - профільний комітет, Литвина, всі фракції, всіх депутатів - не завалюють листами ВСІ районні організації ВСІХ нормальних партій, які у відповідності зі статтею 12 Закону про політичні партії вноситимуть пропозицію про недопущення розгляду Верховною Радою антиконституційного законопроекту Президента?

  Мля, дострибаємося.

  Нехай Правник чи ще хтось обізнаний дасть консультацію: чи можна провести демонстрацію як "публічне викладення і обстоювання своєї позиції" у відповідності з Законом про політичні партії, ст. 12, при цьому посилаючися, що суд не може цього заборонити, оскільки цим порушить ст. 22 п.4 цього самого Закону - "обмеження передбачених законом прав політичної партії" несе за собою відповідальність. Законом передбачено право партій публічно викладати і обстоювати свою позицію. Форма викладення і обстоєння не визначена, отже будь-яка демонстрація може підпадати під це визначення. Чи має рішення суду, яке було прийнято невідомо з яких міркувань у відповідності до невідомо якого закону, вищу силу над Законом про політичні партії?

  Буде НУ щось робити чи ні? Реакція якась..... Боротьба.... Дригання ногою у відповідь на стукання по коліну???????

  :-((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((


  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Шевченківський райсуд заборонив "Нашій Україні" провести 1 травня стотисячний мітинг на Європейській площі у Києві
  >
  > У п'ятницю, 30 квітня, Шевченківський районний суд Києва ухвалив рішення про обмеження права на проведення мирних зборів громадян і піших походів на 1 Травня, що, фактично, означає заборону мітингу на Європейській площі, ініціатором якого є блок Віктора Ющенка "Наша Україна".
  >
  > Цей мітинг повинен був відбутися в рамках марафону протесту "Так добробуту! Ні - диктатурі!". У заході планувалася участь білизько 100 тисяч громадян. Про проведення акції мер Києва Олександра Омельченко був інформований Центральним штабом "Нашої України" ще 5 квітня .
  >
  > Як повідомляє прес-служба "Нашої України", цим же рішенням суду були заборонені мирні збори громадян і проходження колон 1 травня з боку Арсенальної, Бессарабської, Михайлівської, Поштової площі до Європейської площі, де в 8 ранки повинен був стартувати марафон протесту, основною вимогою якого є повернення урядом прихованих в бюджеті 10 мільярдів гривень і спрямування їх на соціальні потреби громадян.
 • 2004.04.30 | Морон

  Всім обуреним - гуляти на вулицю!

  Крім комендантської "години" НАРОДНІ ПРОГУЛЯНКИ не заборонені і не будуть заборонені.

  Які мітинги! Які марші протесту! Гулянки протесту!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.30 | magda

   Re: Всім обуреним - гуляти на вулицю!

   Морон пише:
   > Крім комендантської "години" НАРОДНІ ПРОГУЛЯНКИ не заборонені і не будуть заборонені.
   > Які мітинги! Які марші протесту! Гулянки протесту!

   Так нехай гуляють, говорячи про свої вимоги до уряду, а не стидливо переходячи від протесту до караоке. Ні, ви тільки вдумайтесь - замість користуватися своїм правом публічно оприлюднювати позицію, своїм правом на свободу слова - вони караоке влаштовують.

   Клоуни - вони і є клоуни.

   Тим більше що якщо не вживати протидій (оскарження, політична заява про відповідальність суддів за обмеження громадянських прав), то спроби викрутитися, зробити вигляд, що не почули і т.д. завтра будуть всічені більш ефективно.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua