МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Суддя Карпушова боїться вийти з нарадчої кімнати

04/30/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні о 14-00 суддя Карпушова мала оголосити вирок Михайлу Халаджі. Але проголошення не відбулося - суддя відмовилася виходити з нарадчої кімнати, повідомивши через секретаря, щоби М.Халаджі зателефонував у суд 5-го травня та довідався про свою подальшу долю.

Нагадаємо, що прокуратура вимагає засудити пенсіонера МВС, який розповів правду про злочини Г.Васильєва, до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Але замовна справа в суді моментально розсипалася й суддя Карпушова, рятуючи фальсифікаторів, припинила судове слідство, навіть не допитавши свідків, внесених прокуратурою в обвинувальний висновок. Тепер Карпушова не знає що робити, бо обвинувальний вирок буде скасований за будь-яких обставин через колосальні порушення законності під час розгляду справи. Якщо ж вона винесе виправдовувальний вирок, то піде з роботи. До того ж, як тільки вона вийде з нарадчої кімнати, їй зразу ж доведеться їхати для дачі пояснень до Верховного Суду України, де зараз розслідується факт побиття працівниками міліції за вказівкою Карпушової журналіста Володимира Бойка, який висвітлював перебіг справи на сторінках ``Свободи''.

Враховуючи, що в кабінеті судді Карпушової, де вона зараз сидить зачинена, немає туалету, Майдан-Інформ закликає Олену Віталіївну час від часу порушувати таємницю нарадчої кімнати та виходити в люди, щоб випадково, не виникло неприємностей.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua