МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

З днем солідарності в боротьбі!

04/30/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Так от, у 1884 році Американська федерація профспілок прийняла резолюцію – з 1 Травня 1886 року працювати не більше 8 годин. А якщо це не сподобається роботодавцям і владі, то встановити таку тривалість робочого дня “у явочному порядку” і добиватися її визнання загальним страйком.

100 тисяч чоловік у США добилися виконання своєї вимоги ще до 1 травня 1886 року. У загальному страйку взяли участь 350 тисяч, з них 200 тисяч зрештою добилися 8-годинного робочого дня. Всім іншим робочий день теж було скорочено – до 9-10 годин.

1 травня 1886 року в Чикаго не працювало ЖОДНЕ підприємство. Люди, які заробляли свій хліб чесною працею, витримали перестрілки і брехливі суди. Вони не зневірилися, діяли солідарно і досягли своєї мети. Нам є чому вчитися, і вчитися ми вміємо.

І плювати нам на рішення чиновників та їхніх судових підстилок. Це – наше місто, це – наші вулиці. І ми ходитимемо по них там, де захочемо.

“Майдан” вітає всіх, хто хоче, щоб їх привітали, зі святом солідарності працьовитих людей Землі в боротьбі за свої права і свободи. Бажаємо щастя, здоров’я, любові і досягнення поставлених завдань. Так, як їх солідарно досягали американські профспілки.

Картопля почекає. Всі на майовку! :)

Відповіді

 • 2004.04.30 | Navigator

  В царство ЄСа дорогу грудью проложим себе!(-)

 • 2004.04.30 | VladimirP

  Re: Хоч би хто підказав, де і коли хто збирається. (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.03 | Лисий

   А фулі підказувать, захотів - і прийшов. (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua