МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тема медитації для команди Віктора Андрійовича Ющенка

04/30/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Пропонуємо вам карту електоральної ваги та результатів голосування по кожному регіону України на виборах 2002 року. Інколи одна картинка важить більше тисячі слів

З неї занадто добре видно, яку ціну заплатить кампанія "Нашої України" якщо буде проігноровано східний регіон (так як це відбувається тепер), див. думки з цього приводу наприклад тут: http://maidan.org.ua/n/free/1083096286

З карти також занадто наочно видно ціну, яку буде заплачено у випадку якщо так і не відбудеться об"єднання зусиль трьох опозиційних сил (БЮТ, СПУ, "Нашої України"), зверніть увагу що лише об"єднання електоратів всіх трьох сил західних, центральних та східних областей може протистояти тотальним результатам "за Януковича" на сході.

Ціна цього - програш для кампанії у другому турі.

P.S. ми вже чули популярний мислєвірус, наприклад від В. Балоги з "НУ", що Мукачево у масштабах України зробити неможливо. Вибачте, з карти дуже добре видно що достатньо зробити "Мукачево" в одній Львівській області - на що зусиль і ресурсів у них вистачить. Тому підготовка до цього варіанту - один з обов"язкових пунктів переможного плану. І взагалі, частіше читайте Конлана:
http://maidan.org.ua/static/mai/1080655944.html

Відповіді

  • 2004.04.30 | vujko

    Робити радіус кругів пропорційним до кількості виборців

    некоректно. Наглядно як вага сприймається площа круга і власне її треба робити пропорційною до кількості виборців. Перемалюйте, будь ласка. :)

    Disclaimer: я нічого вищенаписаним не хочу довести. :sol:


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua