МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Єдність нації первинна задача національної ідеї!

04/30/2004 | Слово
Ясно що існуюча влада великою мірою тримається саме за рахунок роз'єднонасті Української нації. Ясно що їй єдність Української нації непотрібно. Їм потрібно поділяти Україну на східну, західну, північну, південну, створювати якийсь "регіональний патріотизм", сіяти расову та єтнічну ворожнечу. Все це відволікатиме народ від згуртування в сильну громаду яка дасть відсіч отому сучасному владному шлаку. А в купі з одибілюванням народу через ТБ за допомогою дауншоу, через радіо лапотунів котрі годинами верзуть казнощо, через введення в жебрадство широких верств населення, через поширення пияцтва та наркоманії, це все надає владі шанс триматись біля керма. Розділяй і володарюй, оце її дівіз! Тому єдність є на мою думку перешочерговим завданням Українського націоналізму.
Які тут були зроблені кроки?
1. Було таке віяння, ще на початку відновлення незалежності, як запрошення дітей на відпочинок з інших регіонів України, такий собі обмін, а зараз що?
2. Би зроблені декотрі кроки примирення ветеранських організації УПА та ВВВ, щось там Юхновський робив, робив і так все це тихенько жевріє собі і неосвітлюється процес в пресі.
3. Створення помісної церкви, теж якесь бродіння відбувається і все тихо, тихо.
4. Були неодноразово проведені акції що до розповсюдження Україномовної літератури.

Але все це відбувається якось безсистемно. Наче нагадує сітуацію коли раніше було модно проводити благодійні акції замість того щоб поставити справу на постійний контроль і ліквідувати самук проблему ніж тулити латки.
І ще одне, опозиційна преса пасе задніх.
Замість того щоб освітлювати всі ці процеси котрі робляться за для єності нації, показувати все те добре що робиться свідомими Українцями, і на прикладах вказувати шлях до перемоги. Преса навіть радікально опозиційна зациклилась на обговоренні кроків колоніальноолігархічного уряду, кроків зрадника президента, кроків наймита іноземних капіталів його керівника адміністрації. Цим сами ми стаємо відомими! Йдем в них на поводу і наче самі погоджуємось з їх ведучою роллю в державі.

І ще дивно що опозиція неспромоглась досі заснувати в УКраїні нормальну національносвідому мовну радіостанцію!
Адже послухати отих ЛАПОТУНІВ чи пак як вони себе називають діджєямі то виха в'януть від того чосу, того антидержавного скиглення що льється з них наче з фікальної каналізації.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua